Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkiego dobrego Podlasiakom w Nowym Roku!!!!!!

 

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do waszej grupy. :roll:

Pozdrawiam.

Tym , którzy już mieszkają, życzę satysfakcji z zakładania ogrodów, oczek wodnych, rabatek, sadzenia drzewek itp, tym którzy budują , aby w tym roku mogli zamieszkać we własnym domku.

Witam andrzejka a może andrzejkę ? Co tam uźródeł Biebrzy budujesz? Piękne okolice , kilka razy łowiłem w Biebrzy ryby i pływałem kajakiem.

pozdruffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Witam andrzejka a może andrzejkę ? Co tam uźródeł Biebrzy budujesz? Piękne okolice , kilka razy łowiłem w Biebrzy ryby i pływałem kajakiem.

pozdruffka

 

Dzięki emems!

:D

Dzięki pete!

:D

Jestem andrzejka. miałam się zalogować jako andrzej- mój mąż ale dodałam -ka i wyszło andrzejka.

:lol:

Co buduję?

Cały czas myślę intensywnie ale już coraz bliżej.

:roll:

Co do moich okolic to podzielam opinię, że piekne są i to wielce ale chyba i twoim terenom nic nie brakuje.

Grunt to natura.

 

Hejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ziomale w Nowym Roku!! :D Pozdrawiam wszystkich. Mam małe pytanko. Czy może ktoś wie gdzie mogę pożyczyć detektor gazu? Płytę gazową podłączyłem i chciałbym dla pewności "obmacać" czy gdzieś nie ma "ulotu". "Fachowca" nie chce mi się fatygować, a "na Ludwika" to próba niezbyt miarodajna. Kupowanie to też wydatek bo trzeba by zapłacić 250zł, a teraz kasa na inne wydatki potrzebna mimo, że taka zabawka przydałaby się do życia coby sprawdzić przewodziki i urządzenia gazowe co jakiś czas.

http://adriatic_hr.webpark.pl/gaz.jpg

 

3majcie się

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winner, nie pomogę, ale jestem tym tematem bardzo zainteresowana. Chciałabym wiosną zabrać się za ogrodzenie.

 

Wspieram Cię w wołaniu o pomoc!

U mnie słupy i bramę z klinkieru budował fachowiec z którego jestem bardzo zadowolony. Słowny, punktualny, grzeczny, dokładny. Jest z Hajnówki , ale przyjmuje zlecenia rónież z innych okolic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...