Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry w cudnistą sobotę. Zajrzałam, żeby namówić Was na spacer. Zostawiam gary z zupą ogórkową i pędzę do lasu szukać pierwiosnków! :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry w cudnistą sobotę. Zajrzałam, żeby namówić Was na spacer. Zostawiam gary z zupą ogórkową i pędzę do lasu szukać pierwiosnków! :p

Witam i Dobrywieczór o tej porze, a może i Dobranoc.

Myślę że może niektórzy to nie na spacerze byli,a na budowie tak jak ja byli.

Właśnie ściany gipsuję i powiem że coraz lepiej mi idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...

i znów do pracki....

 

a może ktos mi podpowie o drzwiach zewnętrznych.. drewniane pełne bez szybek w przystepnej cenie

Ja wstawiłem w ubiegłym roku drzwi zewn. drewniane firmy Nicewicz z miejscowości Kozioł pod Kolnem. Wybierałem długo i co do jakości i wyglądu nie ustępują renomowanym producentom, np. Sokólka, Ferno, Majewski czy Stolbud a są tańsze. Drewno jest wysezonowane i jak dotychczas ( czyli prawie rok) nie ma mowy o pojawiających się szcelinach, zniekształceniach, odbarwieniach itp.

Za drzwi sosonowe grubości 62 mm bez szybki płaciłem ok. 1500 a z szybką wenecką ok. 1900. Kupowałem bezpośrednio u producenta - można negocjować rabaty, transport w cenie.

W Białymstoku widziałem te drzwi w salonie naprzeciwko Aneksu w Fastach.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...

i znów do pracki....

 

a może ktos mi podpowie o drzwiach zewnętrznych.. drewniane pełne bez szybek w przystepnej cenie

Sporo drzwi jest przy ul.Nowowarszawskiej.Brat ma wstawione kupione u nich od ok 2 lat nie ma żadnych problemów(musiał tylko zmatowić i polakierową bo pies im podrapał).Sam zresztą u nich kupiłem wew. ,ale nie mam jeszcze zdania o trwałości bo posiadam je od tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim....

i jeszcze proszę o opinię urzytkowników na temat okien drewnianych CDM Majewski

i bram segmentowych Hormanna

Ja mam okna sosnowe lite Majewskiego i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Kupowałem w firmie Pafo-Bud na Hetmańskiej. Polecam.

Bramę mam Wiśniowskiego - uchylną.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...