Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak to dopiero moje początki pisania na forum, ale czytam posty od roku.

Buduje dom drewniany/z rozbiórki/ w Dojlidach Górnych. Obecnie jestem na etapie stan surowy otwarty. Dom jest pokryty blachodachówka i zabezpieczony na zime . Pozostałe remonty ruszą dopiero na wiosnę.

 

To niedaleko mnie. Ja buduję (już mieszkam) w Stanisławowie ..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mniej więcej wybrałem projekt. Mniej więcej znaczy tyle, że chciałbym zbudować Koronę z pracowni

 

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=763

 

Jednak chciałbym ją troszkę zmodernizować, czyli zmniejszyć o około 20-25% i przerobić na szkieletówkę. Z moich obliczeń wychhodzi, że będzie w tej wersji znacząco tańsza w budwie od wersji tradycyjnej.Jedyne co chciałbym zachować to garaż 2 stanowiskowy.

 

Może macie jakieś spostrzerzenia w tym temacie? Jeżeli tak to prosiłbym o nie.

 

Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie znalazłem projektanta który zgodził mi sie na zrobienie tego projektu od początku do końca za 3000 pln. Generalnie ma pomniejszyć dom i pokazać jakby wyglądał w wersji szkieletowej jeżeli nie będzie mi się podobał to zmniejszamy w wersji tradycyjnej murowanej z bardzo podobnym rozkładem wnętrz. We wtorek powinienem mieć dokładniejsze dane i ewentualne rysumki. Jeżeli dostanę to od projektanta jakieś próbne szkice to pokażę na forum. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę ażeby na wiosnę potaniały. Ale w tych okolicach można jeszcze znaleźć kilka ciekawych działek. Tylko trzeba szukać jeżdżąc po ludziach, lub liczyć się z wydaniem kilku tysięcy dla agencji. Przede wszystkim proponuję przejżeć studium przestrzennego planu zagospodarowania, (jest doobejrzenia w UG Juchnowiec).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działka około 1000 m2

50-60 zł za m2

okolice Olmont ignatek Księzyna Hryniewicz Stanisławowa

najlepiej uzbrojona /chociaz w tej cenie pewnie trudno bedzie /

Pozdrawiam w deszczowa niedzielę.

Byłam na działce i popatrzyłam na swoj biedny domek/zmoczony/.

Zimy nie widac jest byle jak smętnie szaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poszukać bliżej Hermanówki, tam ziemia pewnie jeszcze nie jest zbyt droga i powinno się coś w tej cenie znaleźć. Odnośnie uzbrojenia to nie przesadzajmy, grunt by gdzieś w pobliżu była linia energetyczna. Studnię zawsze można wywiercić, oczyszczalnia czy szambo też zbyt wiele nie kosztuje. Powiem szczerze, trudno będzie znaleźć uzbrojoną działkę w tej cenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...