Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Lucku Mike, dzięki za namiary na drzwi. Dobrą radą i dużym wyborem (chodzi o pompy ) służy Leon Zawodowiec - swojego czasu cieszył się w naszej grupie dobrą renomąi chyba nic się nie zmieniło. Ja biore pompę u niego - ma nawet własne patenty do pomp, ale o tym może opowiedzieć on sam albo mój mąż.... Jadąc z Józefowa do Wiązownej po zjechaniu z wiaduktu kawałek po prawej stronie. :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrat napisał:

vivaldi napisał:

Poza tym dobre notowania ma Dziadek.

 

 

 

Oj, o ile dobrze pamiętam, że na forum było sporo negatywnych opinii o Dziadku - trzeba by zerknąć do archiwum.

 

mam dziadka od dwóch lat - jest ok

U mnie podobnie mam 2 lata i tylko chwalić jakość dobra cena przystępna polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

na wiosne przyszlego roku startuje z budowa w Otwocku (blizej Swidra) - zalatwiam pozwolenie na budowe. Od dluzszego czasu sledze sobie te grupe (czasem sie nawet udzielalem, ale rzadko), jak zaczne budowe, to pewnie stane sie bardziej aktywny.

 

Mam prosbe: jesli znacie godne polecenia ekipy do stanu surowego (lub ew. wiecej), to bede bardzo wdzieczny za sygnal. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

 

I ja chciałabym zgłosić się do Grupy - mamy zamiar rozpocząć na wiosnę budowę w Michalinie. Śledzę Wasze poczynania już od jakiegoś czasu i znalazłam tu wiele cennych rad i wskazówek. Jak to każdy początkujący będę wdzięczna za namiary na solidną i niedrogą ekipę od stanu surowego (hmm ... jeśli to w ogóle możliwe w dzisiejszych czasach) oraz sprawdzonego kierownika budowy/inspektora nadzoru.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wiem że ta prośba padała wielokrotnie :oops: ale czy ktoś z szanownych grupowiczów mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego ?

Zamierzam rozpocząć budowę wiosną 2007 w Otwocku-Świdrze i wolałbym mieć "swojego człowieka" do kontroli budowy.

 

Wiem, że większość "aktywistów" grupy ma ten etap za sobą, ale może ktoś pamięta i może polecić rozsądne okoliczne hurtownie z materiałami na stan surowy - no wiecie beton, pustaki, stal i takie tam inne ... :D

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rada dla planujących budowę w przyszłym roku:załatwiajcie co się da już teraz,ekipy,materiały,terminy.To co się dzieje na rynku budowlanym jest niewyobrażalne.Moja ekipa od stanu surowego na przyszły rok prawie już nie ma wolnych terminów,na blachodachówkę czekam 1,5 miesiąca.W październiku ledwo co udało mi się znależć cieśli (dziś kończą więźbę) Kryć dach zaczną w przyszłym tygodniu (trzymajcie ze mną kciuki za pogodę).Co lepsi tynkarze całą wosnę i część lata mają pozajmowane.Tak więc jeśli ktoś coś planuje w przyszłym roku to radzę decydować się już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam inwestorów z linii otwockiej, do których niedługo bedę też się zaliczał, ponieważ chciałbym na wosnę zacząć budować w Józefowie.

 

Mam mały problem: nabyłem dość specyficzną działkę i dopiero za kilka dni architekt zacznie mi projektować dom na niej (projekt indywidualny wymusił kształt działki), skończy najwczesniej w marcu 2007, chciałbym się spytać jak długo czeka się na pozwolenie na budowę w starostwie otwockim ? - jakie są Wasze doświadczenia ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wiem że ta prośba padała wielokrotnie :oops: ale czy ktoś z szanownych grupowiczów mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego ?

Zamierzam rozpocząć budowę wiosną 2007 w Otwocku-Świdrze i wolałbym mieć "swojego człowieka" do kontroli budowy.

 

Wiem, że większość "aktywistów" grupy ma ten etap za sobą, ale może ktoś pamięta i może polecić rozsądne okoliczne hurtownie z materiałami na stan surowy - no wiecie beton, pustaki, stal i takie tam inne ... :D

 

Pozdrawiam

Adam

Już kiedyś polecałem na forum inspektor nadzoru która nas wspierała w trakcie budowy. Namiary posyłam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam inwestorów z linii otwockiej, do których niedługo bedę też się zaliczał, ponieważ chciałbym na wosnę zacząć budować w Józefowie.

 

Mam mały problem: nabyłem dość specyficzną działkę i dopiero za kilka dni architekt zacznie mi projektować dom na niej (projekt indywidualny wymusił kształt działki), skończy najwczesniej w marcu 2007, chciałbym się spytać jak długo czeka się na pozwolenie na budowę w starostwie otwockim ? - jakie są Wasze doświadczenia ? Pozdrawiam

_________________

this is your life and it's ending one minute at a time

 

ok dwóch miesięcy (chyba,że po wyborach coś się zmieni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

(Znowu) poszukuję ekipy glazurników do zrobienia 15 m2 terakoty, 3 schodków, 2 łazienek i wykończenia jednej, kawałka pod kominkiem, glazury w kuchni i jeszcze paru prac.

 

Pozdrawiam,

u mnie teraz jest glazurnik - kończy taras. Jak skończy i będę zadowolony to podam namiar

Cześć

glazurnik skończył. Gość jest ułożony i pracuje czysto. Niestety na tarasie ułożył mi płytki tak, że mam dołek, w którym stoi woda, ale ma przyjechać i poprawić.

Jak by ktoś chciał podaję namiar: Marek Klimek 695 483 184

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arzesz

 

Dzięki, może uda się skorzystać - właśnie kolejny fachowiec (umówiony już na najbliższy poniedziałek), powiedział że nie będzie u mnie robił

 

Co za ludzie! Chyba trzeba umawiać 3 ekipy równolegle, jak wejdzie pierwsza to odwoływać dopiero pozostałe, a bezpieczniej - tylko przekładać terminy pozostałym!

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...