Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Grupa nie usnęła tylko pogoda pogoda tak przygnębia, nie wiadomo czy czekac na zime czy tez jeszcze cos robic na budowie. Ja przez zimę musze zamowic okna ,/moze jakies zareklamujecie/ szalowki drewnianej i deski na podloge .

Drzwi juz chyba dzisiaj wypatrzylam ale jeszcze nie zamowiłam.dzisiaj stracilam pare godzin na przygladaniu sie ofertom.

O swietach w tym roku nie mysle -jak nigdy dotad. Moze mina jakos, gdyby nie dzieci to bym je przespała. Juz od paru miesiecy mamy z rodzina wielki smutek /wiosna jeszcze przed rozpoczeciem budowy zmarł moj mąż . Budowa ciagnełam sama to bylo dla mnie lekarstwo. Sorki za taki nastroj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halino, z tego co piszesz wynika, że jesteś dzielną kobietą.

Przykro mi, że tak Ci się ułożyło. Mimo wszystko życzę Ci ciepłych, rodzinnych Świąt.

Wypełnionych dobrymi wspomnieniami, bo na pewno jest ich wiele i wiary w dobre jutro.

Bo przecież takie będzie, czego Ci z całego serca życzę. Życie jest pełne niespodzianek, niech odtąd tylko te piękne będą Twoim udziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych :-)

To jest mój pierwszy post na forum muratora ale mysle ze nie ostatni... przymierzam sie do budowy domku :lol: i w związku z tym mam pytanie, tak jak wielu tutaj na forum, czy macie jakąś godną polecenia i oczywiście nie za drogą ekipę??

Za tydzień dostaję warunki zabudowy, projekt juz mam tak wiec jeszcze pozwolenie na budowę i na wiosne chciałbym ruszyc.. :-)

Pozdrowienia dla wszystkich

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Marpal!

Witaj w gronie budujących zapaleńców ;)

Mam ekipe ale obawiam się, że jest już zajęta na cały przyszły rok...

Mimo to próbuj dalej.

Pozdrawiam!

Robert

 

No szkoda Robert ze Twoja jest zajęta .. czytałem w Twoim dzienniku ze jest oki.. no cóż szukam dalej.

Dostałem namiary od znajomych na jedną ekipę i czekam na wycenę... na razie zapowiada sie obiecująco ... ale żeby nie zapeszyc :roll:

Czcialbym jeszcze znaleźć ze 2 ekipy które mi to wycenia i zobaczymy jaki bedzie rozstrzał w wycenach..

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej Grupie Podlaskiej życzę niezapomnianych, radosnych Świąt.

A w Nowym Roku radości z budowania, wykańczania, dopieszczania wymarzonego domu.

 

WESOŁEGO ŚWIĘTOWANIA :D

 

http://www.kartki.mocny.com/data/media/1/35_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po Świętach... A u mnie zapadła decyzja. Budujemy pszczółkę Maję, będziemy bzykać w ulu :lol: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/maja2/index.php Co prawda żona ma kilka zastrzeżeń ale ogólnie projekcik nam się podoba. Teraz pora na pomoc od innych użytkowników forum :p

 

Po pierwsze potrzebny będzie architekt (najlepiej sprawdzony i dobry, baaaardzo dobry :) ), który to wszystko przeprojektuje.

 

Po drugie z góry dzięki za wszelkie uwagi.

 

I po trzecie witam nowych użytkowników.

 

p.s.

Aha zapomniałem o najważniejszym - świetnej zabawy sylwestrowej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...