Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki za namiary RobSto

 

Mam działkę w Stanisławowie,

dzisiaj byłem w Starostwie i Pani przybiła pieczątkę, która to zmieniła przeznaczenie działki z rolnej na nie rolną.

Tak więc jak tylko dogadam sie z jakimś architektem to sprawy dalej potoczą się sprawnie.

 

woy-p

Ja będę budwał w Olmontach, to można by żec, że może będziemy sąsiadami. Witam Cię w grupie i przesyłam na prive namiary na prjektanta. Jak na razie jestem z usług zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No w końcu się coś ruszyło. Byłem dzisiaj w gminie przyszły ostatnie papierki do decyzji zabudowy, w związku z czym dowiedziałem się, że w przeciągu 7 dni otrzymam tzw. warunki zabudowy. Trwało to NIESPEŁNA 2 miesiące (w sumie bardzo szybko jak na naszych urzędników - dlatego też należałoby pochwalić Urzą Gminy z Juchnowca Kościelnego)

 

:D VIVAT JUCHNOWIECKIE URZĘDASY, VIVAT!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję CoolaTT

 

Juchnowiec, to też i moja gmina. I złego słowa nie powiem. Wręcz przeciwnie.

Papierologia załatwiana błyskawicznie. Ulice wyłożone kostką, tylko się cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu się coś ruszyło. Byłem dzisiaj w gminie przyszły ostatnie papierki do decyzji zabudowy, w związku z czym dowiedziałem się, że w przeciągu 7 dni otrzymam tzw. warunki zabudowy. Trwało to NIESPEŁNA 2 miesiące (w sumie bardzo szybko jak na naszych urzędników - dlatego też należałoby pochwalić Urzą Gminy z Juchnowca Kościelnego)

 

:D VIVAT JUCHNOWIECKIE URZĘDASY, VIVAT!!! :D

 

 

taaa, decyzję o warunkach zabudowy gmina Juchnowiec nam wydała może i dość szybko; co z tego, kiedy nie mogliśmy się doprosić, żeby ją nam przesłała! :evil:

Kiedy dzwoniliśmy z ponagleniami, zawsze było jakieś "tylko": tylko jeszcze podpis, tylko wysyłka, itepe.

Jak się potem okazało, nasza decyzja podpisana była w normalnym czasie, ale chyba przeleżała gdzieś pod kupą innych papierów, a facet, z którym konwersowaliśmy przez telefon pewnie tylko nas tak zwodził...

No, ale wreszcie ją wysłali - z Juchnowca do Whitestoku via Poczta Polska - 6 dni!! :-?

Teraz trzeba się jeszcze raz wybrać do gminy po zaświadczenie uprawomocnienia decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z terenu. Obecny był i geolog i wiertacz. Miny geologa chyba nie muszę opisywać. :lol:

Czekam na kolejne odwierty...

 

P.s

Może ktoś z Was wie gdzie tanio kupić jakieś płyty drogowe, jomby albo płyty ażurowe bo dojazd to niestety muszę pilnie zrobić i to na własną rękę. :evil: A tak na marginesie czy wiecie że 1t gruzu kosztuje 38zł :o :o + transport.

 

Vittorio i co z tym studniarzem?

 

Studniarza jeszcze nie mam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam NOWYCH Podlasian w grupie!!!! dobrze, że sie powiększa, bo wtedy nastepuje większa wymiana doswiadczeń i cennych informacji :)

 

tolu, rzeczywiście Kleosin mijam ... po 15 razy dziennie jak trzeba, bo tylko tamtędy moge dostać sie do miasta :)

thx za zaproszenie! myslę, że kiedyś napewno cię odwiedzę, najpewniej wtedy, kiedy zjadę juz do Polski (co mam w najbliższych planach)

Zalesiany także rzut beretem od Niewodnicy, wiec może i namiary na p. stolarza będa cenne :wink:

 

vittorio, szkoda że nie zrobiłeś foty, ale wyobrażam sobie jaka musiał miec minę ten pan geolog... :wink:

 

Robin2, jednak rzeczywiście drożeje materiał?! te zapisy i kolejki to także real?! :o :-?

przeceiż nie mogę zbudowac z ... klocków lego!!! chociaż tak pewnie byłoby najłatwiej i wszystkie elementy pasują.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin2, będe w Polsce już w kwietniu!!!! hura!!!!! :D normalnie ta perspektywa cieszy mnie jak .... nic innego bardziej

 

Możemy razem nawiedzić tolę, o ile taka "wycieczka grupowa" jej nie przerazi i nie poszczuje nas psami :wink:

 

tak mi sie jeszcze przypomniało, w kwesti ciekawości toli "co robi sasiad na swojej działce"

kiedy jakiś czas temu, niedaleko mnie ktoś wykupił kawał pieknego terenu w doskonałym miejscu, nie wyciął drzew, postawił cudnej urody ogrodzenie, wywiesił tabliczkę, że obiekt chroniony, kiedy w szybkim tempie powstawała tam dziwna i nowoczesna budowla, tubylcy - czyli my sąsiedzi, zastanawialiśmy sie "co tam powstaje?!"

plotka niosła, że to klinika połozniczo- ginekologiczna albo chirurgi plastycznej, że moze znowu J.Urban buduje dla siebie nowa rezydencję, albo kolejny dom jakiegoś mafioso spod Warszawy :wink: :)

domysłów było wiele...

 

ostatecznie okazało się, że to właściciele MTM Stylu pobudowali sobie ultranowoczesny w bryle i wykończeniu dom (a raczej rezydencję)

zatem tolu nic sie nie martw - strach na wielkie oczy....

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psami nie poszczuję, bo nie mam :wink: , a nawet gdybym miała, to byłyby z tych, co to łagodne jak baranki.

Ale Żuberka schłodzonego mam, trzymam na takie okazje, jak najazdy grupowe.

To do zobaczenia w kwietniu, już się cieszę :D

 

A z budową sąsiada, gdyby to była klinika chirurgii plastycznej i zniżki po znajomości sąsiedzkiej, to można by było sobie poprawić to i owo 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobSto - ten "Twój" projektant faktycznie konkretny i w sensownej cenie. Dzisiaj właśnie wygrał casting :D

A jeszcze musimy pochwalic się, że znaleźliśmy (pierwszy strzał i od razu trafiony) ekipę, która zbuduje nasz dom do więźby. Kosztowac nas będzie plus minus 30 koła.

A jakby ktoś z Was znał dobrego dekarza, to fachowcy na ten rok byliby już zapewnieni. :)

Robin2 - bardzo nam się podoba dach Twojego domu :wink: :wink: :wink: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...