Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Powolutku płynie nam czas na Podlaskiej grupie... ale to pewnie dlatego, że na realnym Podlasiu płynie wartko i dużo się dzieje, więc na odwiedziny w wirtualnym już nie staje czasu...

 

Ja dziś też tylko przelotem, żeby pogratulować Ci, Ememsiku droga, publikacji w Muratorze, w sondzie...

 

Pozdrowienia gorące i już uciekam - no to trach! (choć podobno trzaskać drzwiami nieładnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Podlasia

Pomozcie bo mi rece opadaja. Czy w Bialymstoku sa jeszcze porzadni fachowcy? Albo partacze albo nieslowni.

Doradzcie kogos do klinkieru i bram wjazdowych.

 

Pozdrawiam wszystkich Podlasian

Jesli chodzi o plot to u mnie i moich sasiadow w Dobrzyniewie plot kompletny (z 3 stron siatka z przodu slupki klinkierowe przesla - sztachety na belkach stalowych) robil bialostocki fachowiec wyspecjalizowany tylko i wylacznie w tego typu pracach. Ja i moi sasiedzi jestesmy zadowoleni z jego pracy: solidny, slowny i niedrogi.

Zainteresowanym moge podac namiary na pryw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Podlasia

Pomozcie bo mi rece opadaja. Czy w Bialymstoku sa jeszcze porzadni fachowcy? Albo partacze albo nieslowni.

Doradzcie kogos do klinkieru i bram wjazdowych.

 

Pozdrawiam wszystkich Podlasian

Jesli chodzi o plot to u mnie i moich sasiadow w Dobrzyniewie plot kompletny (z 3 stron siatka z przodu slupki klinkierowe przesla - sztachety na belkach stalowych) robil bialostocki fachowiec wyspecjalizowany tylko i wylacznie w tego typu pracach. Ja i moi sasiedzi jestesmy zadowoleni z jego pracy: solidny, slowny i niedrogi.

Zainteresowanym moge podac namiary na pryw.

 

Pajek dzieki za odzew. Udalo mi sie znalezc dobrego wykonawce. Widzialem 4 jego ogrodzenia. Bardzo porzadnie wykonane. W kazdym razie jeszcze raz dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Szanowni Forumowicze jestem na etapie poszukiwania architekta, który dokona adaptacji projektu do działki oraz doprojektuje mi piwnicę. Z tego co się zdążyłam zorientować ceny w Białymstoku są tak rózne i nie wiem czy wynika to z profesjonalizmu czy z innych względów. Poza tym zależy mi na kimś kto jest "sprawdzony".Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rodacy :D Nie było mnie troszku bo urlopik mały na przeprowadzkę. ZNACZY JUŻ MIESZKAM NA NOWYCH ŚMIECIACH :D !!!! Jeszcze dużo do zrobienia :( i WYDANIA KASY (shit) :cry: ale mieszkać się da. Teraz zaczynam oszczędzać na docieplenie i elewację.

 

Gratulacje

Życzę aby mieszkało się wygodnie i przyjemnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...