Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Magero

Jak przejeżdzałaœ przez Ponikłę, to ostatni dom (budowa) po prawej jest mój. a po lewej sš działki do sprzedania. Jestem tam codziennie po południu. Jeœli masz ochotę to zapraszam

 

Ha! Tak myślałam!!!

I te działki też oglądałam, ale sprzedane zostały te najfajniejsze pod lasem, więc zrezygnowaliśmy. Poza tym do sprzedania ma działkę Twój sąsiad (troche dalej w stronę białego, nie przy samej szosie, ale trochę dalej jest gospodarstwo), i facet chce sprzedać tę częśc od drogi do domu.

 

Dzięki za zaproszenie. W najbliższym czasie wyjeżdżam na dwa tygodnie na wczasy (ostatnie :D , potem kredyt nie pozwoli :D ), więc jak wrócimy w lipcu to pewnie kiedyś wpadniemy.

 

karina

 

Nie wiem, czy one aby na pewno sprzedane.;)

 

Ja wolałem bliżej drogi - i tak władowałem kupę pieniędzy w wodociąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie.

Wiedziałem, że Świat jest mały, ale nie myślałem, że aż tak. Pozdrawiam sąsiada także drogą elektroniczną. U mnie dużo zaplanowanych robót nie zmieściło się w urlopie i teraz będę miał taki młyn jak Pik33 ale ja mam dużo bliżej do końca (na szczęście). Magero - teraz masz dwóch umyślnych w Ponikłej.

Urlop się skończył i trzeba się brać do roboty.

Pozdrawiam Podlasian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

planujemy na 3 wrzesnia rozpoczecie budowy. Podłączamy wodociągi i robimy wykopy pod fundamenty. W końcu, uff. Juz mam dosyć tego latania po urzędach. Marzę o tym ,żeby mieć kontakt tylko z jedną ekipą - budowlaną. Na razie wodociągi, energetyka i ekipa - wszystko to tzreba połączyć i mam już mętlik.

Mam pytanko do PIk-a i empi: Nie mieliście problemów w Gminie z Panem Markiewiczem, który jest DROGOWCEM !!!! (czego nie omieszkał nam wykrzyczeć). Jest to jedyna osoba w Gminie, która robi nam problemy. Nawet się zastanawiamy, czy nie napisac oficjalnej skargi. Gość jest na tyle beszczelny, że jak do niego mówimy to się odwraca i wychodzi!!!

 

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parkiet!

Za dwa tygodnie jeszcze cyklinowanie i lakierowanie a w międzyczasie glazurnik skończy swoją działkę a ja zamontuję oczyszczalnię i zbiornik na gaz (jeśli pogoda pozwoli). Zostanie kuchnia i biały montaż.

No szczegółowe plany już są - zobaczymy co z realizacją.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho bo wszyscy korzystają z ładnej pogody i........ budują :lol:

U mnie już prawie fundamenty są. Jestem też pełna podziwu. Wodociagi już mam. Prąd na budowę też mam.

Więc czego mi jescze trzeba ??? PIENIĘDZY!!! :lol:

W sprawie grzybów, to oczywiście, że są . Ekipa rano zanim zacznie budować, idzie na grzyby i codziennie zbierają chłopaki całe wiadro grzybków!!!

Szkoda, że kompletnie się nie znam z mężem na grzybach, ale może ktoś nam kiedyś pomoże i coś się uda zebrać.

 

Pik-u, ciągle szukasz dekarzy? Mogę zpytać swojego majstra.

Poza tym czytałam na stronie ARt-MEdia, że chwalił swoich dekarzy a on buduje niedaleko, więc może tam spróbuj.

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...