Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obecnię przechodzę etap zakupu baterii, wanny, brodzika, drzwi prysznicowych itp i jestem w lekkim szoku ile to kosztuje! :o Dobrze, że mam tylko jedną łazienkę. :wink:

 

CoolaTT, wieść niesie że HAVO ma dobre ceny na AGD.

 

Wybrałaś już jakies konkretne typy tych baterii, wanien czy umywalek? Bo jeżeli chcesz kupić coś niechińskiego i nie z Leroy to być może mógłbym coś pomóc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wybrałaś już jakies konkretne typy tych baterii, wanien czy umywalek? Bo jeżeli chcesz kupić coś niechińskiego i nie z Leroy to być może mógłbym coś pomóc. Pozdrawiam.

 

Bardzo dziekuję za propozycję. Kusząca. :) Ale ten etap mam prawie zamknięty.

Przyznam, że bardziej by mi sie przydało dojście pt. jak kupić taniej płytki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w Consusie.Dojścia nie mam,ale wiem że rabat ok 23% na Tubądzin jest jak najbardziej osiągalny.

 

A co trzeba zrobić, żeby go otrzymać? Dobrze sie targować, czy kwota zakupu upoważnia do zniżki?

Ja też chyba kupie płytki w Consusie, wybór tak duży, że po kazdej wizycie tam mam wiekszy mętlik w głowie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Bernadetka!!! Ja niestety jestem jeszcze na etapie projektu, mam już zrobione badania geotechniczne i czekam na opinię konstruktora co do fundamentów (pale, studnie, czy zwykłe). Powiedz jak długo czekalaś na pozwolenie od momentu złozenia dokumentacji w gminie.

 

Ludziska to gdzie wy te domy budujecie?? I jeszcze do tego penie działka sporo kosztowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska to gdzie wy te domy budujecie?? I jeszcze do tego penie działka sporo kosztowała.

 

hehe moja akurat nie jest na księżycu i była stosunkowo przystępna cenowo ze względu na jej wąskie gabaryty...ale złączyłam ją z działką sąsiada..ucięliśmy tam gdzie trzeba i są 2 fajne działeczki...:D

Nalatałam się to fakt..ale wrażenie końcowe jest bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska to gdzie wy te domy budujecie?? I jeszcze do tego penie działka sporo kosztowała.

 

hehe moja akurat nie jest na księżycu i była stosunkowo przystępna cenowo ze względu na jej wąskie gabaryty...ale złączyłam ją z działką sąsiada..ucięliśmy tam gdzie trzeba i są 2 fajne działeczki...:D

Nalatałam się to fakt..ale wrażenie końcowe jest bezcenne :D

 

Chodzi mi bardziej o to palowanie pod.................. dom jednorodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

We wrześniu dołączyłam do budujących w Białymstoku. Jutro fachowcy zaczynają kłaść więźbę, na początku grudnia dachówka :) Buduję dom wg projektu Muratora "Odpowiedni".

Przymierzam się aktualnie do okien drewnianych firmy Bertrand. Może ktoś z Was kupował już takie okna? Jaką macie opinię?

Zastanawiam się też, czy dostałam sensowną wycenę wykonania istalacji gazowej na odcinku od granicy działki do kotłowni i kuchni (czyli doprowadzenie gazu do domu) - 5 tys? Odległość do domu ok. 5m, wewnątrz ok. 30 m.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JAK Z KOSZTAMI FUNDAMENTÓW NA PALACH....W PORÓWNANIU Z TRADYCYJNYMI METODAMI?????

 

Witaj

pod mój projekt..

http://www.archon.pl/projekt_domu/Dom_w_%C5%9Bwietliku_(G2)/m4684a6a5b19e4

 

Robocizna + ich materiał zapłacę 17 tyś.

 

Bernadetko czy ta cena to do etapu stanu zero? Czyli całe fundamenty na których stawiasz ściany parteru? Bo jeśli tak to coś tanio... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...