Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

"nax

Dokładnie miałem to samo. Wczoraj dosłownie dzwoniłem w cenie desek i koleś mówił że 480 m3 z dowozem 10 km.Dziś pojechałem płacić a tu już 500 i 40 za dowóz.Firma Sledziewscy czy jakoś tak.Nie polecam.Dziś po zakupie zasięgnąłem języka o tej firmię i podobno to ich stały numer,że przez telefon podają niższą cenę,a na miejscu już co innego.

mateush

Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej."

kilka słów komentarza:

 

Szanowni Państwo,

Przytaczając tutaj powyższe wydarzenia w sposób niezamierzony przedstawiacie w negatywnym świetle nasz skład drewna choć z wypowiedzi wynika że chodzi o kogoś zupełnie innego. W wypowiedzi użytkownika „nax” poda nazwa firmy Sledzdiewscy. Nie powinniśmy promować konkurencji ale proszę wpisać nazwę tej firmy w Google, a otrzymacie Państwo dowód, że jest to zupełnie inny skład położony w okolicach Mińska Mazowieckiego. Jeśli chodzi o wypowiedź użytkownika „Mateush” to wyraźnie napisane jest że nie wiadomo czy to ten w o okolicach Ostrów Ostrowik – dla Państwa informacji w tej okolicy znajduje się kilka składów i tartaków. Również sam zarzut o zmianie ceny nie pasuje do nas, ponieważ w naszym przypadku cena podana przez telefon, może ulec zmianie przy wizycie osobistej ale tylko na korzyść klienta. To znaczy przez telefon podawana jest cena stała, natomiast jeśli klient przyjedzie i negocjuje cenę może uzyskać rabat przez co cena jest niższa. Analogiczna sytuacja jest wówczas, kiedy klient zamawia większą ilość drewna jak ma to miejsce np. przy więźbie dachowej – wówczas uzyskuje cenę niższą niż przy informacji telefonicznej. Trudno mi jednak wyobrazić sobie sytuację, by przez telefon podawać cenę niższą niż przy zakupie osobistym. Wiecie Państwo, oczywiście nie zawsze uda się zadowolić klienta ale nasz skład istnieje na rynku od roku i zależy nam na pozytywnej a przede wszystkim sprawiedliwej opinii.

Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych doświadczeń z kontrahentami

 

Michał Stefanowski

Skład Drewna Ostrów

http://www.skladdrewna.com.pl

 

PS. Pozdrowienia dla Alana i innych forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nax

Dokładnie miałem to samo. Wczoraj dosłownie dzwoniłem w cenie desek i koleś mówił że 480 m3 z dowozem 10 km.Dziś pojechałem płacić a tu już 500 i 40 za dowóz.Firma Sledziewscy czy jakoś tak.Nie polecam.Dziś po zakupie zasięgnąłem języka o tej firmię i podobno to ich stały numer,że przez telefon podają niższą cenę,a na miejscu już co innego.

mateush

Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej."

kilka słów komentarza:

 

Szanowni Państwo,

Przytaczając tutaj powyższe wydarzenia w sposób niezamierzony przedstawiacie w negatywnym świetle nasz skład drewna choć z wypowiedzi wynika że chodzi o kogoś zupełnie innego. W wypowiedzi użytkownika „nax” poda nazwa firmy Sledzdiewscy. Nie powinniśmy promować konkurencji ale proszę wpisać nazwę tej firmy w Google, a otrzymacie Państwo dowód, że jest to zupełnie inny skład położony w okolicach Mińska Mazowieckiego. Jeśli chodzi o wypowiedź użytkownika „Mateush” to wyraźnie napisane jest że nie wiadomo czy to ten w o okolicach Ostrów Ostrowik – dla Państwa informacji w tej okolicy znajduje się kilka składów i tartaków. Również sam zarzut o zmianie ceny nie pasuje do nas, ponieważ w naszym przypadku cena podana przez telefon, może ulec zmianie przy wizycie osobistej ale tylko na korzyść klienta. To znaczy przez telefon podawana jest cena stała, natomiast jeśli klient przyjedzie i negocjuje cenę może uzyskać rabat przez co cena jest niższa. Analogiczna sytuacja jest wówczas, kiedy klient zamawia większą ilość drewna jak ma to miejsce np. przy więźbie dachowej – wówczas uzyskuje cenę niższą niż przy informacji telefonicznej. Trudno mi jednak wyobrazić sobie sytuację, by przez telefon podawać cenę niższą niż przy zakupie osobistym. Wiecie Państwo, oczywiście nie zawsze uda się zadowolić klienta ale nasz skład istnieje na rynku od roku i zależy nam na pozytywnej a przede wszystkim sprawiedliwej opinii.

Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych doświadczeń z kontrahentami

 

Michał Stefanowski

Skład Drewna Ostrów

http://www.skladdrewna.com.pl

 

PS. Pozdrowienia dla Alana i innych forumowiczów :D

 

Panie Michale

Nie uważam joko bym cyt."w sposób niezamierzony przedstawial w negatywnym świetle Pański skład drewna", gdyż właśnie jak Pan słusznie zauważył celowo podałem nazwę firmy w którym dokonywałem zakupu właśnie dla tego ,aby uniknąć nieporozumień i nikogo,a w szczególności "tych utrzciwych" nie urazić.Jednak ma Pan rację w jednej rzeczy,a mianowicie,jeżeli piszemy o kimś negatywnie poprostu podawajmy nazwę firm i tak unikniemy domysłów czy to ten skład czy może pięć sąsiednich w danej miejscowości,bo jak widać może się dostać tym ,którzy na to nie zasłużyli.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PS. Pozdrowienia dla Alana i innych forumowiczów :D

 

Jak zauważył "nax" nikt nie ma tu złej woli. Po prostu we wzajemnej wymianie informacji pomiędzy budującymi dziwi forumowicz, którego cała korespondencja na forum (3 posty) ogranicza się wyłącznie do trzykrotnego polecania jednego wykonawcy. Okazuje się, że przy budowie nie ma innych problemów, nie ma innych wykonawców i dostawców (dobrych albo złych), a cały wysiłek intelektualny oczywiście poza budową (jak mniemam) sprowadza się do reklamy.

Taki przekaz brzmi to po prostu niewiarygodnie. Zresztą nie tylko dla mnie.

Cieszę się, ze cała dyskusja spowodowała wyjście "z cienia" skład drewna i Pana Michała, który dowiedział się o powyższym i trafił na forum.

Mam nadzieje ze swoimi doświadczeniami cały czas będzie się dzielił również Alan i nie zamilknie po tym jak pojawił się pan Michał.

 

Panie Michale,

Rynek jest pojemny. Dla dobrego i rzetelnego wykonawcę zawsze znajdzie się miejsce. I tego swojego miejsca na rynku panu życzę. Mam nadzieje że wkrótce ten fakt będzie miało okazje potwierdzić więcej osób, podobnie jak ma to miejsce w przypadku Redka - Pana niedalekiego sąsiada, którego bloczki podobnie, jak inni forumowicze z grupy otwockiej, swego czasu sam miałem możliwość sprawdzić.

 

Pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale myślę, że Wy tutaj wiecie najlepiej.

 

Myślę o zakupie działki i postawieniu domu gdzieś w okolicach wyznaczonych przez trójkąt Zakręt-Wiązowna-Stary Konik (np. Majdan czy Halinów).

 

Moje pytanie to dojazd do Warszawy: jak to w praktyce wygląda rano i wieczorem, jak wszyscy jadą do/z pracy? Ja potrzebuję bywać na Ostrobramskiej i na Mokotowie.

 

Dzięki z góry za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashproof najlepiej zapytaj na forum Józefowa.Na to forum możesz wejść przez stronkę m. Józefów. Kiedyś ktoś tam pytał o dojazdy i mieszkańcy chętnie się dzielili info odnośnie swoich wypracowanych skrótów i patentów na w miarę szybki dojazd do pracy.

Ja dopiero się buduję, a właściwie "wykańczam" i powiem Ci, że jak jadę do domku w godzinach porannych, to w stronę Wa-wy jest niezły korek na Nadwiślance i dalej na Wale niestety też. Najgorsze jest to nieszczęsne rondko. Można jeszcze jechać Patriotów ale myślę,że tam może być jeszcze bardziej tłoczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale myślę, że Wy tutaj wiecie najlepiej.

 

Myślę o zakupie działki i postawieniu domu gdzieś w okolicach wyznaczonych przez trójkąt Zakręt-Wiązowna-Stary Konik (np. Majdan czy Halinów).

 

Moje pytanie to dojazd do Warszawy: jak to w praktyce wygląda rano i wieczorem, jak wszyscy jadą do/z pracy? Ja potrzebuję bywać na Ostrobramskiej i na Mokotowie.

 

Dzięki z góry za wszelkie informacje.

 

Część,

 

ja będę się przeprowadzać (mam nadzieję że jeszcze w tym roku) z Ostrobramskiej do Wiązowny. Nie odpowiem dokładnie na Twoje pytanie, niemniej nie może być rewelacyjnie w godzinach szczytu - chyba jak wszędzie. Mój mąż ma to szczęście, że pracuje w Zakręcie, więc "jeździ pod prąd" i dojazd zajmuje mu około 15 min, więc rewelacja.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z Sz. P. ma godną polecenia firmę do wywozu nieczystości płynnych z Przydomowej Oczyszczalni Ścieków, działającą w Wawrze / okolicach.

 

Dzwoniłem do MPO i Transnec'u, ale panie słysząc coś o wyjmowaniu filtra i specjalnej procedurze wypompowywania oświadczyły, że takich usług ich firmy nie świadczą. Co nie musi być prawdą, ale biorąc pod uwagę, że jak pierwszy raz przyjechali do mnie po odbiór śmieci to rozwalili mi bramę wszytsko jest możliwe ...

Będę to robił 1 raz, więc chciałbym żeby panowie z szambojeta mieli doświadczenie

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom.

Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie

Info proszę bezpośrednio na maila [email protected]

pozdrawiam

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...