Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Postanowiłem użyźnic swoją piaszczystą działkę?

Czy ma ktoś namiar na niedrogą (ale dobrą :D ) ziemię?

Z moich informacji

Mady Wislane - ul. Nadwiślańska 45/35 (pow 10m sześć) za m sześc. Do tego koszt transportu.

Hałda na Dąbrówkę Szlachecką - 450 zł za 9 m szesc

 

Mam znajomego ktory zaoferował mi calą hałdę doskonałej ziemi. Szkoda tylko że mieszka koło Szczytna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku

mam jedno ważne i pilne pytanie

Ile mapek dawaliściie projektantowi przyłączy, nasz zażądał 9 orginałów. Czy do pozwolenia na budowę dołączaliście projekt przyłączy???? Jeśli nie to na czym wam je wrysowano, te przyłącza??? Proszę o odpowiedź w komentarzach sprawa arcy pilna, znowu mnie wstrzymano ze złożeniem pozwoleniem a czas mi ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!

u nas powoli dłubiemy papierki.

Mamy już warunki zabudowy, mamy umowę z energrtyką , mamy umowe z murarzami i chyba nawet z wszystkimi ekipami potem...

zbieramy wyceny różnych elementów - gaz, piece, kominek i takie tam...

 

a wiecie jaki mamy teraz największy problem??? projekt szmba!

podpowiedzcie, czy naprawdę mogę sobie kupić ten projekt szmba w jakimś biurze i już?

czy to musza być ci, co to szmbo potem robią? ( jesteśmy umówieni, że Leon Zawodowiec zrobi nam studnie i szmbo własnie, ale oni projektów nie mają).

podzielcie się z doświadczenia - jaki projekt trzeba złożyć w ramach warunków zagospodarowania przestrzennego do naszych urzędów przy pozwoleniu na budowę? i jak długo się u nas na to czeka? 3 miesiące czy nie daj Boże dłużej?

 

u nas na działce też czały czas jeziora, ale już przynjamniej wycinają mniejsze drzewka i krzole - zaczyna to wyglądac jakoś...

 

pozdrawiam sąsiadów - szczególnie tych z okolic Wólki Mlądzkiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pokornie chciałbym prosić o przyjęcie do GRUPY OTWOCKIEJ...

Moje plany na ten rok to postawienie stanu surowego-otwartego (Faworyt II) w mieście Michalin (trochę Józefów). Czy ktoś mógłby mi podać pomocną dłoń i przesłać namiary na "komunikatywnego" architekta do wykonania adaptacji?

 

Do zobaczenia

Novak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pokornie chciałbym prosić o przyjęcie do GRUPY OTWOCKIEJ...

Moje plany na ten rok to postawienie stanu surowego-otwartego (Faworyt II) w mieście Michalin (trochę Józefów). Czy ktoś mógłby mi podać pomocną dłoń i przesłać namiary na "komunikatywnego" architekta do wykonania adaptacji?

 

Do zobaczenia

Novak

 

poszło na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pokornie chciałbym prosić o przyjęcie do GRUPY OTWOCKIEJ...

Moje plany na ten rok to postawienie stanu surowego-otwartego (Faworyt II) w mieście Michalin (trochę Józefów). Czy ktoś mógłby mi podać pomocną dłoń i przesłać namiary na "komunikatywnego" architekta do wykonania adaptacji?

 

Do zobaczenia

Novak

 

poszło na priva

 

Dzięki, ale wolałbym kogoś z bliższego otoczenia ...

 

Pozdrawiam

Novak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo ktoś ktu blisko buduje Faworyta. My dziś zalewamy ławy fundamentowe w Faworycie wersja B bez garażu. Budowa w Karczewie. Niestety mojego pana który robił adaptację nie mogę polecić, ale widzę że Faworyt cieszy się dużą popularnością.

 

Pozdrawiam Iza

Do Faworyta to jeszcze kawał drogi ... Projekt popularny jest dlatego, że po prostu jest idealny :D . Szkoda, że nie możesz polecić architekta do adaptacji :( . To może chociaż kierownika budowy ...

 

Pozdrawiam

Novak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...