Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

EURO-DOM S.C. Kocyk & Kotlarski

 

Adres: Polska 45, 08-400 Garwolin, woj. Mazowieckie

Kontakt: tel.: 25 6823395, fax: 25 6823395

e-mail: [email protected]

 

tu zamawialiśmy okna, drzwi wejściowe i garażowe - ceny przystępne, nie wiem jeszcze jak montaż bo czekamy na dostawę, ale firma ta została polecona, przez rodzinę, już po montażu u nich okien itp - są zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję dobrego stolarza. Mam w pokoju strop drewniany i chciałbym zostawić widoczne belki drewniane. Na chwilę obecną są tylko zaimpregnowane na zielono i chciałbym aby stolarz obrobił mi te belki lub ewentualnie obudował też drewnem.

 

Pozdrawiam,

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam styropian EPS70 firmy STYRMAN o grubosci 15 cm z frezem.

Mam 16 paczek (30,5 m2 - 4,5m3).

Jest to pozostalość po ociepleniu elewacji.

Cena 450 zł.

Odbiór w Józefowie.

 

Mam jeszcze ok. 500 kołków do styropianu dlugosci 23 cm - również chętnie sprzedam :) cena do uzgodnienia.

 

 

Zainteresowanych zapraszam na priv: [email protected]

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Szukam "wspólników" z okolic Warszawy /Piaseczna/Góry Kalwarii itp do zakupu w grudniu Porothermu w dobrej cenie. Moga to być oferty na kilka palet (tak by wypełnic cały transport) jak również zakupy na cały dom - kilkadziesiąt palet. Ja kupuje ok 65 palet (25-tki i 11,5). Nie ma żadnych ogranczeń co do rodzaju Porothermu (może być 8; 11,5; 25; 30; 38; 44; itd). Chodzi tylko by była to pełna paleta.

Teraz zaczną się promcje i obnizone ceny. Już ceny porothermu spadły o ok 50gr/szt w stosunku do początku paździrnika. W marcu ceny napewno podskoczą bo zacznie się sezon budowlany i każdy ruszy na zakupy, więc naturalną rzeczą będzie podniesienie cen w stosunku do tych co będą ok połowy grudnia, kiedy jest zupełnie martwy sezon - a jak jeszcze trochę śnieżek popruszy, a tak zapowiadają... :D to tym bardziej sprzedaż stanie. Różnica w cenie między grudniem a marcem wyniesie nie mneij niż 1zł/szt (to taka moja prognoza)

Zasada jest taka, że teraz (tzn w grudniu) się kupuje a odbiór np. w marcu (sprzedawcy się na to zgadzają), gdy zacznie się rzeczywista budowa. Poza tym jak się ktos jeszcze dołaczy z zakupem na cały dom to można uzyskac jeszcze lepsza cene.

 

Jeżeli ktoś już sie nosi z takim zakupem to ja chętnie się przyłącze.

 

W jedności siła!!! :D :D :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszytskich forumowiczów,

mam pytanko chce kupić cegłe POROTHERME 25PW mam PODOBNO okzaje po 5.55 brutto czy to jest rzeczxywiscie okazja w tym miesiącu czy lepiej czekać na grudzień?

Prosiłbym o pilna odpowiedź bo okazja też nie trwa za długo...

 

witam! my we wrześniu (okolice otwocka) płaciliśmy 5,90 brutto i wówczas było to tanio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAŁA11 Dziekuje za info. o cenie właśnie dziś zdecydowałem, że jednak ją kupie i tak sie stało, ale jeszcze raz dziękuje

 

Dodatkowo mam pytanie czy ktoś może przeliczał koszt wykonaia stropu "lanego" monolitycznego a wykonanego z tych wszystkich garków i belek stropowych chyba TERIWA? Co jest tańsze i który jest lepszy bo słyszałem opinie, że ten z belek może pekać i widać później rysy an suficie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...