Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam w piątek, jutro sobota i znów trzeba odpoczywać, grilować, pić piwo...nic nie robić, albo robić co się lubi...

 

Całe szczęście, że potem znowu będzie poniedziałek :p

ja w niedzielę odpoczywam.. leżę leżę spię ;) i palcem nieruszam

 

http://www.myn.ath.cx/~smola/graphics/garfield225.gif

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Podlasian. Jestem tu nowy i dopiero sie rwę, żeby wbić łopatę. Czy ktoś z Was wie może, gdzie w okolicy Wasilkowa można znaleźć ziemię do podwyższenia działki? To co na razie znalazłem w Białymstoku jest na razie za drogie. Potrzebuję tego całą górę. Pozdrawiam.

 

Krzych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Duchu Ziemi!

Miałam ten sam problem. Potrzebowałam kilkudziesięciu wywrotek ziemi.

Ale buduję po drugiej stronie Bialegostoku w Kleosinie i tu całą wiosnę polowałam na ziemię.

Zaglądaj na "podlaską"i opowiadaj o postępach w budowie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Podlasian. Jestem tu nowy i dopiero sie rwę, żeby wbić łopatę. Czy ktoś z Was wie może, gdzie w okolicy Wasilkowa można znaleźć ziemię do podwyższenia działki? To co na razie znalazłem w Białymstoku jest na razie za drogie. Potrzebuję tego całą górę. Pozdrawiam.

 

Krzych.

Po co ziemia przed budowa. Pod lawy nie mozna wsypac. Lepiej zbierz humus z calej dzialki, postaw dom, dosyp piachu i roplanruj humus. Ja tak nie zrobilem .... szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :p

U mnie dziś zakończono tynki wewnętrzne. Panowie się wyprowadzili.

Szukam dobrego fachowca od płyt karton-gips. Jesli mozecie kogoś dobrego polecić, to bardzo proszę.

POZDRAWIAM :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...