Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M11 MIŁA CHWILA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 566
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aha w takim razie dzięki za odpowiedz, ja byłam u Projektanta który powiedział mi ,ze salon w "miłej chwili" wynosi 4,68 na 4,89 czyli łącznie 29 m2 :-? Coś tu nie tak.

 

Na razie szukamy ekipy która nam wybuduje domek, a jak Kabietka u Ciebie prace idą??? a jak reszta coś ostatnio spadła popularność tego wątku ... a szkoda.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Póki co kończą kominy z klinkieru.

Pozostaną do zrobienia schody,ścianka od garderoby i zmniejszenie szerokości okna w sypialni .

Te prace nie wiem kiedy murarze dokończą bo teraz pracują z doskoku :lol:

Najważniejszy element domku- dach dopiero pod koniec września,

 

Tak wiec zbyt wiele się nie dzieje.

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

popularność forum nie spadła, ale np. w moim przypadku sam muszę zajmować się załatwianiem formalności i jeszcze zarabiać na budowę :lol:

Poważnie, to walczyłem z przyłączeniem energii elektrycznej do mojej działki. Było trochę problemów, bo zakład energetyczny będzie musiał wybudować nowy odcinek linii ok. 200 m, ale zrobią to.

W październiku kupuję projekt, a teraz jeszcze myślimy o ewentualnych zmianach w projekcie.

Kabietka, ja na takim etapie budowy to będę za jakieś 12 miesięcy :D

dlatego z przyjemnością czytam o Twoich poczynaniach na budowie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

popularność forum nie spadła, ale np. w moim przypadku sam muszę zajmować się załatwianiem formalności i jeszcze zarabiać na budowę :lol:

Poważnie, to walczyłem z przyłączeniem energii elektrycznej do mojej działki. Było trochę problemów, bo zakład energetyczny będzie musiał wybudować nowy odcinek linii ok. 200 m, ale zrobią to.

W październiku kupuję projekt, a teraz jeszcze myślimy o ewentualnych zmianach w projekcie.

Kabietka, ja na takim etapie budowy to będę za jakieś 12 miesięcy :D

dlatego z przyjemnością czytam o Twoich poczynaniach na budowie.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Hej!! :D

Co ty gadasz :o

W tym roku pozwolenia wszelakie a na wiosnę ruszasz z budową :D

I jak kasa pozwoli to wprowadzasz się na Boże Narodzenie :D

Tego Tobie jak i wszystkim budującym nie tylko ten dom życzę!! :D

Ja w przyszłym roku mam zamiar wprowadzić się we wrześniu-pażdzierniku. :)

Zobaczymy czy wyrobimy się do tego czasu z fachowcami wszelakiej maści jak i z kasą :D :D

 

Pozdrawiam serdecznie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D :D

No mogę z czystym sumieniem napisać że kominy z klinkieru już mam wymurowane !! :D Są przecudnej urody :D :wink:

Alleluja !! :D :D :D

 

Teraz czas na porządki budowlane zanim zawita do mnie cieśla i dekarz w jednej osobie :D :D

 

Muszę podjechać jutro i sprawdzić czy facet zamówił i więżbę i dachówkę :D :D

 

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietka!!

Jeszcze raz wielkie dzięki za pokazanie domku :D :D :D

Wizyta ta byla dla nas bardzo owocna w przemyślenia.

Może wypunktuje co zamierzamy zmienić:

1. postaramy się zalatwić możliwość zrownania frontowej ściany dziennego pokoju z miejscem w którym wystaje wykusz, a jak to się nie da będziemy przesówać frontową ścianę do przodu, bo wydaje nam się, ze moze zabraknać tego miejsca.

2. na pewno zmniejszymy okna kuchenne od dolu i to w pokoju dziennym też żeby bylo tak samo

3. rezygnujemy z malej ubikacji na dole na rzecz powiekszenia lazienki i tej wneki na szafe

4.a co do scianki miedzy schodami - przypatrz sie schodom u znajomych jezeli sa zbudowane w podobny sposob jak nasze wg mnie ta scianka na ogol konczy sie rowno z kazdym stopniem i to rozwiazuje problem przy wprowadzaniu bo szerokosc, jezeli nie zamontujesz balustrady,bedzie w wiekszej ich czesci 2razy86 cm i zupelnie inaczej sie wtedy manipuluje roznymi wielkimi przedmiotami, a potem jak zamontujesz balustrade to beda ladnie i lekko wygladac szczegolnie jak te scianke oddzielajaca schody od pokoju powycinasz tak jak mowilas

 

To narazie tyle co wymyslilismy, dzis maz pojechal do architektki ustalac szczegoly

 

 

pozdrawiam

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jaka szkoda, ze ja tak daleko mieszkam :cry: chętnie bym sie udała również aby zobaczyć domek . kabietka jak masz to prześlij na maila jakieś nowe zdjęcia.

ja ostatnio zainstalowałam sobie bezpłatny program do urządzania wnetrz i meblowałam .....oczywiście SALON ! jak wypoczynek stawiałam przy kominku to nie miałam gdzie ustawić televizora :-? a jak wypoczynek postawiłam za stołem ( jak projekcie) to środek był taki pusty :-? Zastanaiwam się jeszcze nad ustawieniem sofy przy ściance przy schodach jednak nie mam jej wymiarów, Kabietka jak gdzies znajdziesz to proszę prześlij . Z rzutów wywnioskowałam,ze podany jest metraż salonu razem z tą powierzchnią przy schodach, czyli salon tak naprawde niestety ma mniejszy metraż :(

Ciągle nad tym myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jaka szkoda, ze ja tak daleko mieszkam :cry: chętnie bym sie udała również aby zobaczyć domek . kabietka jak masz to prześlij na maila jakieś nowe zdjęcia.

ja ostatnio zainstalowałam sobie bezpłatny program do urządzania wnetrz i meblowałam .....oczywiście SALON ! jak wypoczynek stawiałam przy kominku to nie miałam gdzie ustawić televizora :-? a jak wypoczynek postawiłam za stołem ( jak projekcie) to środek był taki pusty :-? Zastanaiwam się jeszcze nad ustawieniem sofy przy ściance przy schodach jednak nie mam jej wymiarów, Kabietka jak gdzies znajdziesz to proszę prześlij . Z rzutów wywnioskowałam,ze podany jest metraż salonu razem z tą powierzchnią przy schodach, czyli salon tak naprawde niestety ma mniejszy metraż :(

Ciągle nad tym myślę...

 

 

 

 

cześć!!

Nowych zdjęć nie mam bo i robota na budowie na razie stoi :(

Ale już nauczyłam się wklejać zdjęcia to wkleję te co mam :D

Salon nie jest taki duży to fakt ale mam nadzieję ze jakieś sprzęty do niego pójdzie wstawić :D

Sofa postawiona wzdłuż scianki przy schodach to chyba nie najlepszy pomysł :(

Oj im bardziej człowiek myśli tym większy mętlik w głowie :o

 

Aby go powiększyć można wydłużyć dom od strony salonu :D

Ale to chyba szkoda zachodu i lepiej poszukać sobie innego projektu :D

Wiesz ja już nie mam wyboru co do projektu ale o ile Ty jeszcze nie kupiłaś projektu to moze poszukaj innego bardziej ustawnego projektu :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kilka zdjęć -dla tych którzy jeszcze nie widzieli :D

Na wprost wejście do części sypialnej obok wejście do WC :D

http://images4.fotosik.pl/135/3e0171285ec9cad0.jpg

 

miejsce w którym będą schody na poddasze :D

http://images3.fotosik.pl/171/13f98653eea171d0.jpg

okno w salonie

http://images4.fotosik.pl/135/ec3b53ab255b45e0.jpg

 

widok na część salonu od strony holu :D

http://images2.fotosik.pl/171/2d95cfef815ae1d7.jpg

Tak wygląda jeden z kominów :D

 

http://images3.fotosik.pl/171/0d29e2efce473f3a.jpg

 

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny komin :)

Co do wyboru projektu to już sama nie wiem co robić, Miła chwila jest śliczna i już tyle o niej myslimy , ze jest jakby już NASZA. Myślimy cały czas o jakimś przeprojektowaniu, może schody przenieść ale tak naprawdę chyba nie ma gdzie :-? Oglądam inne projekty ale niestety nic mi się nie podoba i na dodatek muszę szukać projektu z wejściem od południa :( . szukamy cały czas kogoś kto wybudował juz ten dom w pobliżu ale też niestety wszyscy na wiosne zaczynają z budową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny komin :)

Co do wyboru projektu to już sama nie wiem co robić, Miła chwila jest śliczna i już tyle o niej myslimy , ze jest jakby już NASZA. Myślimy cały czas o jakimś przeprojektowaniu, może schody przenieść ale tak naprawdę chyba nie ma gdzie :-? Oglądam inne projekty ale niestety nic mi się nie podoba i na dodatek muszę szukać projektu z wejściem od południa :( . szukamy cały czas kogoś kto wybudował juz ten dom w pobliżu ale też niestety wszyscy na wiosne zaczynają z budową.

 

Pozdrawiam

 

 

Szkoda że trochę daleko do mnie :D

A któryś z nowych projektów Muratora??

 

Moze ten http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=338&IdKolekcji=41

 

 

Wiesz co tak myślę usiądżcie z mężusiem i wypiszcie na kartce oczekiwania wobec przyszłego domku i porównajcie z Miła chwilą.

 

Pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

pooglądałem sobie zdjęcia, bardzo ładnie wygląda Twój dom Kabietka.

 

Co do gotowych projektów, to żaden nie spełni do końca oczekiwań, aby tak się stało należałoby zamówić projekt indywidualny.

Info dla Waleriany: ciekawym rozwiązaniem jest projekt muratora "Za miastem", jest nieco większy od "Miłej chwili" ale ma ciekawsze rozwiązania. Może warto zapoznać się z tą propozycją. Tak przy okazji projektowała go ta sama osoba, więc pewne rozwiązania są podobne.

 

Pytanie do Kabietki, czy masz jakieś zdjęcia z zewnątrz, ciekaw jestem jak wygląda bryła fasada domu.

 

Pozdrawiam forowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

pooglądałem sobie zdjęcia, bardzo ładnie wygląda Twój dom Kabietka.

 

Co do gotowych projektów, to żaden nie spełni do końca oczekiwań, aby tak się stało należałoby zamówić projekt indywidualny.

Info dla Waleriany: ciekawym rozwiązaniem jest projekt muratora "Za miastem", jest nieco większy od "Miłej chwili" ale ma ciekawsze rozwiązania. Może warto zapoznać się z tą propozycją. Tak przy okazji projektowała go ta sama osoba, więc pewne rozwiązania są podobne.

 

Pytanie do Kabietki, czy masz jakieś zdjęcia z zewnątrz, ciekaw jestem jak wygląda bryła fasada domu.

 

Pozdrawiam forowiczów

 

 

 

Cześć :D

Zdjątko wrzucę wieczorkiem jak tylko mężuś wróci z pracy :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...