Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

W okolicach Białegostoku to tartaki są Niewodnica Kościelna u Topolewicza Czaplino . Czarna Białostocka Supraśl , Skińdzież , Gródek może Juchnowiec

Sprawdź tez tartak w Nowej Rozedrance, 8km za Czarną B. w stronę Sokółki. Dobre ceny mieli w zeszłym roku.

 

ja brałem w tartaku w strabli najnizsze ceny mieli jakies pół roku temu http://www.stolbet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie licz na maile, tylko nieliczne firmy na nie odpowiadają, a i tak przeważniemało konkretnie lub też np. osobiście wytargujesz inna cenę niż w oficjalnym mailu (tak tez się zabezpieczają przed anonimową konkurencją ;) )

nie ma to jak osobista pogawędka lub ewentualnie kontakt telefoniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe Podlaską. Buduje domek Orion z pojedyńczym garażem w okolicach Hajnówka. Mam prośbe o namiar na solidną i sprawdzoną ekipe do krycia dachówką cementową( braas).Jestem na etapie murowania ścian i trzeba sie już rozglądać za dekarzami.

Witamy, o kolego, dobrego dekarza to trza wcześniej załatwiać, na priv dam Ci namiary na swojego (na dachu mam Braasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe Podlaską. Buduje domek Orion z pojedyńczym garażem w okolicach Hajnówka. Mam prośbe o namiar na solidną i sprawdzoną ekipe do krycia dachówką cementową( braas).Jestem na etapie murowania ścian i trzeba sie już rozglądać za dekarzami.

Witamy, o kolego, dobrego dekarza to trza wcześniej załatwiać, na priv dam Ci namiary na swojego (na dachu mam Braasa)

Dzięki za namiary,właśnie wysłałem rzut dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam słabo chodzący internet, wyprowadziŁam się na wieś a tutaj ciężko z tym netem. Nie mogę znaleźć informacji, czy ktoś buduje DOM W MAJERANKU na naszych terenach. Ja już 3 rok przymierzam się do budowy i cally czas te koszty mnie przerażają. Kolega obok zaczyna się budować i jak powiedział, że załatwienie papierów kosztowało go 10 000 to mi się w głowie zakręciło. No i oczywiście ta wyszukiwarka muratora.... Nigdy nie umiem z niej skorzystać. Wpiszę jedno a wyskoczy co innego. Pozdrawiam wszystkich budujących. Myślę, że dolączę do was niebawem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będę stawiał dom z bala gr 12cm całorocznyi w związku z tym poszukuję godnych polecenia i niedrogich firm z naszego województwa wykonujących: fundamenty bądż płyty, oczyszczalnie przydomowe, komonki, ocieplenia celuloza, no i oczywiście poszukuję firmę stawiającą domy z bala .Mam też kilka pytań a mianowicie:

- fundament czy płyta

- ocieplać wełną czy celulozą

Pozdrawiam i czekam na jakieś wiadomości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...