Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam namiar na kierownika budowy (aktualne ceny):

Marek Frelek 602 614 793 (2000zł)

Gut Anna 601 537 450 (z polecenia, brała jakieś 2 lata temu 1000zł)

T. Kaczorowski 503 95 580 (dostępny po 9.VI, wydaje mi się nadgorliwy)

 

Czy takie są stawki w Otwocku?

 

Moja siostra ma kier. budowy za 500zł, ale takiego co to nie siedzi na budowie, jest bardzo ugodowy i pomocny szczególnie jeśli chodzi o kredyt, był u Niej 3 razy - budowa prawie skończona.

 

Mogę prosić o namiary na tego ostatniego kierownika.

 

503-985-580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Buduje w Otwocku od roku,

Przesyłam telefony do tartaków obwoźnych jaki mi udało się namierzyć z okolicy:

601-354-256; 606-908-835 p. Sitek; 604-305-338 p. Adam Zułek

 

Dodatkowo mogę podać namiar na kierownika K. Nowak z otwocka jego cena to 2 tyś. straszny nerwus ale jak ktoś już to wcześniej napisał w tym przypadku to zaleta, generalnie jest ok, tylko jeden warunek nie należy brać ludzi z którymi on współpracuje bo ich już tak dokładnie nie sprawdza.

Aktualnie poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania ocieplenia i elewacji budynku.

Mama jeden kontakt ale 125 zł za m2 z materiałem to chyba trochę drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koparka p. Kadej 601 801 403

W. Bieniak 602 282 176

Co do betoniarni to my bierzemy beton z Wielbetu http://www.wielbet.za.pl/, ale w okolicy działa też "Redek" Zakład Betoniarski. Jatne, ul. 78, tel. 022 7953553 czy Pazio Beton 05-408 (p-ta Glinianka), Wola Ducka 70 tel. 0 22 789 99 28

Wszystkie te namiary już były podawane... wystarczy poszukać we wcześniejszych postach... :lol:

 

Pozdrawiam

Phili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info na temat koparki i betoniarki. Sprawdziłam Wielbet jest najtańszy 240zł/m3 za to Pan Koparkowy, podawany przez Was, nie chce przyjechać do Otwocka bo ma za daleko :( dlatego pytałam.

 

A próbowałaś: Korzeń Henryk Roboty Ziemne Otwock, ul. Żeromskiego 147, tel. 022 7886121, Tel. kom. 0 602 503 671, 0 660 785 435 ?

Znalazłam w necie.....

 

Pozdrawiam

Phili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy się ładnie w Otwockim gronie budowniczych, co prawda my już chwilę po starcie budowy, w środę stan zero zakończymy, ale jakoś dopiero dziś się ośmieliłem ujawnić (pisze Black).

 

Korzeń jak już ktoś pisał, do tanich nie należy, za to ma inne zalety, które mogę potwierdzić, kilka lat temu korzystałem z jego ziemi na wyrównanie terenu, teraz utwardzał nam drogę, zbierał humus, dostarcza piach do zasypania fundamentów, i jeszcze pewnie do kilku prac go zatrudnimy.

Jest co dziwne w tej branży terminowy (w zasadzie zaczyna robotę skoro świt i ja nie nadążam za nim ;-), dba o jakość i umówiony sort ziemi, gruzu czy piachu jest taki sam na każdym zamówionym samochodzie, rozliczy się dokładnie nie z okładem, i przede wszystkim robi wszystko błyskawicznie - niestety pewnie dlatego nie rozlicza się jak inni na godziny tylko na m3 wykopów tudzież nawożonego towaru, jak kto nie skąpi a chce mieć robotę zrobioną pewnie to polecam

 

Swojego wykonawcy SZZ na razie chwalić nie będę, jak skończą to napiszę parę słów o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji to wszystkich zainteresowanych losami przebudowy trasy lubelskiej, czyli S17, a szczególnie "wariackim" wariantem obwodnicy Wólki Mlądzkiej polecam zajrzenie na stronę http://www.nadswidrem.org.pl, i zapraszam do wsparcia naszej inicjatywy (bo jestem rodowitym otwocczaninem, będę mieszkańcem tych terenów w najbliższej przyszłości i należę do stowarzyszenia).

Tytułem wstępu powiem tyle, że władze Otwocka próbowały milczeniem ominąć niewygodny temat, uznając że ten mały kawałek trasy przecinający wschodni "narożnik" miasta jest z góry przesądzony, i tak też sądziła większość mieszkańców, do momentu gdy dwóch lokalnych radnych nie zaczęło bezczelnie forsować im wygodnej (z tajemniczych powodów) acz absurdalnej koncepcji poprowadzenia "obwodnicy" po zalesionych terenach nadświdrzańskich.

Zainteresowanych, a myślę, że losem resztek w miarę czystych i jeszcze nie do końca skażonych cywilizacją brzegów naszej rzeki, czy też bardziej przyziemnie połączeniem wschodniej części miasta z trasą ekspresową wiodącą do Warszawy-Lublina, jest zainteresowanych znacznie więcej mieszkańców prawie 50cio tysięcznego miasteczka niż kilkuset mieszkańców dzielnicy Wólka Mlądzka, zapraszam do zgłębienia tematu i wsparcia naszych działań, oraz przekazaniem swej opini władzom.

P.S. Dla ułatwienia link: nadswidrem.org też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w baraku na składzie budowlanym u Winiakowej jest tablica na której jest masę ogłoszeń usług budowlanych – betoniarki i koparki pewnie też są.

 

Dodatkowo chciałem przestrzec przed ekipą budowlaną Mietka Bronisza z Józefowa oraz kierownikiem Waldkiem Zarzyckim. Miałem z nimi do czynienia przy moim domku, ile nerwów mnie to kosztowało to tylko ja wiem. Szkoda że dopiero teraz trafiłem na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu najblizszych 2-3 miesięcy chcemy kupić i zakopać szambo.

Czy ktoś w okolicy też planuje zrobienie szamba w tym czasie?

Koszty transportu i robocizny są mniejsze, gdy zbierze się kilka osób.

 

Gdzie najlepiej kupić szambo betonowe ze wzmocniona pokrywą?

 

Też planuje instalacje szamba. chętnie się dołącze. budowa Falenica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu najblizszych 2-3 miesięcy chcemy kupić i zakopać szambo.

Czy ktoś w okolicy też planuje zrobienie szamba w tym czasie?

Koszty transportu i robocizny są mniejsze, gdy zbierze się kilka osób.

 

Gdzie najlepiej kupić szambo betonowe ze wzmocniona pokrywą?

 

Też planuje instalacje szamba. chętnie się dołącze. budowa Falenica

 

Też się dołaczam. Jak coś to prosze info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info na temat koparki i betoniarki. Sprawdziłam Wielbet jest najtańszy 240zł/m3 za to Pan Koparkowy, podawany przez Was, nie chce przyjechać do Otwocka bo ma za daleko :( dlatego pytałam.

Polecam Krzeminski (604 364 682) - Bieniak też miał do mnie za daleko :-)

Pan Krzemiński kopie, wozi gruz i piach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłam beton na fundamenty z Wielbetu niestety okazało się że po wykopkach nie ma jak dojechać i musiałam zamówić z pompą - do zapłaty 270zł/m3

Ale uwaga zamówiłam 16m3. Nalali, a gdy przyszło do płacenia to kierowca mi mówi że przywieźli 0,5 metra więcej i podaje cenę. Powiedziałam, że niech dzwoni do szefa, bo ja nie zapłacę więcej niż za tyle ile zamówiłam. Było nerwowo ale dopiełam swego. A jakby mi przywieźli 5 metrów więcej ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...