Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję jeszcze kogoś do karton gipsów

 

Mam taką ekipę, wchodzą do mnie we wtorek. Robili wcześniej u mnie elewacje, podbitkę i jestem z nich zadowolony. Cena robocizny jaka mi zaaproponowali, to:

 

1) Izolacja termiczna poddasza /wełna 180 mm + 50 mm +folia paroizolacyjna/ - 10zł/m2

2) Zabudowa poddasza płytami gipsowymi /stelaż 5 cm + płyta gipsowa + gipsowanie + szlifowanie/ - 33zł/m2

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję sprawdzonych ekip do:

 

- ocieplenia elewacji styropianem (+ewentualne zdobienia w styropianie)

 

- tynki wewnętrzne tradycyjne (ekipa z którą na razie rozmawiałem zeszła z ceną do 26zl/m2 - sama robocizna)

 

- rekuperacji, gdyby pojawiły się jakieś kłopoty we współpracy z LinkAir

 

 

Mogę polecić:

- elektryk

- hydraulik

- alarmiarz (robi m.in ciekawe sterowanie przez komórkę + powiadamianie na komórkę)

 

 

Mogę Ci polecić moich tynkarzy z Ryk. Robili mi tynki tradycyjne w marcu, wyszło równo i ładnie. Mój kierownik miał tylko uwagi do tzw pływających rogów - nie zawsze we klesłych rogach wychodził kąt prosty. Tynkarze tłumaczyli sie tym, ze sciany tak były wyprowadzone przez murarzy. W kazdym razie opuścili mi troche cene. Uczciwi i solidni fachowcy.

Cena na dzisiaj dokładnie nie wiem bo ja umawiałem sie na cene jeszcze jesienia, ale cos koło 20 zł za robocizne z metra2.

Pan Marek 604 372 185. Powedz, ze telefon masz od Bartka z Wiązowny.

Zadzwoń lepiej szybko, bo wiem, ze z terminami u nich jest kiepsko.

 

Tez czekam na instalację kanałów przez link-air ;-)

 

Pytanko ode mnie - moze ktos zna sprawdzoną ekipe do zrobienia ogrodzenia z siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za namiary na forum i na pw.

W tym tygodniu podzwonię do polecanych ekip.

 

 

 

Pytanko ode mnie - moze ktos zna sprawdzoną ekipe do zrobienia ogrodzenia z siatki.

 

Dobrej ekipy nie znam ,ale mogę poradzić jak można zrobić takie ogrodzenie samemu (a właściwie to we dwie osoby). Wbrew pozorom jak juz się wie co i jak, to nie jest to specjalnie trudne.

 

 

jeszcze raz proszę o namiar na dobrego elektryka - dom w Józefowie

 

U mnie robił p. Rożkowski. Zrobił mi instalację elektryczną i telewizyjną (robi też komputerowe, ale taką to sobie akurat sam zrobię :D ) .

Rzeczowy , ma sporo ciekawych i dobrych pomysłów , przewidujący (kable tak prowadził ,żeby jak najmniej przeszkadzały w innych instalacjach i montażach).

tel. 0-501-801-766

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz proszę o namiar na dobrego elektryka - dom w Józefowie

tel domnie 669150335

 

witam,

bardzo polecam elektryka, ktory właśnie skończył u nas (Wawer). Facet jest też wielkokrotnie polecany na innych forach- stąd mam namiar. Rzeczowy, doradzi, ma sumiennych pracowników, robi instalację bezpuszkową.

Sam elektryk jest z Otwocka :D

Pan Darek Markowski

tel. 0600 230 167

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Garki stropowe Porotherm 23/62.5

16szt. Wszystkie cale po 3zl szt

 

- Cegly na scianki dzialowe Porotherm 11.5 P+W

160szt. Wszystkie cale po 3zl szt

 

- wiezba zaimpegnowane

0,17mx0,06mx8m x 18szt czyli ok.1,5m3 1000zl

 

- slup , skrzynka z przedlicznikiem , przewod 32m 1000zl

 

 

Sulejowek

transport wlasny

504232842

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam okolice prawobrzeżnej Warszawy :)

Pojawiają się oferty oddania/odsprzedania pozostałych po budowie materiałów budowlanych.

 

Może ktoś ma słupki ogrodzeniowe (najlepiej od 2m wys.) - tanio lub mogą być używane za darmo - chodzi dosłownie o kilka sztuk - do psiego kojca.

I żółty piasek bez żwiru.

 

Czy ktoś wie, czy tu na forum jest wątek typu "oddam/przyjmę/odsprzedam"? Bo ta wyszukiwarka jest beznadziejna...

 

I chciałam spytać o RZETELNYCH ludzi od ogrodzeń - o tenże kojec chodzi i praca jest niewielka, żadna większa firma się tego nie podejmie a wśród rodziny nie ma takiej złotej rączki.

Chodzi mi o niepijących, punktualnych, dokładnych, sprawdzonych ludzi. Będę bardzo wdzięczna, poprzednio zatrudniłam tzw. "znajomych znajomych" i więcej tego nie chcę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...