Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Chcę wymienić 2 okna ok. 150x150 (stare Sokólskie) na nowe o podobnym wyglądzie.

Gdzie warto szukać w B-stoku najlepiej drewniane w kolorze brązowym , mahoniowym.

Szukam solidnego produktu, solidnego sprzedawcy wraz z montażem.

Liczę na Waszą wiedzę i chęć podzielenia się doświadczeniami zarówno złymi jak i dobrymi.

 

PS. czy koniecznie muszę wyrzucić parapety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się orientuje gdzie można kupić w Białymstoku strop Terivę? Mam taki strop nad garażem.

Jak na razie gdzie bym nie dzwonił wszędzie słyszę "nie prowadzimy sprzedaży stropów gęstożebrowych". Wiem, że produkują Terivę w Kościukach koło Choroszczy, ale z tego, co mi powiedziano przez telefon mają belki jedynie do 6 metrów, a mi potrzeba na 6.65. Jedynie w Silikatach mi powiedzieli, że można taki strop u nich zamówić. Czy ktoś może wie gdzie jeszcze można dorwać strop gęstożebrowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie można tanio kupić profile, wieszaki i płyty do suchej zabudowy?

 

Przede wszystkim witam podlaskich forumowiczów. Niedługo, mam nadzieję, sam będę pytał o wiele rzeczy. Na razie służę informacją, że w Liroyu mają chyba najtańszą płytę po 18 z groszami. Jak ze stelażem, wieszakami i resztą nie wiem, warto sprawdzić. Pan handlowiec z Liroya powiedział mi niedawno ciekawą rzecz. Jeśli cena w hurtowniach spadnie to u nich odpowiednio również zejdą w dół. Jak z paliwem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się orientuje gdzie można kupić w Białymstoku strop Terivę? Mam taki strop nad garażem.

Jak na razie gdzie bym nie dzwonił wszędzie słyszę "nie prowadzimy sprzedaży stropów gęstożebrowych". Wiem, że produkują Terivę w Kościukach koło Choroszczy, ale z tego, co mi powiedziano przez telefon mają belki jedynie do 6 metrów, a mi potrzeba na 6.65. Jedynie w Silikatach mi powiedzieli, że można taki strop u nich zamówić. Czy ktoś może wie gdzie jeszcze można dorwać strop gęstożebrowy?

 

W białym to nie wiem ale w Szepietowie to pewnie mają, mi się wydaje że Kościuki z Szepietowa biorą właśnie. http://www.unimex.net.pl/oferta.php?op=1&kat=1&prod=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktoś ma namiary na jakichś posadzkarzy? bardzo pilne, bo juz ekipa od docieplania dachów ma wchodzić, a posadzek nie ma !

 

 

 

poszło na priv

 

 

Jeszcze pytanie odnośnie polbruku. Czy lepiej brać ekipę do układania z ich materiałem, czy samemu kombinować materiał, bo z mojej analizy wychodzi, że jest spora rozbieżność pomiędzy cenami wykonawców za ułożenie kostki bez materiałów. Jakie są Wasze doświadczenia ? Każda rada mile widziana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczęło się sprzątanie po dociepleniach i zostało mnóstwo śmieci z foliami to chyba sobie poradzę bo na zaściankach jest firma gdzie można sprzeda ale co zrobiliście z odpadami ze styropianu? jest jakaś firma która może to zabrać bo zostało mi dosyć dużo.

Ja zamówiłem kontener w astwie, a że styropian dużo nie waży, to za cały 7m3 kontenter z wywiezieniem zapłaciłem coś około 170 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczęło się sprzątanie po dociepleniach i zostało mnóstwo śmieci z foliami to chyba sobie poradzę bo na zaściankach jest firma gdzie można sprzeda ale co zrobiliście z odpadami ze styropianu? jest jakaś firma która może to zabrać bo zostało mi dosyć dużo.

 

Duzo zostalo ci tego styropianu?i jakiej wielkosci sa te odpady? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczęło się sprzątanie po dociepleniach i zostało mnóstwo śmieci z foliami to chyba sobie poradzę bo na zaściankach jest firma gdzie można sprzeda ale co zrobiliście z odpadami ze styropianu? jest jakaś firma która może to zabrać bo zostało mi dosyć dużo.

 

Duzo zostalo ci tego styropianu?i jakiej wielkosci sa te odpady? .

 

w tym momencie mam chyba z 7 czy 8 worków 240l a odpady rózne i mniejsze i wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się orientuje gdzie można kupić w Białymstoku strop Terivę? Mam taki strop nad garażem.

Jak na razie gdzie bym nie dzwonił wszędzie słyszę "nie prowadzimy sprzedaży stropów gęstożebrowych". Wiem, że produkują Terivę w Kościukach koło Choroszczy, ale z tego, co mi powiedziano przez telefon mają belki jedynie do 6 metrów, a mi potrzeba na 6.65. Jedynie w Silikatach mi powiedzieli, że można taki strop u nich zamówić. Czy ktoś może wie gdzie jeszcze można dorwać strop gęstożebrowy?

 

Wydaje mi się że strop gęstrożebrowy widziałam w Genbudzie na Tarugutta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy.

Powoli przymierzam się do budowy domku pod Białymstokiem.

 

Póki co jestem na etapie załatwiania pozwoleń i uzgodnień do przyłączy mediów.

I tu pytanie do forumowiczów - czy ktoś orientuje się jak wyglądają teraz koszty przyłącza wodociągowego w okolicach Białegostoku (jakieś 80m, w prywatnej ziemi, z wcinką do wodociągu gminnego w drodze bez utwardzonej nawierzchni).

Ew. może ktoś ma namiary na znośnego wykonawcę takiej roboty?

 

wojtek50 - też myślę o pompie ciepła z kolektorem poziomym (miał być gaz, ale PGNiG nie chce podciągnąć bo im się nie opłaca). Robiłem trochę rozeznania i generalnie jestem na tak. Obawiam się tylko nieco hałasu.

Ktoś ma jakieś doświadczenia (dom z bala, nie podpiwniczony, pompka stoi za ścianą salonu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się :)

 

dołączam sie do grona szczęśliwców :)

 

planujemy budowe domu, podobaja nam sie 3 projekty: LK&499, sindbad 1G oraz sztokholm , ... ale narazie góruje sinbad...czy ktoś buduje taki stwór ;) ... czy ktoś jest z dojlid górnych?

 

pozdrawiam PODLASIAKÓW :)

 

Witamy i powodzenia.

 

Mój domek stoi niedaleko Dojlid Górnych.

Co do wyboru to sindbad czy LK&499 super wyglądają.

Natomiast względy finansowe przemawiają jednak za dwuspadowym Sztokholmem, ale wybór należy do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...