Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania:

1. stemple budowlane sosnowe ok. 130 szt. dł. 2,93m-2,97m. Używane tylko raz! Cena: 4 zł/szt.

2. 50 szt. (1 paleta) bloczka keramzyt.-.bet. do stropu Teriva. Cena: 3 zł/szt.

Lokalizacja: Wiązowna

Odbiór we własnym zakresie.

tel. 0 608 058 488

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł Nowocień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ponieważ jestem właśnie na etapie podejmowania decyzji dotyczących kominów szukam jakiegoś kompetentnego specjalisty z dziedziny piece-kominki z naszego rejonu - muszę zdecydować się na technologię i fi.

 

dzięki i pozdrawiam

 

 

 

Polecam mojego hydraulika i kominkarza, namiary wyślę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ponieważ jestem właśnie na etapie podejmowania decyzji dotyczących kominów szukam jakiegoś kompetentnego specjalisty z dziedziny piece-kominki z naszego rejonu - muszę zdecydować się na technologię i fi.

 

dzięki i pozdrawiam

 

 

 

Polecam mojego hydraulika i kominkarza, namiary wyślę na priv

 

poproszę o namiar na kominkarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam stan surowy w Józefowie, dom Gemini. Poszukuję ekip wykończeniowych: hydraulik, elektryk, tynkarz - na początek, a potem glazurnik - 3 łazienki i cały parter

dekarz do dachówki i ekipę do ocieplenia. pozdrawiam

 

U mnie kończą za tydzień. Tynk gipsowy. jezeli bedzie wszystko OK, chętnie ich polecę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy, to jest mój pierwszy wpis, więc proszę o życzliwe przyjęcie w poczet.

 

Moja historia jest taka. W maju podpisałem umowę z firmą X na budowę domu jednorodzinnego w Józefowie za kwotę Y. W połowie lipca po uzyskaniu pozwoleń i innych zezwoleń ruszyliśmy. Aktualnie lejemy fundamenty a kierownik budowy żąda odemnie Y+30%. Y wynosi 70 000 więć 30% wynosi 21 000. Niestety musimy się rozstać.

 

Tak więc więc pilnie potrzebuję nowej ekipy + kierownika budowy. Proszę konntakty do wolnej i solidnej ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę konntakty do wolnej i solidnej ekipy

 

Do wolnej mogę dać namiar na moją byłą ekipę - robili u mnie stan zero przez 2 miesiące 8)

a tak poważnie, życzę szybkiego znalezienia ekipy i KB :) Weź dzień urlopu i objedź okolicę i inne budowy. Warto pogadać z ludźmi, można trafić na dobry kontakt. Także jak znajdziesz najpierw innego KB powinien dać kilka namiarów. Hurtownie w których bierzesz materiał także może coś podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...