Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Poszukuję dobrej ekipy do pokrycia dachu dachówką ceramiczną z obróbka blacharską rynnami itp.

Znacie to dajcie namiar.

Pozdrawiam!

I ja przyłącze się do pytania.

I jeszcze może ktoś z Was brał ekipę ze składu dachówki w Michalinie zaraz za rondem po lewej stronie jadąc do Wawy razem z materiałem. Jak oceniacie ten skład jeśli chodzi o wykonanie, jakość materiału i ewentualne usługi gwarancyjne.

 

jeśli macie na myśli Dach Kowalscy to można poczytać o mojej przygodzie z nimi w wątku na Wymianie doświadczeń. W dwóch słowach: dach przecieka, kałuża w salonie, a reklamacji nie uznają bo jest śnieg na dachu - jak se Pani śnieg zdejmie to nie będzie kapało !! Że też sama na to nie wpadłam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Poszukuję dostawcy szamba betonowego. Interesuje mnie całość tj. wykonanie wykopu, dostawa i montaż.

Ewentualnie mogą to być osobne firmy do wykonania wykopu i druga z dostawą i montażem zbiorników.

 

Znacie, polecacie - dajcie namiar :)

umnie montowal pan z sulejowka 10m3 4000pln zmontazem i atestem podaje nr 886637876 227838918
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ekipę znalazłem. Kryła dachy na dwóch budowach mojego kierownika budowy. On ich polecił. Ich prace widziałem - podobało mi się. W dodatku cenowo też mi się podobają. :lol:

 

Słuchaj a możesz podesłać ich namiary może ja bym się skusił?

Jak możesz to powiedz też gdzie robili co Ci się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem już na tym szczęśliwym etapie, kiedy pilnie szukam drzwi wewnętrznych (polskone lub porównywalne) okolice józefowa, otwocka, wiązowny, kołbieli, dębego itp

pomóżcie, proszę, bo zależy mi na solidnym montażu a nie chcę wydać fortuny a Wy jesteście fachową kopalnią wiedzy wszelakiej,

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, poszukuję ekipy do wykończenia dość dużego domu, 250m2 użytkowej, ocieplenia dachu ale nie płyta k-g tylko boazeria - 200m2, glazura/terakota ok. 200m2, panele/klepka - 100m2, schody na piętro i poddasze.

proszę o namiary na niepijących fachowców - możliwe zakwaterowanie, okolice otwocka

669150335

dzwi wewnętrzne lite drewniane, ościeżnica regulowana z montażem 1200 zł. jeśli jesteś zaintereosowany mogę dać namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję dobrej ekipy do pokrycia dachu dachówką ceramiczną z obróbka blacharską rynnami itp.

Znacie to dajcie namiar.

Pozdrawiam!

I ja przyłącze się do pytania.

I jeszcze może ktoś z Was brał ekipę ze składu dachówki w Michalinie zaraz za rondem po lewej stronie jadąc do Wawy razem z materiałem. Jak oceniacie ten skład jeśli chodzi o wykonanie, jakość materiału i ewentualne usługi gwarancyjne.

 

jeśli macie na myśli Dach Kowalscy to można poczytać o mojej przygodzie z nimi w wątku na Wymianie doświadczeń. W dwóch słowach: dach przecieka, kałuża w salonie, a reklamacji nie uznają bo jest śnieg na dachu - jak se Pani śnieg zdejmie to nie będzie kapało !! Że też sama na to nie wpadłam !!!

 

 

Witam,

Ja osobiścię mam miłe wspomnienia z Firmą Dach-Kowalscy z Michalina.

Uczciwi ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży, usługę zleconą wykonali szybko i dokładnie. Nic nie przecieka wszystko jest ok nawet po tych wielkich opadach śniegu. widocznie w przypadku forumowiczki, której wypowiedz cytuję przyczyną przecieku nie była nieszczelność dachu z winy firmy która świadczyła usługę dekarską.

Pozdrawiam forumowiczów i naprawde Firmie Dach-Kowalscy warto powierzyć swój dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja osobiścię mam miłe wspomnienia z Firmą (...) przyczyną przecieku nie była nieszczelność dachu z winy firmy która świadczyła usługę dekarską.

Pozdrawiam forumowiczów i naprawde Firmie (...) warto powierzyć swój dach :)

Dwa posty i dwie reklamy. Zamieść sobie ogłoszenie, a nie wciskaj kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli ktoś ma na zbyciu, to chętnie przyjmę siatkę ogrodzeniową - pobudowlaną, taką tymczasową. Tymczasowe słupki ogrodzeniowe też się przydadzą, jeżeli komuś przeszkadzają, to chętnie wybawię z kłopotu :)

Potrzebuję ok. 150 metrów, ale jeśli ktoś ma mniej lub więcej, to również chętnie przyjmę. :) Oczywiście transport i ewentualny demontaż w moim zakresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję dobrej ekipy do pokrycia dachu dachówką ceramiczną z obróbka blacharską rynnami itp.

Znacie to dajcie namiar.

Pozdrawiam!

I ja przyłącze się do pytania.

I jeszcze może ktoś z Was brał ekipę ze składu dachówki w Michalinie zaraz za rondem po lewej stronie jadąc do Wawy razem z materiałem. Jak oceniacie ten skład jeśli chodzi o wykonanie, jakość materiału i ewentualne usługi gwarancyjne.

 

jeśli macie na myśli Dach Kowalscy to można poczytać o mojej przygodzie z nimi w wątku na Wymianie doświadczeń. W dwóch słowach: dach przecieka, kałuża w salonie, a reklamacji nie uznają bo jest śnieg na dachu - jak se Pani śnieg zdejmie to nie będzie kapało !! Że też sama na to nie wpadłam !!!

 

 

Witam,

Ja osobiścię mam miłe wspomnienia z Firmą Dach-Kowalscy z Michalina.

Uczciwi ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży, usługę zleconą wykonali szybko i dokładnie. Nic nie przecieka wszystko jest ok nawet po tych wielkich opadach śniegu. widocznie w przypadku forumowiczki, której wypowiedz cytuję przyczyną przecieku nie była nieszczelność dachu z winy firmy która świadczyła usługę dekarską.

Pozdrawiam forumowiczów i naprawde Firmie Dach-Kowalscy warto powierzyć swój dach :)

 

:))) rozumiem, ze ty u nich pracujesz? czy tez jestes wlascicielem tej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...