Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już był a do Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

za 2 miesiące startuje moja budowa w Pogorzeli i szukam sprawdzonej ekipy do stanu surowego mz więźbą. Czy ktos w forumowiczów z okolicy moze taką ekipę polecić a najlepiej nie bedzię mieć nic przeciwko zobaczeniu jej w akcji ????

 

Arek

 

Jeśli za dwa miesiące budowa startuje to chyba ekipę masz już umówioną, jeśli jednak nie masz to DOBRE ekipy mają terminy bardziej odległe niż 2 miesiące.

 

Jesli jesteś zainteresowany to mogę polecić Ci swoją, ale termin na pewno będzie bardziej odległy niż 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pewnie temat był już nie raz poruszany ale ni diabła nie idzie mi przeszukiwanie forum. Pokazuje wszystkie tematy i tyle.

 

Dlatego pozwalam sobie zadać pytanie na nowo:

Czy ktoś z Was korzysta z kotłów na pellety? Jakie wrażenia?

Jak to wypada w porównaniu z eko-groszkiem (np. kaloryczność=zużycie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pewnie temat był już nie raz poruszany ale ni diabła nie idzie mi przeszukiwanie forum. Pokazuje wszystkie tematy i tyle.

 

Dlatego pozwalam sobie zadać pytanie na nowo:

Czy ktoś z Was korzysta z kotłów na pellety? Jakie wrażenia?

Jak to wypada w porównaniu z eko-groszkiem (np. kaloryczność=zużycie)?

 

 

http://forum.muratordom.pl/tanie-ogrzewanie-pelet-a-ekogroszek-spostrzezenia,t129159.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy do projektu budowlanego wymagany jest jakiś dokument od Zarządu Dróg o dostępie do drogi publicznej czy wystarczy mapa z wyrysem planu zagospodarowania?

 

Wystarczy mapa.

 

Sławek_k chyba się mylisz co do tej mapy ja właśnie dziś odebrałem pozwolenie PRAWOMOCNE z U.M Otwock i potrzebowałem do tego tzw. "pozwolenie na zjazd z drogi publicznej" u mnie było to z Gminy bo droga gminna nie powiatowa, a mapę tez przecież maiłem. Jak złożysz dokumenty to sami ci powiedzą czy musisz o coś takiego wystąpić, dla mnie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...