Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:lol:

 

Błotne kąpiele były przed zrobieniem polbruku na ulicy 8)

ale nie były relaksujące :roll:

 

no właśnie. Wczoraj miałem okazję wypróbować. Droga wyglądała na suchą... Myślałem że sobie z geologiem poradzimy. A skończyło się mokrymi butami, spodniami, myjką dla samochodu, 2-godzinnym fitnessem, pomocą ojca i przypadkowego właściciela samochodu terenowego. Nie wspominając o dodatkowych kosztach.. :evil:

Ach te uroki dziewiczych terenów 8) Jak to się mówi: dzień spędzony na łonie natury. :lol:

 

ps.

Kobietom

http://www.roza-kwiaty.pl/media/products/10_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

RobSto podrzuć mi jak możesz na pirv namiary na studniarzy (i o ile nie jest to tajemnicą to może powiedz co jak i ile biorą)

 

I jeszcze jedna prośba także potrzebuję jakichś namiarów na majstrów od fundamentów - jakbyście mieli takowe to proszę o informacje.

 

 

nicola77 ja też Cię itam bardzo serdecznie w grupie podlaskiej.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie w tym momencie cieszę się że podpisałem umowę na budowę stanu zamkniętego z gwarancją ceny na robociznę i materiały. :p Podwyżki mnie nie dotyczą.

 

CoolaTT

namiary za chwilę wyślę na Priva, przy okazji człowieka od studni GORĄCO polecam, szybki, dokładny - fachowiec przez wielu polecany :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dane mi było otrzymać "próbkę" możliwości fachowców. Normalnie się wk...... ! :evil: "Mój " pseudogeolog miał zrobić 3 odwierty na działce. W zeszłym tygodniu zawiozłem jego cztery litery spod jego domu do mnie na działkę, pokazałem palcem gdzie ma zrobić odwierty, obeszliśmy całą działkę dookoła. Wszystko cacy. W sobotę wieczorem dzwoni. Myślę sobie pięknie odwierty zrobione. Niestety załamał mnie wynikami. Mówi że woda gruntowa na 0,5m głębokości!!! A mi projekt z podpiwniczeniem projektują. Myśle sobie no to ładnie. Dzisiaj rano rura na działkę i szukam tych odwiertów przeszedłem teren z 10-razy wzdłuż i wszerz. Szukam, szukam . Dzwonię do niego i mówie że nie mogę znaleźć no to facet dał mi wyraźnie do zrozumienia że jestem upierdliwy i jakiś nieufny. Szukam więc dalej .... :o :o :o znalazłem 3 odwierty tylko że NIE NA MOJEJ DZIAŁCE!! A 200m dalej przy strumyku! I co wy na to?

 

Zapomniałem dodać że na jutro jestem z nim umówiony. Podobno ma mi palcem wskazać gdzie te odwierty zrobił. Możecie sobie wyobrazić jaki jestem zniecierpliwiony żeby zobaczyć jego minę jak mu powiem że to nie moja działka. :wink:

 

p.s.

RobSto To ja bym też prosił o namiary na tych studniarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vittorio, zabierz ze soba koniecznie aparat i zrób foto dla"pseudogeologa" w kluczowym momencie!!!! :) ja tez chcę zobaczyc jego minę, bo przekręt wykonał ... niesamowity :-?

 

co do podwyzek cen materiałów to czytam o tym od dawna, ale myślałam że to raczej znowu "pismaki" nakręcaja koniunkturę , wywołuja panikę itp (podobnie zreszta jak to było w temacie nieruchomości) :-?

ale z tego co piszecie, wynika że jednak coś w tym jest

czy tak jest także w Białymstoku? bo ja jeszcze nic nie mam z materiałów, zakupy dopiero szykuje na kwiecień.

 

 

PS. tolu, będziemy "prawie"sąsiadkami, bo mój dom bedzie stał w Niewodnicy :) ... jak oczywiście nie zabraknie materiałów do jego budowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Podlaskiej woy_r

Na dole strony, pod ostatnim postem, masz na żółtym tle napis Odpowiedz.

Klikasz na to, piszesz swój post i klikasz "Wyślij".

 

Mikazuu, bardzo się cieszę. Jadąc do siebie, masz mnie po drodze :D

Ja w Twoją stronę też jeżdżę, bo mam stolarza w Zalesianach i znajomych, którzy mają tam działki rekreacyjne.

Zajedź do mnie w wolnej chwili, zapraszam.

 

Vittorio i co z tym studniarzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki :lol:

Poprosze o pomoc po raz kolejny :)

Poszukuję namiarów na sprawdzonego i rozsądnego (ha ha, chodzi oczywiście o cenę) architekta, który zaadaptowałby gotowy projekt.

 

Ten, do którego dzwoniłem (z polecenia) zaśpiewał 7 200 brutto. Chyba to dośc drogo, zważywszy, że do jego zadań należec by miało: zaadaptowanie projektu i projekt zagospodarowania działki. :evil:

 

Mam już: decyzję o warunkach zabudowy; działki odralniac nie muszę (klasa gruntu IV-VI); złożone wnioski do ZE, wodociągów i gazowni. Gośc nie musiałby się więc wycierac po urzędach, tylko przysiąśc i narysowac poprawki do projektu. Nooo, ale przecież nie za tyle (tych poprawek raptem 3 czy 4)!!!

 

Chciałbym ruszyc z budową ok. sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co prawda Grupę Podlaską przeglądam już od jakiegos czasu , to do tej pory się nie przedstawiłem.

 

Dzisiaj swój błąd naprawiam.

 

Witam serdecznie wszystkich podlasian.

 

Razem z moją połówką planujemy budować domek. Nawet poczyniliśmy w tym kierunku pewne kroki. Działkę już mamy (Dojlidy Górne), a w tej chwili jesteśmy na etapie projektu i jak twierdzi i obiecuje architekt wyrobię się z pozwoleniem do końca czerwca.I mam taką nadzieję bo na sierpień umówiłem ekipę budowlaną.

 

Pozdrawiam

 

Mam nadzieję, że na tym forum znajde pomoc i wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...