Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tolu,

 

obawiam się, ze chocbym się zaparł, postawił okoniem i wykopał wokół Twojego domu fosę i postawił ostrokół- to i tak Mikołaj by do Ciebie zawitał.

A wiec- "strachy na Lachy". Tym niemniej- jak sama widzisz- podziałało! Ktoś się odezwał!

 

No to jeszcze raz: śpiochy!!! pobudka!!!

 

Do kalwiatur! I pisać o swoich przemysleniach.

 

Pozdrawiam wszystkich czuwających.

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Radosnych Świąt, odpoczynku, odstresowania,

dużo uśmiechu i pięknego spaceru po zaśnieżonym lesie...

życzę Wam wszystkim :D

 

http://www.naprezent.pl/obrazki/4/bn4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam problem z moim biznes planem na zaliczenie.Piszę o gospodarstwie agroturystycznym na Podlasiu. Interesują mnie cenny ziemi rolnej i działek budowlanych w okolicach zbiornika wody w Siemianówce. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Ceny orientacyjne oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witajcie

Mam problem z moim biznes planem na zaliczenie.Piszę o gospodarstwie agroturystycznym na Podlasiu. Interesują mnie cenny ziemi rolnej i działek budowlanych w okolicach zbiornika wody w Siemianówce. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Ceny orientacyjne oczywiście :wink:

Rzadko ostatnio zaglądam na forum. List dość leciwy ale odpowiem.

Pzred 8 laty kupiłem 2 działki rekreacyjne z pozwoleniem na zabudowę letniskową całoroczną nad Siemianówką ( łącznie ok. 2500 m2) za 15 kzł,czyli nieco ponad 6 zł/m2.

Po 2 latach dotarły media- woda i energia elektryczna, w b.r kanalizacja.

Przed 6 miesiącami miałem ofertę kupca na moje działki 30 kzł, lecz jej nie przyjąłem. Na przetargach w Gminie Narewka cena z ub. roku to od ok. 12 zł /m2. W dalszej odległości od zbiornika można kupić działki od rolników. Najwięcej się dowiesz dzwoniąc do UG w Michałowie i Narewce, obydwie gminy mają też swoje strony internetowe.

Ja swojej nie sprzedam :lol:

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na etapie robienia przyłącza elektrycznego i zmartwiła mnie cena jaką Pan elektryk sobie za to zarzyczył prawie 4 tys. Czy faktycznie w naszym regionie są takie ceny za przyłącze trzyfazowy i całą papierologie, a może powinnam poszukać kogoś innego :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witajcie Podlasiacy :)

 

Szukam działki budowlanej w naszych stronach.

Około 500-1000 m2, do 15 km od miasta.

 

Bardzo bedę wdzięczny za wszelkie info.

Proszę na prv. aby nie zaśmiecać wątku.

Jateż chętnie poproszę o info. Oczywiœcie , jesli ktoœ mógłby coœ podpowiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Właśnie jestem na etapie robienia przyłącza elektrycznego i zmartwiła mnie cena jaką Pan elektryk sobie za to zarzyczył prawie 4 tys. Czy faktycznie w naszym regionie są takie ceny za przyłącze trzyfazowy i całą papierologie, a może powinnam poszukać kogoś innego :(

Trochę drogo, chyba, że w grę wchodzi stawianie słupów... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...