Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

tolu, ja także bede miała salon od strony południowej i liczę na promyki słońca nawet zima, bo to sama przyjemność. Czy możesz mi podać jaką masz szerokość okapów dachu? Bo słyszę różne opinie, że wystarczy 50cm, ale inni przekonują że 80cm jest ok.

A może i wy Panowie doradzicie...

 

Mikazuu u mnie jest pewnie 80cm.

 

Nikola witaj w grupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Czołem kochani PODLASIANIE ,dlaczego nic nie piszecie.Jest tak pięknie za oknem słoneczko świeci ,wiosna .Pora brać się do roboty ,ja dzisiaj wystawiłam ławeczkę przed dom i z sąsiadką piłam kawkę .Rewelacja .Polecam wszystkim tęskniącym do lata. :p :p :p

 

nicola, z ta ławeczką to rzeczywiście super idea, ale... najpierw trzeba mieć taras! :) mój instnieje tylko na papierze - pewnie jak większości z naszej grupy...

 

tolu, thx za wymiary okapów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie piękny dzień, spędzony w ogrodzie. Sprzątanie rabat, przycinanie drzew.

I pierwsze wystawienie krzesła na taras i twarzy ku słońcu :D

I niech już tak zostanie, bez zapowiedzi pogorszenia pogody 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie piękny dzień, spędzony w ogrodzie. Sprzątanie rabat, przycinanie drzew.

I pierwsze wystawienie krzesła na taras i twarzy ku słońcu :D

I niech już tak zostanie, bez zapowiedzi pogorszenia pogody 8)

 

ECHHHHHHHHH

Na razie - tylko pozazdrościć.

 

Rozkoszuj się powietrzem i słońcem w cieniu własnego wymarzonego domu za nas wszystkich - którzy walczą z urzędasami, papierkami, masjstrami z jedną naga na wyspach, hurtowniami, rabatami i wszystkimi innymi wiatrakami które dają końcowy wynik - schorowanego, roztrzęsionego, ale szczęśliwego człowieka w cieniu własnego domu z kawą na tarasie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobSto, ja też walczę z wykonawcami, źle zrobioną robotą i tym wszystkim, przez co trzeba przejść, by wreszcie zamieszkać. A do zamieszkania jeszcze trochę i czasu i cierpliwości.

A dziś dowiedziałam się, że sąsiad dostał pozwolenie na rozbudowę budynku i przekształcenie go w 4-ro kondygnacyjny budynek wielorodzinny.

Do tego na parterze 100 metrowy lokal handlowo-usługowy :roll: i podziemne garaże. A miało być tak pięknie cisza i spokój :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli zrobi dom weselny i orkiestra dęta co sobotę :roll:

Chodziły też słuchy, że będzie Dom spokojnej starości, lub taki dom, co to czerwone żarówki ma w oknach :roll:

odpukać w niemalowane :wink:

Buduję w Kleosinie.

Ładne i spokojne miejsce teraz, ale co będzie potem?

Geodeci już się uwijają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin od sąsiada dzieli mnie szerokość ulicy, tak więc nie jestem stroną.

Prawnie nie, ale praktycznie...to jest obok.

Nie wiem co tam będzie, ale mam jakieś niedobre przeczucia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...