Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M11 MIŁA CHWILA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 566
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

Na pierwszym zdjęciu stoję w korytarzu , zaraz po wejściu z wiatrołapu na korytarz i pstrykam w kieruku salonu, po lewej jest kuchnia - tylko u mnie były małe przeróbki- brak spiżarki i mały barek na stronę korytarza.

 

hmmm.... A nie stoisz czasem przy oknie wykuszowym i pstrykasz w stronę korytarza od dwóch sypialni i łazienki??? tak jakoś mi sie wydaje.... ale moze się mylę.... a chacienta SUPER.... nie mogę się doczekać kiedy ja będę na tym etapie....

a mogłabym poprosić o jakieś zdjęcie łazienki.... konkretnie to tej na dole bo jestem na etapie projektu a nie mam żadnego fajnego pomysłu.... :((( a widzę że Tobie fajnych pomysłów nie brakuje to może odglądnę coś fajnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... A nie stoisz czasem przy oknie wykuszowym i pstrykasz w stronę korytarza od dwóch sypialni i łazienki??? tak jakoś mi sie wydaje.... ale moze się mylę.... a chacienta SUPER.... nie mogę się doczekać kiedy ja będę na tym etapie....

a mogłabym poprosić o jakieś zdjęcie łazienki.... konkretnie to tej na dole bo jestem na etapie projektu a nie mam żadnego fajnego pomysłu.... :((( a widzę że Tobie fajnych pomysłów nie brakuje to może odglądnę coś fajnego...

 

No tak teraz załapałam że chodzi ci o zdjęcia z pierwszego postu ze zdjęciami.... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktos z "normalna" wersja Milej Chwili - w koncu patrze na zdjecia i widze podobienstwa i moge sie odnalezc ;) ;)

 

Alicja - super wymyslilas z ta likwidacja spizarki, ona sporo salon pomniejsza. Ja nie zrezygnowalem - jest za to tam duza lodowka side by side plus bedzie wysokie i waskie cargo, a od strony salonu kominek. Fakt, ze sporo to miejsca w salonie zabiera ale ja z kolei nie chcialem miec az tak otwartej kuchni -> porzadek trzeba trzymac... ;)

 

Po dwoch latach mieszkania moge tylko powiedziec ze najwiekszym marnotrastwem miejsca jest ten calkiem spory przedpokoj (gdzie jest wejscie do kuchni, malego kibelka i wiatrolapu, no i schody plus wejscie do "nocnej" strefy). Jakos tak tego miejsca do dzis nie potrafimy zaaranzowac a to sporo m2 jest :)

Edytowane przez Daga&Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajnie to wygląda "urok prostoty" - w moim typie. Płytki to gres? Polerowany czy mat? Trochę bałam się tego połączenia jasny gers polerowany i ciemne panele ale zaryzykowałam. Efekt będzie dopiero po ułożeniu paneli.

Bardzo podobają mi się Twoje panele: co to za firma i nazwa odcienia?

Zdjęcia bardzo pomocne, ciekawi mnie jeszcze wnęka przy wyjściu na taras jak u Ciebie wyszła. Mile widziane fotki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej jakies fotki juz wklejalem ale w wersji zimowej. Znalazlem jeszcze pare w wersji letniej. Jak zawsze pisze - wiele rzeczy mam jeszcze nie skonczonych ale co tam - w tym watku chyba kazdy wyczekuje chocby skrawka zbudowanej Milej Chwili wiec pokaze :)

 

http://szyna.civ.pl/trawka/domek1.jpg

http://szyna.civ.pl/trawka/trawka5.jpg

 

A teraz popatrzcie na ta poprzednia fotke i na to.. Roznica wynosi 2 lata:

 

http://szyna.civ.pl/trawka/masakra3.jpg

 

Niezle, co? ;-)

 

A teraz widok na to samo ale z drugiej strony, rowniez ok 2 lata:

 

http://szyna.civ.pl/trawka/masakra1.jpg

 

Jeszcze "lepiej" to wygladalo he he :) :)

Edytowane przez Daga&Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajnie to wygląda "urok prostoty" - w moim typie. Płytki to gres? Polerowany czy mat? Trochę bałam się tego połączenia jasny gers polerowany i ciemne panele ale zaryzykowałam. Efekt będzie dopiero po ułożeniu paneli.

Bardzo podobają mi się Twoje panele: co to za firma i nazwa odcienia?

Zdjęcia bardzo pomocne, ciekawi mnie jeszcze wnęka przy wyjściu na taras jak u Ciebie wyszła. Mile widziane fotki.:)

 

Hej,

 

Jeśli to pytanie do mnie to odpowiadam , że moja podłoga to parkiet, drewno grab thermo-mozaika przemysłowa, kładziona na dziko lub inaczej się mówi na okrętówkę.

Jeśli chodzi o gres - biały polerowany, 60x60.

 

O jaką wnękę na taras pytasz?

Tam jest jakaś wnęka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja1983 przeróbki bardzo fajne. Szkoda, ze nie było Cię na forum jak zaczynałam budować dom :)

 

Daga&Adam - fajnie, że znowu się pojawiłaś w wątku. Widać ogrom pracy włożony w uporządkowanie terenu!

 

Po dwoch latach mieszkania moge tylko powiedziec ze najwiekszym marnotrastwem miejsca jest ten calkiem spory przedpokoj (gdzie jest wejscie do kuchni, malego kibelka i wiatrolapu, no i schody plus wejscie do "nocnej" strefy). Jakos tak tego miejsca do dzis nie potrafimy zaaranzowac a to sporo m2 jest :)

Zgadzam się - ale to bolączka chyba wszelkich domów tego typu.

Ja tam mam w planach 500litrowe akwarium - ale ten dom pochłania tyle mojej energii, że nie mam sił aby się tym zająć.

No i są ważniejsze wydatki - jak płot czy barierka na schody ;)

 

a mogłabym poprosić o jakieś zdjęcie łazienki.... konkretnie to tej na dole bo jestem na etapie projektu a nie mam żadnego fajnego pomysłu.... :((( a widzę że Tobie fajnych pomysłów nie brakuje to może odglądnę coś fajnego...

Podeślij mi swojego e-maila to postaram się odgrzebać w archiwum plan naszej i przesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga&Adam - fajnie, że znowu się pojawiłaś w wątku. Widać ogrom pracy włożony w uporządkowanie terenu!

 

Pojawiles! ;) Moja zonka cos nieaktywna forumowo jest :) Co do terenu - 2 tygodnie pracy fadromy od rana do wieczora plus potem sporo dlubaniny mala koparka, no i na koniec sporo recznie :) No ale wyszlo fajnie:

 

http://szyna.civ.pl/trawka/trawka2.jpg

 

W miejscu gdzie rosna te dwa cienkie badyle (wierzby) jest ok. 2-3 metrowy nasyp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salon3.jpgsalon4.jpgsalon2.jpg

Hej, bardzo fajnie to wygląda "urok prostoty" - w moim typie. Płytki to gres? Polerowany czy mat? Trochę bałam się tego połączenia jasny gers polerowany i ciemne panele ale zaryzykowałam. Efekt będzie dopiero po ułożeniu paneli.

Bardzo podobają mi się Twoje panele: co to za firma i nazwa odcienia?

Zdjęcia bardzo pomocne, ciekawi mnie jeszcze wnęka przy wyjściu na taras jak u Ciebie wyszła. Mile widziane fotki.:)

 

Witam,

 

Załączam fotki kuchnia + salon, (kominek jeszcze nie dokończony) zrobione wczoraj. Nie są najlepszej jakości bo robione telefonem.

Edytowane przez Alicja1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiles! ;) Moja zonka cos nieaktywna forumowo jest :)

W takim razie fajnie, że się pojawiłeś i wstawiłeś zdjęcia!

 

W miejscu gdzie rosna te dwa cienkie badyle (wierzby) jest ok. 2-3 metrowy nasyp ;-)

Pamiętam wasz teren budowy - zmiana niesamowita. I ogrom pracy.

Pełen podziw. Teraz to zupełnie inny zakątek. A te drzewa na około tworzą piękny klimat :)

 

Alicjo1983 - dzięki za uaktualnienie. Widzę, że masz piękne duże drzwi na taras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja1983 mojej żonie bardzo podobały się te duże drzwi na taras są świetne, łazienka też super czy mogę mieć prośbę o zdjęcie klatki schodowej od strony salonu. Cały czas zastanawiamy się nad usunięciem tej ścianki na schodach i zastąpienie jej jakąś barierką. Jak u was jest to rozwiązane? Zazdrościmy że jesteście już na takim etapie i pozdrawiamy Sylwia i Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...