Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M11 MIŁA CHWILA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 566
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witamy wszystkich!!!!

 

Z tego co widzimy to projekt ''Mila chwila'' cieszy sie duzym powodzeniem i nasze pytanko/prosba juz wczesniej sie na tym forum pojawila ale bardzo chcielibysmy zobaczyc Mila chwile w budowie w okolicach poludniowo -wschodniej Polski.

Jesli ktos chcialby sie pochwalic swoim nowym domkiem to bylibysmy bardzo wdzieczni bo nie ma to jak zobaczyc dom na zywo a nie tylko liczyc na swoja wyobraznie patrzac na rzuty projektu :)

 

Z gory dziekujemy i prosimy o kontakt.

 

Pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
Ludzieeeeeee pomocyyyy! Prosze Was o informacje, JAK i JAKIE parapety zewnetrzne daliscie na wykusze ?? Nikt mi takich naroznych nie chce zrobic!! Napiszcie troche wiecej o tym "szczegole" :-) Dzieki z gory!

pozdr.

 

Problem rozwiazany! Firma "ALURON" (produkcja w Zawierciu) robi fabryczne zespolenia (pod dowolnym katem) na ich parapetach - swoja droga swietnych, bo to parapety aluminiowe grubosci az 2mm - grube, solidne, nie do ruszenia :) Zrobili mi na wymiar dwa takie duze parapety na wykusze. Fabryczny spaw + polerka + malowanie proszkowe. Wyglada swietnie! Jak tynkarze skoncza, to pokaze jakies nowsze fotki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Coś pusto na forum się zrobiło,nikt już nie zagląda tutaj?

Brak chętnych do wymiany doświadczeń w budowaniu miłej chwili.

Ja chciałam się pochwalić że już prawie mieszkam, jeszcze tylko 21 dni

Dom okazał się duży, właściwie to wystarczyłby parter, po przeprowadzce z 48 m2 w bloku, tu jest duuużo miejsca.

Jesteśmy zadowoleni z wybranego projektu i naszych zmian. Kuchnia dla mnie jest duża, nie zapełniłam jeszcze całych mebli, salon też jest spory, okno wykuszowe jest cudne, ale trzeba się sporo nagimnastykować żeby je umyć. Mam zamontowane rolety zewnętrzne na wykuszu, postaram się zrobić zdjęcie i pokazać jak to wyszło, a wyszło super.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich właścicieli "miłej chwili"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam po dłuższej nieobecności.

Nasza Miła Chwila cały czas rośnie.

W stosunku do projektu pierwotnego podnieśliśmy poddasze o 2 bloczki i poszerzyliśmy garaż o 1 metr.

Poniżej link do albumu picasa - krótka dokumentacja zdjęciowa koejnych etapów budowy:

 

http://picasaweb.google.pl/103689003072222937549/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam,

najprawdopodobniej stanę się właścicielem Miłej Chwili w stanie surowym do wykonczenia i mam w związku z tym prośbę czy ktoś mógłby mi wysłać na maila projekt stolarki okiennej jeśli będzie taka możliwość. Potrzebuję jej do wycen itp.

 

Pozdrawiam i z dziękuję z góry

Pabchu

(pabchu @ gmail . com) bez spacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam prośbę o ten biały element nad oknami - ze zdjęcia jednego z forumowiczów. Z jakiego materiału i jakie wysokości itp,

 

http://picasaweb.google.com/szekania/Budowa?authkey=Gv1sRgCKDH05eipv_ZvAE#5381728377856348946

 

Dziękuję i pozdrawiam

Pabchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam,

czy ktoś buduje Miłą Chwilę w Warszawie lub okolicach. Głównie chodzi mi o wariant z dachem 2-spadowym (M11b) wariant II, choć może być także projekt z dachem kopertowym.

Pozdrawiam.

 

Witam!!

Ja planuję rozpocząć budowę na wiosnę w Skubiance tj. koło Warszawy miła chwila Wariant II, już mam kupiony projekt i wystąpiłam o warunki do pozwolenia na budowę. A TY co planujesz? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...