Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Piach na podypkę domu. Skąd i po ile? (budowa w Józefowie).

 

Pozdrawiam!

Pan Mariusz tel. 512-295-730 bierze 300zł. za samochód.

Piasek dobrej jakości, bez zanieczyszczeń.

 

A ile wchodzi na taki samochód? Bo wiem, że mam zamówić 100m3.

 

Nie wiem czy nie zrobiłeś jakiegoś błędu bo jeśli to rzeczywiście 100m3 potrzebujesz to trzymaj się za kieszeń. Na tzw. Tatrę wchodzi około 5m3 x 300 (cena żółtego piachu kopanego) to życzę powodzenia albo szukaj gdzieś taniej. A najlepiej powiedz do czego aż tyle ci tego piachu? może coś tańszego będzie można tym zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie zrobiłeś jakiegoś błędu bo jeśli to rzeczywiście 100m3 potrzebujesz to trzymaj się za kieszeń. Na tzw. Tatrę wchodzi około 5m3 x 300 (cena żółtego piachu kopanego) to życzę powodzenia albo szukaj gdzieś taniej. A najlepiej powiedz do czego aż tyle ci tego piachu? może coś tańszego będzie można tym zastąpić.

 

Cos kręcisz z tą pojemnością. Na ten samochód wchodzi więcej niż 5m3 ~10-11m3 w zależności jakie ma burty.

Co do ceny to 300 za czysty piach pewnie można zapłacić 200-250 ale może być lekko zanieczyszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ile na co wchodzi, ale wiem, ze w ubieglym tygodniu przyjechala do mnie ciezarowka z ziemia na zywoplot, byl to mercedes od pana z Jozefowa i mial na sobie 13m3 ziemi. Wcale jakis super olbrzymi nie byl... zwykla ciezarowa. Tak dla orientacji to podaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wchodzi na taki samochód? Bo wiem, że mam zamówić 100m3.

Mariusz ma samochód na 12m3

Natomiast 100m3 jest bardzo realne. My mieliśmy fundament wyciągnięty na 120cm ponad poziom i potrzebowaliśmy do fundamentów i obsypki fundamentów prawie 300m3 To był duuuży koszt... :cry:

Więc część piasku wzięłam od tego pana Mariusza, a potem brałam od pana Pawła (503-99-77-21) 400zł. za samochód 18m3. Ten drugi miał gorszy piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów :-)

 

mam do Was pytanie odnośnie alarmów.. tzn. czy instalacje robiliście sami (elektryk lub człowiek od alarmów) czy oddaliście w ręce agencji ochrony? właśnie jestem na tym etapie i nie wiem co lepsze :-( proszeo opinie ;-)

 

P.S.

 

jesli chodzi o beton, polecam Pazio beton, ceny myślę rozsądne, zawsze na czas, jesli zabrakło troche towaru nie było problemu, żeby od ręki dostarczyć.. czym dalej od nas oczywiście beton był tańszy, ale dodatkowow doliczyć trzeba za transport i w sumie na jedno wychodzi ;-) także ja osobiście moge polecić Pazio :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

 

mam pytanie o jakieś namiary na hydraulików, oczywiście dziękuję za poprzednie, ale niestety majstrom brakuje terminów, więc muszę szukać dalej ;-( jesli ktoś ma kontakt do zaufanego i dobreo hydraulika bardzo prosze o namiary :-)

 

dziękuję :-)

 

Monika ja ma do Ciebie prośbę bo nie chce znów powielać pytań na forum jeśli możesz podeślij mi na PRIV namiary na jakiś fachowców typu elektryk, hydraulik, kogoś od elewacji, tynków

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do splantowania terenu i obsypania fundamentów po wykonaniu cokołu a przed wykonaniem opaski.

Poszukuję również źródła dobrej podbitki drewnianej - gr 20 mm

W kwestii drewna na więźbę dachową (temat cyklicznie powracający) mogę polecić tartak w Supraślu k/ Białegostoku. tel 0 85 718 30 70 . Drewno suszą komorową i impregnują ciśnieniowo. Był to jedyny tartak w "w pobliżu " Warszawy który chciał dać certyfikat zgodności z PN i o tym jakimi srodkami drewno impregnowano. Drewno trzeba zamówić 4 tygodnie wcześniej - suszenie i impregnacja wykonywana jest dla konkretnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...