Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Ech dziewczyny, chętnie bym Wam coś upichciła.

Jutro niedziela, żadnej budowy, trzeba iść na jesienny spacer

 

http://www.zosia.piasta.pl/mini%20galeria_pliki/img.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mróz za mordę wziął i trzyma -

Od Zamościa idzie zima, od Zamościa idzie zima...

 

(Garczarek "Płyta")

 

*

 

Pozwalam sobie zameldować się tutaj po raz pierwszy ale mam nadzieję nie ostatni. Moje Siedlce (tu mieszkam) i Żelków tuż pod nimi (tu się buduję) są dziś w województwie mazowieckim, ale to jest granda.

 

Od średniowiecznej osady przez stolicę carskiej guberni i aż po siedzibę diecezji podlaskiej czyli siedleckiej Siedlce zawsze były Podlasiem i Podlasiem jeszcze będą (zachodnim bo zachodnim ale zawsze)! Sprawiedliwość dziejowa musi być!

 

A zatem pozdrawiam gospodarza (emems) i jego gości.

 

Andrzej (Trach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od średniowiecznej osady przez stolicę carskiej guberni i aż po siedzibę diecezji podlaskiej czyli siedleckiej Siedlce zawsze były Podlasiem i Podlasiem jeszcze będą (zachodnim bo zachodnim ale zawsze)! Sprawiedliwość dziejowa musi być

 

Witaj Trach, odemnie(Siemiatycze)do Siedlec to tylko trochę ponad 50km, czyli całe nic.

 

ps. Mój Dyrektor jest z Siedlec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Trach.

Kiedyś w czasach studenckich, jechaliśmy paczką w góry do Krościenka.

Czekajac na pociąg w W-wie, dosiadł sie do nas chłopak z plecakiem, który wybierał sie nad morze. Tak nam się fajnie rozmawiało, że zmienił plany i dolaczył do nas. Spędziliśmy razem dwa tygodnie, zostały czarno-białe zdjęcia. Ten chłopak był z SIEDLEC. Nigdy więcej go nie spotkałam. Może to byłeś TY???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tolu kochana, takiego epizodu w życiorysie nie mam (a szkoda) :wink: .

 

Tym niemniej, jeśli dobrze interpretuję dwutygodniowy pobyt w Krościenku, to może dałoby się tego człowieka rozpoznać po zdjęciach, jeśli by Ci na tym tak z ciekawości zależało.

 

Zresztą Siedlce nie są takie duże, a moja żona większość Siedlczan zna osobiście, a jak jeszcze nie zna to pozna niezadługo (ponieważ albo ich leczyła, albo leczy, albo będzie leczyła) :D .

 

Pozdrawiam -

 

Andrzej (Trach)

 

(i na dziś - dobranoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...