Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Na początku budowy w marcu 2007r. naciąłem się na wyjątkowego psuja. Zbigniewa Stanisława Pieńkowskiego z Puznówki gmina Pilawa. Facet kosztował mnie i moją rodzinę masę nerwów. Tylko w 2007r. nie wykonał 5 budów. Tęsknią za nim również hurtownie materiałów budowlanych. Szczegóły na forum Muratora w dziale „Czarna Lista Wykonawców w Województwie Mazowieckim

http://forum.muratordom.pl/czarna-lista-wyk-w-mazowieckim,t42058-120.htm

Ostatnio rano spotkałem go z ekipą na terenie Józefowa, musi u kogoś „budować” .

Łatwo go poznać. Po 50 –tce, grubawy, wąsy i broda, łysawy, gadatliwy na temat własnych dokonań, mitoman. Porusza się zielonym polonezem Truckiem z białą nadstawką . Samochód na Garwolińskich numerach (WG).

Stanowczo ODRADZAM. Jeżeli ktoś się już wkopał – proponuje bardzo uważać, nie wypłacać żadnych zaliczek przed zakończeniem prac, kontrolować jakość prac i ich zgodność z projektem. Uważać na zakupy materiałów i faktury bo potem okazje się, że hurtownia zabiera materiały z placu budowy inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM tanio

 

- STEMPLE , rozmiar standardowy , około 210 szt - ok 2,80 długości, cena 4 zł za sztukę.

 

- POROTHERM 11,5 (10 palet, nowych, z czego 8 zapakowanych fabrycznie) - 4,50szt

- POROTHERM 25 (1 paleta) - 4,5 szt

- POROTHERM do ścianek działowych (9cm szerokości x 18cm wysokości x 29cm długości) - 1 paleta , cena do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

szukam namiar na speca od pieców (jeśli chodzi o kominkarza - skorzystałem z namiaru od Maewci - dzięki).

Ale potrzebuję kogoś to pomoże w dobraniu dobrego komina do pieca na ekogroszek, i ewentualnie zainstaluje potem piec i zrobi instalację (hydraulik ?)

 

Pozdrawiam

 

 

Kupiliśmy piec c.o. w Karczewie, może oni coś doradzą.... Namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktos namiar na tynkarzy godnych polecenia? Chodzi mi oczywiście o czas i solidną robotę.

 

Potwierdzam, ze sklad drewna w ostrowie przy trasie lubelskiej - godny polecenia. Zamawialem tam wiezbe dachowa. Objechałem wszystkie sklady w okolicy i tam mialem najnizsza cene, okazalo sie ze towar jest doskonalej jakosci wg. mojego cieśli. Prowadzi go mlody chlopak - ale obsługa fachowa. Czekałem na wiezbe tylko 5 dni !!! Poza tym kultura i podejscie do klienta sprawily, ze napewno tam wroce i bede polecal znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktos namiar na tynkarzy godnych polecenia? Chodzi mi oczywiście o czas i solidną robotę.

 

Potwierdzam, ze sklad drewna w ostrowie przy trasie lubelskiej - godny polecenia. Zamawialem tam wiezbe dachowa. Objechałem wszystkie sklady w okolicy i tam mialem najnizsza cene, okazalo sie ze towar jest doskonalej jakosci wg. mojego cieśli. Prowadzi go mlody chlopak - ale obsługa fachowa. Czekałem na wiezbe tylko 5 dni !!! Poza tym kultura i podejscie do klienta sprawily, ze napewno tam wroce i bede polecal znajomym.

 

"Gipsiarze" to tynkarze robiący tynki gipsoowe z agregatu. U mnie tanio, szybko i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktos namiar na tynkarzy godnych polecenia? Chodzi mi oczywiście o czas i solidną robotę.

 

Potwierdzam, ze sklad drewna w ostrowie przy trasie lubelskiej - godny polecenia. Zamawialem tam wiezbe dachowa. Objechałem wszystkie sklady w okolicy i tam mialem najnizsza cene, okazalo sie ze towar jest doskonalej jakosci wg. mojego cieśli. Prowadzi go mlody chlopak - ale obsługa fachowa. Czekałem na wiezbe tylko 5 dni !!! Poza tym kultura i podejscie do klienta sprawily, ze napewno tam wroce i bede polecal znajomym.

 

"Gipsiarze" to tynkarze robiący tynki gipsoowe z agregatu. U mnie tanio, szybko i solidnie.

 

ile za m2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...