Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M11 MIŁA CHWILA


Recommended Posts

Witam jestem nowy na tym forum.I jak wszyscy tutaj jestem zainteresowany budową domu według projektu muratora "Miła chwila M 11"Chciałbym wiedzieć coś więcej na temat tego projektu.Obawiam się że poddasze jest trochę za niskie a pomieszczenia maja za duże skosy.To trochę niewykorzystane pomieszczenie za łazienką na gorze,no i mało ustawny salon.To są moje spostrzeżenia,patrząc na rzuty domu i wizualizacje 3D.Prosił bym o wypowiedz na ten temat budujących ten domek. Z góry dziękuje:) A i jeszcze jedno,szukam kogoś kto buduje ten dom w województwie Mazowieckim,najlepiej byłoby zobaczyć to na własne oczy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 566
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślę że to pomieszczenie nad garażem w sam raz pasuje na suszarnię ubrań... Ja w planie dodałam sobie tam okno aby był przewiew... Co do pokoi na poddaszu to ja myślę że nie są to pokoje gościnne i nie potrzeba w nich takiej przestrzeni a podnosząc domek na pare pustaków straci on na wyglądzie... W salonie kanapa komoda stół krzesła i cóż chcieć więcej... od rupci mamy garderoby i to " nie wykorzystano pomieszczenie nad garażem... Ale to jeszcze wszystko wyjdzie w praniu jak się trochę pomieszka :p Póki co trzeba zbudować... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
Witam, my także budujemy Miłą Chwilę. troszkę za późno znalazłem ten wątek na forum bo już kilka zmian tu omówionych bym zastosował ale niestety musi zostać tak jak jest. Jesteśmy teraz na etapie stawiania ścianek działowych na poddaszu a w październiku mają nam robić dach. Budujemy się w okolicach Zamościa. Mam pytanie - czy buduje ktoś może ten domek w woj. Lubelskim???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

czy chodzi ci o moje wykusze i filarki??? jak tak to z cegły klinkierowej TERCA "CYBERNA"....

 

 

może pokarzesz jak twoja miła chwila wygląda??? z chęcią bym zerkła... a co do koloru nutelli myślę że capuccino to strzał w dziesiątkę.... :)

chociaż mam sąsiada z brązowym dachem a elewację zrobił czerwoną z obwódkami wokół okien koloru beżowego a może nawet jasny capuccino i wygląda wspaniale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad piekarnikiem jest szafka , gdzie mamy schowaną mikrofalę. Nie chciałam zabudowanej.

 

Co do układu kuchni - chyba ciężko zrobić coś innego w tym projekcie :D

 

edit. A jednak nie - ostatecznie zmieniłam. Lodówka jest przy blacie, a słupek z kuchenką przy wejściu. Wygodniej jest, kiedy przy lodówce jest gdzie położyć wyciągnięte produkty.

Edytowane przez tsunami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenna uwaga co do kawałka blatu przy lodówce...

byłam przed chwilą na blogu...

co do waszych płytek przed wejsciem to naprawdę wyglądają prawie identycznie jak moja "cyberna"...

kinkiety prześliczne ale chyba też "prześlicznie" kosztowały.... ;)

chciałabym być już na waszym etapie...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...