Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli chodzi o pozwolenie na budowę, to ja mam wprost przeciwne doświadczenie ze starostwem w Otwocku. Wniosek złożyłam 4.12.07, a pozwolenie dostałam dzisiaj. Co prawda, musiałam wstrzymać sprawę na 3 tyg. bo nie mialam decyzji o lokalizjacji zjazdu z działki na drogę. Ale pani obrabiająca moje doumenty zadzwoniła do mnie dopiero po miesiącu z info., co jeszcze muszę uzupełnić. Oczywiście ja dzwoniłam kilkakrotnie z prośbą, żeby mnie poinformowali co muszę uzupełnić, ale pani była albo na urlopie, albo straaasznie zapracowana i nie miała dla mojej sprawy czasu. Także dla mnie Starostwo w Otwocku zdecydowanie na NIE, zwłaszcza kedy mam porównanie z urzędnikami z Józka i ich podejściem do petenta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli chodzi o pozwolenie na budowę, to ja mam wprost przeciwne doświadczenie ze starostwem w Otwocku. Wniosek złożyłam 4.12.07, a pozwolenie dostałam dzisiaj. Co prawda, musiałam wstrzymać sprawę na 3 tyg. bo nie mialam decyzji o lokalizjacji zjazdu z działki na drogę. Ale pani obrabiająca moje doumenty zadzwoniła do mnie dopiero po miesiącu z info., co jeszcze muszę uzupełnić. Oczywiście ja dzwoniłam kilkakrotnie z prośbą, żeby mnie poinformowali co muszę uzupełnić, ale pani była albo na urlopie, albo straaasznie zapracowana i nie miała dla mojej sprawy czasu. Także dla mnie Starostwo w Otwocku zdecydowanie na NIE, zwłaszcza kedy mam porównanie z urzędnikami z Józka i ich podejściem do petenta.

 

o kurcze, ale świństwo, jestem w szoku :o , kurcze to mnie zmartwiłaś, właśnie jestem na etapie ooczekiwania na PnB :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorka, nie martw się na zapas, może w twoim przypadku pójdzie szybiciej. Oni mają na wydanie dezycji max. 60 czy 65 dni.Czytałam, że jeśli przekroczą ten termin to można gdzieś to zaskarżyć i bulą 500 zł za każdy dzień zwłoki do Skarbu Państwa - ale kto by się w to chciał bawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa skończona! (Wiązowna). Sprzedam zaplecze na budowę - barak z piecem elektrycznym i wygódka. Cena 3000zł. Drabina gratis.

http://lh3.google.pl/rg.2005.pl/R9GhBq6bjfI/AAAAAAAAABQ/Wwz_HjKm3Mg/s144/1.jpg http://lh3.google.pl/rg.2005.pl/R9GhBq6bjgI/AAAAAAAAABY/qMVPxGvbPP0/s144/2.jpg http://lh4.google.pl/rg.2005.pl/R9GhB66bjhI/AAAAAAAAABg/8VasOjoXXNw/s144/3.jpg

Zainteresowanych proszę o kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorka

mitem jest że w tartaku drewno jest najtańsze.

W Woli Karczewskiej jest drogo - bo droga jest tu robocizna - a po za tym chce ostrzec Cię - że gość z tego tartaku jest niesłowny - ma duzo klientów i strasznie się spóźnia w realizacji zamówień

 

ja zamawiałem drewno w przemarze - taniej i na czas pomimo, że oni sprowadzali je już w postaci pociętej więźby gdzieś z gór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiar na Redka: 022-795-35-53 Jatne

 

my tam zamawialiśmy bloczki i beton. Redek nie przywozi bloczków na paletach tylko luzem na wywrotce i wysypuje. Mimo tego nie pękają.

Ale nie kazdy murarz jest z tego zadowolony , bo bloczki trzeba nosić. Jakby były na paletach to możnaby je od razu tak rozładować, zeby noszenia było mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorka

mitem jest że w tartaku drewno jest najtańsze.

W Woli Karczewskiej jest drogo - bo droga jest tu robocizna - a po za tym chce ostrzec Cię - że gość z tego tartaku jest niesłowny - ma duzo klientów i strasznie się spóźnia w realizacji zamówień

 

ja zamawiałem drewno w przemarze - taniej i na czas pomimo, że oni sprowadzali je już w postaci pociętej więźby gdzieś z gór

 

dzięki za ostrzezenie, możesz podać mi namiary na priv na tego przemara;)?

 

pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.

Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz-zobaczyc-co-licytujemy,t126304.htm

 

Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować

http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorka

mitem jest że w tartaku drewno jest najtańsze.

W Woli Karczewskiej jest drogo - bo droga jest tu robocizna - a po za tym chce ostrzec Cię - że gość z tego tartaku jest niesłowny - ma duzo klientów i strasznie się spóźnia w realizacji zamówień

 

ja zamawiałem drewno w przemarze - taniej i na czas pomimo, że oni sprowadzali je już w postaci pociętej więźby gdzieś z gór

 

dzięki za ostrzezenie, możesz podać mi namiary na priv na tego przemara;)?

 

pozdrawiam

Magda

mogę Ci dać namiary nie tylko na priva ale i na puba

Przemar

Telefony kontaktowe:

Dział Handlowy:

 

022-780-47-46

022-780-31-51

022-780-31-55

022-780-31-56

022-780-15-29

0-500-117-201

Biuro:

 

tel./FAX 022-780-31-50

Adres firmy:

05-462 Wiązowna

ul.Lubelska 1B

 

spośród trójki handlowców polecam kontaktówac się z Edytą - jest najbardziej solidna

powodzenia w budowaniu

Jerzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorka

mitem jest że w tartaku drewno jest najtańsze.

W Woli Karczewskiej jest drogo - bo droga jest tu robocizna - a po za tym chce ostrzec Cię - że gość z tego tartaku jest niesłowny - ma duzo klientów i strasznie się spóźnia w realizacji zamówień

 

ja zamawiałem drewno w przemarze - taniej i na czas pomimo, że oni sprowadzali je już w postaci pociętej więźby gdzieś z gór

 

dzięki za ostrzezenie, możesz podać mi namiary na priv na tego przemara;)?

 

pozdrawiam

Magda

mogę Ci dać namiary nie tylko na priva ale i na puba

Przemar

Telefony kontaktowe:

Dział Handlowy:

 

022-780-47-46

022-780-31-51

022-780-31-55

022-780-31-56

022-780-15-29

0-500-117-201

Biuro:

 

tel./FAX 022-780-31-50

Adres firmy:

05-462 Wiązowna

ul.Lubelska 1B

 

spośród trójki handlowców polecam kontaktówac się z Edytą - jest najbardziej solidna

powodzenia w budowaniu

Jerzyna

 

dziękuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zna osobę lub firmę, która podejmie się przewiezienia kantowizny (12m długości) na niewielką odległość (ok 8km).

 

poszukuję też osoby z hds do rozładunku 2 tirów cegły.

 

większość osób to chyba osoby dopiero zaczynające budowę -tak jak ja, ale może ktoś ma do sprzedania stemple używane? potrzebuję 120 sztuk.

 

acha, i jeszcze jedno pytanko, gdzie zaopatrujecie się w stal i jakie są terminy realizacji i ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowa na forum. Przymierzamy się do budowy bliźniaka w Józefowie. Czy ktoś mogłby polecić dobrego i w miarę niedrogiego (interesują nas rozsądne ceny) architekta do zrobienia indywidualnego projektu, lub przerobienia gotowego?

 

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, :D

kilka lat temu poznałam dobrą panią architekt,

rozchorowałam się wtedy na jej projekt "Czerwony kapturek"

nie doszło do realizacji, bo mąż nie był przekonany do tej koncepcji..

ale ja do dziś mile ją wspominam i myślę, że jest dobra..

a ceny, no cóż..oceń sama

 

http://www.aasolar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robula

mozesz wrzucic w wyszukiwarce bajer i bajer architekci, jest to pracownia w Otwocku, przystosowywal mi pan starszy bajer projekt gotowy. facet wie co i jak, wprowadzil pewna zmiane konstrukcyjna, według kierownika budowy ze wszech miar słuszną, coby się dom nie zawalił.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...