Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

 

Poszukuje ekipy do wykonania ogrodzenia w Otwocku.

Ogrodzenie w sumie około 40 mb.

W zakresie robót jest montaż słupków (profil 8x8) i wykonanie cokolika o wys. 20 cm.

 

 

tel. 668-458-821

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam poszukuję żwiru do obsypania drenażu frakcja 8/16 lub 16/32 (takie większe kamienie), ma ktoś namiar dostawcę w dobrej cenie? Potrzebuję dużą wywrotkę może dwie muszę dokładnie przeliczyć.

 

W mińsku mazowieckim maja różne granulacje żwiru w tym płukany. Ja dzwoniłem do firmy co sie nazywa Mazowieckie Mosty czy odwrotnie - znajdziesz w google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki, bardzo chętnie sprzedam deseczki na łaty albo kontrłaty. Zapewne na jeden dach by się ich uzbierało. Cena atrakcyjna. Strasznie mi przeszkadzają w uprzątnięciu podwórka, a szkoda by ich było ciąć na opał...

 

Mam też do sprzedania - również przeszkadzającą - bramę na czas budowy. Metalowa, pomalowana, połówki po 2.5 m, solidne dwa słupki. Cena do uzgodnienia.

 

Zainteresowanych zapraszam do oglądania desek i bramy w Dębe Wielkie.

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam około 260 stempli budowlanych (różne długości):

300 cm - około 150 sztuk - 4 zł/sztuka

240-250 cm - około 80 sztuk - 3,5 zł/sztuka

200-220 cm - około 30 sztuk - 3zł/sztuka

 

Stemple używane z mojej budowy, odbiór osobisty w Józefowie. Kontakt tel: 504000736.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania deski pozostałe po budowie. Jest tego sporo, większość nie była nigdy używana. Są o wiele szersze niż te, które można kupić na składach budowlanych, długość ponad 3 mb. Jest tego sporo, myślę, że ponad 6 m3. Deski zostały ściągnięte razem z drewnem na więźbę z gór. Deski zostały ułożone na przekładkę i przykryte, wiec na pewno nie są poskręcane. Odbiór - Józefów Michalin. Zainteresowanych zapraszam na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Sąsiedzi,

 

chciałem wszystkich serdecznie zaprosić do korzystania z wypożyczalni pomiarowego sprzętu budowlanego.

 

Mam nadzieję, że jest to ciekawa inicjatywa, pozwalająca za nieduże pieniążki wykonać samodzielnie dużą część prac pomiarowych, za którą w normalnych warunkach trzeba słono płacić geodetom lub innym specjalistom branżowym.

 

Do końca września na hasło "mierzymy.pl" przy wypożyczeniu dowolnego urządzenia na co najmniej 3 dni otrzymacie Państwo specjalny upominek.

 

Szczegóły działania wypożyczalni i oferta sprzętu pomiarowego.

 

Życząc miłego dnia,

 

pozdrawiam

Marek Pudło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ekipę rodzinną cieśli Michała Pogody z okolic Łaskarzewa. Piją na budowie, są niedokładni, na zwrócenie uwagi reagują krzykiem a nawet groźbami. Na Ich plus że są słowni i od rana są na budowie ale to trochę za mało. Nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

wprawdzie to nie temat budowlany, ale próbuję i tutaj:

 

Otóż 25 lipca 2010 r. , w niedzielę ok godz.17 zwiał z ogrodzonej dzialki niewychodzacy młody kocurek. Szukam go juz od 10 dni bez rezultatu.

zdarzenie miało miejsce w rejonie ul. ks.Malinowskiego w Józefowie, blisko granicy z Warszawą.

Kot ma 2 lata, jest biały, ma szary grzbiet, ogon długi, czarny w jasne paski. Ważne - oczy ma NIEBIESKIE.

Rasa - polska, dachowa.

Kot jest pełnoprawnym samcem, inaczej - nie jest kastrowany.

 

Link do wątka na forum kociarzy:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=114887&hilit=zagin%C4%85%C5%82+kot

 

Ktokolwiek wie cos od losie koteczka - dobrym czy nie, prosze o wiadomość na pw.

Wklejam też ten post na forum Warszawy-Wawer.

 

Będę wdzięczna za każdą informację.

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...