Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Jasne, że pójdzie!!! Grunt to pozytywne myślenie :D

magero, czy Ciebie juz obejmują nowe przepisy?

 

Oczywiście, że tak!!!!!

Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

Na razie jest zamieszanie, bo musieliśmy szybciutko dorobić czwarty projekt, a w gminie też nie wiedzą za bardzo co trzeba składać a czego już nie trzeba. Profilaktycznie złozyliśmy wszystko, jak coś to zabierzemy niepotrzebne papierki :lol:

 

Jeszcze żeby było śmieszniej to od 1 sierpnia gmina nie będzie wydawać pozwolenia na budowę, przejmie to starostwo, więc też nie wiem czym to wszystko się zakończy. Na razie jestem pozytywnie nastawiona, mam nadzieję, ze za bardzo nas ganiac nie będą :D

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej - w końcu nie potrzebne są pozwolenia na budowy przyłączy, czyli troche mniej papierków...:)

 

Noooo, tylko że ja już zrobiłam te papierki, bo trzeba było wg starego prawa budowlanego :lol:

 

Będę na pewno informować o postepach w pracy :D

 

A kiedy Ty ruszasz z papierkami?

I gdzie zamierzasz się budowac?

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo widzę że cos sie dzieje... a juz myslałam że magero zrezygnowała z budowy..... :)

 

magero powodzenia i trzymam kciuki... z każdym krokiem bliżej finału :D

 

Szdom......... witam witam tak szanownego gościa w Grupie Podlaskiej... mam nadzieję że częściej tu bedziesz zaglądał :D

 

Pozdrowionka wszystkim....

 

A u mnie jak blachodachówka nieprzypłynęła tak dalej... czekamy....

ale już mamy płyty OSB na obicie domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUUUU ja to jeszcze jestem daleko w lesie :D

Na razie jestem na etapie szukania źródła finansowania, no i rozglądam się za działką... Najchętniej w okolicy Suwałk :)

Szdom......... witam witam tak szanownego gościa w Grupie Podlaskiej... mam nadzieję że częściej tu bedziesz zaglądał

Khm, khm szanownego... :D

No jasne, że częściej, w miarę możliwości oczywiście :)

W sumie to dobrze, że tak długo płynie... przynajmniej dobrze zostanie przetestowana pod kątem zabezpieczenia przed rdzą :D, Woda morska i powietrze, dobra mieszanka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penie jak już zaczniesz, to wyjdzie krócej:lol: Ponoć im dłużej się buduje, tym większe koszty budowy.

My sobie założyliśmy, że w przyszłym roku się wprowadzimy. I mam nadzieję, że tak będzie.

Tyle że nas Urząd Skarbowy goni (w ciągu dwóch lat od sprzedania mieszkania) i musimy wydać 150 tys. na cele budowlane. Więc chciał nie chciał - i tak trzeba.

Z drugiej strony jakby nie US, to pewnie budowalibysmy się z bieżących funduszy i trwałoby to znacznie dłużej, a tak musimy wziąść kredyt :cry: ale będzie szybciej.

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...