Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M11 MIŁA CHWILA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 566
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to kolejne zdjęcia.

Tym razem dodaje zdjęcia komandora przy wejściu ( z lustrem), komandora przy kuchni i salonie (tak jak pisałam usunelismy wc dla gości), zdjęcie schodów i 2 zdjęcia kuchni. (jedno ciemne mi wyszło). W kuchni mamy górne szafki białe, dolne grafit, ale nie jest bardzo ciemny i naprzeciwko dla kontrastu szafki w kolorze rubin. Mamy tam schowaną lodówkę, mikrofalówkę i piekarnik. Oprócz tego dużo głebokich półek. (m.in. na przetwory :))

 

Pozdrawiam

Julita

komandor przy wejściu.jpg

komandor przy kuchni.jpg

schody.jpg

kuchnia jasne.jpg

kuchnia rubin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zdjęcia łazienki dolnej.

Wkleję zdjęcia wizualizacji, ale łazienka wygląda dokładnie tak jak na nich. Jedyna zmiana to taka, że nad kibelkiem i bidetem nie mamy 2 zdjęc tylko jedno dłuższe z nocną panoramy jakiegoś miasta. (Jeszcze nie odkryliśmy jakie to miasto :)) Meble mieliśmy robione na zamówienie.

 

Pozdrawiam

Julita

łazienka 1.jpg

łazienka 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Wszystkich użytkowników jak i budujących miłą chwilę :) od dwóch lat zaglądam na tę stronkę i przeglądam wasze wpisy i doświadczenia co do budowy tego domku :) . Obecnie jesteśmy na etapie zalewania stropu:) aha nasza miła chwila to odbicie lustrzane z jednym garażem... zastanawiamy się nad zmiana dachu na dwu spadowy... oczywiście wiążą się z tym mniejsze koszta jak i zwiększenie powierzchni użytkowej na piętrze z tym że nie wiem czy to ma sens bo dom jest dość duży :) czy ktoś jest wstanie napisać ile finansowo wyszedł go dach i ogólnie cały domek :) Bardzo bym była wdzięczna za odpowiedź bo jestem ciekawa kiedy realnie się do niego wprowadzę hehehehe :D

AAA jeszcze jedno pytanko czy ktoś buduje na śląsku ten domek bo z miłą chęcia bym go zobaczyła w realu :)

pozdrawiam i liczę na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Witam serdecznie, wszyskich budujących lub użytkujących miłą chwilę proszę o wskazówki i informacje czy miejsce w salonie nie jest zbyt małe, a poddasze nie jest zbyt niskie? Projekt miłej chwili jest piękny z zewnątrz ale salon wydaje się jakby miał 20 metrów. Czy może jakieś zdjęcia z poddasza i salonu?

Jestem z Gdyni i jeśli ktoś w okolicy chciałby się pochwalić swoim dziełem byłabym wdzięczna.

Gdynianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Witam :welcome:26062013274.jpg26062013275.jpg

My swoja Miła chwilkę budujemy już 2 rok, jesteśmy na etapie prądu, kanalizacji i wody. Już na wiosnę będziemy tynkować. W projekcie zrobilismy torszke zmian. Wydłużyliśmy garaż razem z kotłownia o 1 metr. Zlikwidowaliśmy jeden wykusz. Na poddaszu juz całkowita rewolucja, ponieważ podnieśliśmy dach o 2 pustaki plus wieniec i murłata. Dodatkowo wyciagnelismy dach nad cały taras i nad tarasem mamy garderobe z oknem połaciowym. Pokoje są teraz dużo wieksze. Zlikwidowalismy okna na klatce schodowej. Powiem że duzo mysleliśmy czy dobrze zrobiliśmy z tymi zmianmi ale z dnia na dzien wygląda to coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...