Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pilnie szukam fachowca od fundamentów. Mój nie jest wstanie się ze mną od miesiąca spotkać, chociaż mieszka o rzut kamieniem. Obawiam się, że jeśli będzie tak budował jak rozmawia teraz ze mną to z ziemi nie wyjdę ;). Pora na zakupy gazobetonu, stali itd. Tu też prosiłbym o namiary na dobre punkty. Mogę polecić okazje na bezdrenażowe POŚ i dobrego architekta :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: Mówiąc "sam" bierze się dwóch pomocników i się robi ,jak ma się pojęcie (nie święci garki lepią) dla chcącego nic trudnego, a za oszczędzoną kase można sobie fundnąć pare dni nad morzem ,by plecy odpoczeły po bloczkach :lol: :lol: lub dołożyć i wziążć kompetentnego KierBudowy który podpowie co j jak przy robocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowałem marnie mi to idzie :( do profilu ok ale w którą kratke ja wsadzałem w tą na dole(Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać.) i ciągle mi wyskakuje -Podany adres emblematu nie jest prawidłowy- i tak w kółko :( gdzieś robie błąd tylko nie wiem gdzie :oops: Może trzeba przed linkiem coś dopisać :o albo za nim? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrojenie skręcić żaden problem . Szalunki beton z gruchy , bloczki wymurować "pomazać" przykleić styrodur . I założyć kanalize . Od kwietnia do września powinienem się wyrobić . Oczywiście będę miał pomoc .

Humus już zdjęty .

U mnie to trwało 3 tygodnie Ale jak Ci się nie śpieszy to ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowałem marnie mi to idzie :( do profilu ok ale w którą kratke ja wsadzałem w tą na dole(Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać.) i ciągle mi wyskakuje -Podany adres emblematu nie jest prawidłowy- i tak w kółko :( gdzieś robie błąd tylko nie wiem gdzie :oops: Może trzeba przed linkiem coś dopisać :o albo za nim? :roll:

podaj linka do fotki, sprawdzimy go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...