Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki serdeczne za namiary. A można jeszcze poprosić o namiary na hurtownię w której się zaopatrujesz? Myślałam już o przyjęciu strategii - wszystko lub większość z jednej hurtowni - może będą skłonni dawać upusty? Na razie na allegro wyhaczyłam hurtownię z Konika Nowego -Halinów(bodajże Śledziewscy?). Mieli korzystną cenę na bk 24 H+H - z tego będą budować.

Pozdr. :)

 

Norma Stal, ul. Karczewska - jak się jedzie w stronę Karczewa, to po lewej stronei za stadionem:

http://normastal.fm.interia.pl/

Moim zdaniem strategia pt. większość materiałów z jednej hurtowni działa nieźle (ale to pewnie zależy od hurtowni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Pazio Beton. Zalewali mi fundamenty, jutro przyjeżdżają zalewać stropy :wink:

Beton na jutro zamawiałem dzisiaj rano.

Dodam, że do mnie jest trudny wjazd jak diabli, każdy się zakopuje. Oni problemów nie mieli (przyjechała 50-tonowa nowa betoniarka z pompą z napędem na 6 kół i wjechała jak po maśle).

 

kurcze , ale szybką masz tę swoja ekipę, niedawno zaczeli a juz leja strop :o , jestem pod wrażeniem :lol:

 

To fakt, trzeba ich raczej pilnowac, zeby nie robili za szybko niż za wolno! :wink: Jak dobrze pójdzie to na weekend majowy będę mieć położoną więźbę.

 

Swoją drogą - zamawiam dach. Mam ofertę na dachówkę ceramiczną Robena angobowaną (średzka falista plus), kolor miedziany, cena 29,90 netto za mkw (2,99 za sztukę). Chyba niezła cena (biorę z montażem, będzie 7% VAT)? Czy nie?

 

będzie 7% :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do dobrej i drogiej ekipy z Wiązownej to 300 zł za m2 powierzchni całkowitej sobie liczą.

 

Co to za dobra i droga eikipa z Wiązownej ?

Chcesz namiary - moge podesłać na priv ale w tej chwili są chyba zawaleni. Ja ich nie wziąłem bo wydali się za drodzy - choć potem miałem oferty z mniejszym zakresem robót i drożej :D

Koniec końców startuję za miesiąc i o 1/3 taniej. Oby na jakości nie było 1/3 w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów sredecznie. Tych bliższych i dalszych. Buduje juz od poprzedniego roku w Wolce Mlądzkiej. jestem na etapie instalacji. niestety dopiero teraz udało mi się zapisać na forum. Proszę o przyjęcie mnie w swoje szeregi. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za namiary na swiedermajer.pl - super sprawa. Z innej beczki - ekipa ociepla mi dom styropianem Termoorganiki Platinum +. I muszę powiedzieć, że ten styropian jest KRZYWY jak nieszczęście!!!! Mnóstwo przycierania. Fatalna sprawa. Dodam, że świeżo produkowany (tuż przed transportem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...