Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cóż, podczas budowy człowiek dowiaduje sie mnóstwa ciekawych (lub mniej ciekawych) rzeczy.

Ceny cegiel, stali, okien ... albo jak u mnie ostatnio ceny drzwi wewnętrznych. Przyzwoite kosztują sporo kasy i na dodatek czas oczekiwania to ok.8 tygodni! :o Aha, i wiekszość modeli to Pani sobie w katologu albo w internecie pooglada :-?

czyżby przeprowadzka na wielkanoc :)

coś czuję ,że będzie okazja niedługo pogrilować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wiosennie:)

A ja szukam namiarów na sprawdzone ekipy od tynków wewnętrznych maszynowych łoczywiście :wink: Za każdy namiar będę wdzieczna. Strasza mnie dookoła że trzeba sporo czekać na dobra ekipę, więc zacznę chyba szukać :roll: A tak przy okazji, czy któryś z Szanownych Forumowiczów wstawiał okna PCV firmy Bertrand (punkt na hetmańskiej) lub z Oknoplastu Kraków (na składowej)? Wszelkie opinie mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam okienka Bertranda od roku, sa super - nic sie nie dzieje . kupowałam je jeszcze na 1000-lecia PP, ale widze ze firma sie rozrasta. Polecam - napewno warto ich odwiezic i poprosic o obsługe P. Jacka

Pozdrawiam

 

 

A mogłabym prosić o więcej szczegółw dotyczacych profilu okna i takie tam? Jeżeli nie na forum to, na priv. Co zadecydowało, że wybrałaś własnie te okna a nie inne, bo przyznam szczerze do najtanszych to one nie należą :roll:

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciagam za Frydzia, tez bym sie tego chetnie dowiedzial.

 

I jeszcze pytanko, czy ktos moze cos slyszał o akcji burmistrza Suprasla dotyczacej adnawialnych zrodel ciepla?

 

Dzieki.

 

Z tego co się orientuję dotyczy to tylko i wyłącznie mieszkańców Supraśla. Mają dopłacać do solarów ale dom musi spełnić szereg warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłabym prosić o więcej szczegółw dotyczacych profilu okna i takie tam? Jeżeli nie na forum to, na priv. Co zadecydowało, że wybrałaś własnie te okna a nie inne, bo przyznam szczerze do najtanszych to one nie należą :roll:

Z góry dziękuję :)

 

Wiesz przekonały mnie uszczelki zgrzewane do okna , grubsze scianki w komorach, jakosc wykonania, 1 mm zgrzewy ( wystarczyło popatrzec zeby zobaczyc róznice w wykonaniu, a przedewszystkim wybrałam szprosy fazowane na szybach a tego nikt nie mial i bardzo pomogi mi jedni Panstwo wlasnie na muratorze podjac decyzje. mysle ze najlepiej jak sama tam sie wybierzesz - jedynie moge powiedziec ze watro , a okna wstawiasz na dłuższy okres , wiec te 10 minut warto poswiecic. obsługiwał mnie P. Jacek to wlasciciel - bardzo fajnie podszedl do tematu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłabym prosić o więcej szczegółw dotyczacych profilu okna i takie tam? Jeżeli nie na forum to, na priv. Co zadecydowało, że wybrałaś własnie te okna a nie inne, bo przyznam szczerze do najtanszych to one nie należą :roll:

Z góry dziękuję :)

 

Wiesz przekonały mnie uszczelki zgrzewane do okna , grubsze scianki w komorach, jakosc wykonania, 1 mm zgrzewy ( wystarczyło popatrzec zeby zobaczyc róznice w wykonaniu, a przedewszystkim wybrałam szprosy fazowane na szybach a tego nikt nie mial i bardzo pomogi mi jedni Panstwo wlasnie na muratorze podjac decyzje. mysle ze najlepiej jak sama tam sie wybierzesz - jedynie moge powiedziec ze watro , a okna wstawiasz na dłuższy okres , wiec te 10 minut warto poswiecic. obsługiwał mnie P. Jacek to wlasciciel - bardzo fajnie podszedl do tematu. pozdrawiam

 

 

Wstyd się przyznać, ale w Bertrandzie byłam już chyba ze trzy razy :oops:

Niestety albo stety pojechałam też do Oknoplastu Kraków, na Składową, gdzie zakochałam się w nowym "typie" okna (bo profil to na pewno nie jest) o nazwie Platinium, stad te dylematy. A jesli chodzi o obsługę to jak najbardziej godna polecenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wtrącę kilka słów o oknach Bertrand bo tez tam kupywałam.

Okna technologicznie nie należą do złych, ale totalna fuszerkę odwaliła ekipa montujaca, przez co do dzis mam problemy z ich użytkowaniem.

Obsługa p.Jacka owszem - profesjonalna, ale od momentu złożenia reklamacji zaczynają się problemy. Do dzis czekam na naprawę okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wtrącę kilka słów o oknach Bertrand bo tez tam kupywałam.

Okna technologicznie nie należą do złych, ale totalna fuszerkę odwaliła ekipa montujaca, przez co do dzis mam problemy z ich użytkowaniem.

Obsługa p.Jacka owszem - profesjonalna, ale od momentu złożenia reklamacji zaczynają się problemy. Do dzis czekam na naprawę okna.

 

Mikazuu dzieki za "przestrogę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...