Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

KRYSIAX . Ogrodzenie kute tj przęsła rozpocynają się od 200 zł za metr .
Ja za zwykłe barierki z płaskowników 20x6 zapłacę około 250 zł/m2.

 

KRYSIAX => Wszystko zależy z czego (wzór, materiał, czy chcesz cynkować, wysokość, waga) chcesz robić. Od tego zależy cena. Z mojego rozpoznania tematu wynika, że im mniejszy zakład to niższa cena i krótszy termin wykonania, ale do końca nie jestem w stanie przewidzieć jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu za m2 ułożenia polbruku płaciłem 23 zł. Polbruk kupowałem w Hryniewiczach i za bardzo z niego nie jestem zadowolony. Powodem mojego niezadowolenia są białe wykwity, króre miały zniknąć w niedługim czasie i do tej pory nie zniknęły. Superbruk twierdzi, że wykwity nie podlegają reklamacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że nie ma czego się obawiać. Poza tym montaż na obrotowym to sama przyjemność przy walce z pchełkami przy ES-ie. Jeśli obawiasz się "trzymania" to daj gęściej wieszaki. I tak wtedy zrobisz to szybciej niż montująć na tych perforowanych blachach, a wypoziomowanie sufitu będzie o wiele prostsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy cena 80zł/m za sufity podiweszane to dobra cena? bo w ogóle sie na tym nie znam, a mój fachowiec własnie tyle zażyczył sobie :)

 

Jesli są to sufity na ruszcie krzyżowym lub dekoracyjne z kasetonami lub wnękami to ok. Jeśli proste to chyba drogo. Z materiałem, z poszpachlowaniem i malowaniem, jest wysoko, są to klatki schodowe? Mnóstwo pytań :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów ,mam pytanie czy ktoś buduje dom ORION I na podlasiu.I jeszcze jedno czy w Białymstoku lub okolicach ktoś zna godnego polecenia architekta solidnego,doświadczonego no i w przystępnej cenie.Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe pytanko do użytkowników kotłów na eko-groszek.stoję przed wyborem kotła .mój wybór padł na firmę Kostrzewa ,a konkretnie na pellets fuzzy logic 15kw.jak sądzicie czy jest to dobry wybór i czy cena 11 tyś to nie za dużo za taki kocioł.może jest jakaś alternatywa...moę tańsza lecz nie koniecznie gorsza ...za odpowiedzi z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre pyatnie, sam się nad tym kiedyś zastanawiałem, i do niczego nie doszedłem niestety :( ta kostrzewa ma fajne bajery, sterowanie itp, to, o ile działa w praktyce poprawnie, b. mi się podoba, lecz nie znam osobiście nikogo kto by użytkował taki piec, a szkoda, mimo że Giżycko nie zagranica to chyba cena zaporowa jak na większość potencjalnych użytkowników

z zasłyszanych na forum mankamentów to: kiepski serwis fabryczny i jakość wykonania nie do końca adekwatna do ceny

rozglądałem się też za często na forum chwalonym lingiem duo, tyle że to zwykły prosty sprzęt, w zasadzie do ręcznego ustawienia sterownika, co mnie trochę przeraża, to eksperymentowanie, stres po zmianie opału itp

i na dzień dzisiejszy sam nie wiem co bym kupił, no ale ten akurat zakup przełozył mi się prawdopodobnie na przyszły rok, jak coś się dowiesz lub zdecydujesz mozesz dać sygnał-znak na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...