Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość Kacperek

Recommended Posts

czytaj uważnie, ktoś już podawał rozwiązanie z oddzielną baterią termostatyczną koło kibelka z podłączoną bidettą - ja mam zamiar tak właśnie zrobić i wtwalić ten niepotrzebny wówczas bidet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W kolmet w Wa-we jest zestaw bidette składa się z zaworu połączonego z uchwytem słuchawki i słuchawką z zaworkiem na wężyku. całość łączy się z termostatycznym zaworem mieszającym. zawór mieszający instaluje się pod tynkiem najlepiej w obudowie stelaża WC, trzeba tylko do WC puącić ciepłą i zimną wodę. zawór mieszający termostatyczny kosztuje około 70 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam ja mam bidet i muszę z przykrością (bo go założyłem) stwierdzić że wszystkie powyżej przytoczone minusy to fakt. I nie sądzę byjakiś przedstawiciel Orasa tu grasował bo ta firma baterie bidetowe także ma i nawet podobnie kosztują. Bidetta jest po prostu skierowana w niszę - małe sraczyki gdzie miejsca na bidet nie ma. Ale pomysł z jej zastosowaniem z podtynkowym zaworem termostatycznym i zaworkiem na wężu jest wg. mnie warty rozważenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to ustrojstwo. Fajna alternatywa nie powiem. Ale boję się trochę że zapomnę zakręcić baterię termostatyczną i cały czas będzie ciśnienie w wężu i np. pęknie. Pomysł pozbycia się bidetu i zainstalowanie takiej bidetty ze względu na funkcjonalność, oszczędność miejsca i wreszcie koszty bardzo mi się podoba, ale czyda się to jakoś dodatkowo zabezpieczyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba za mieszaczem termostatycznym bo przecie zimna woda to przyjemna nie jest. Taki mieszacz można ukryć np. pod tynkowo a spust pisuarowy ustawić na b.długo, zanim wyjdziemy z łazienki i tak zdąży odciąć wodę z węża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bitet i bidettę,jakby zbrakło mi bidetu,przeżyłabym jego brak,natomiast bez bidetty nie ma życia :lol: Poważnie,jest to chyba mój wynalazek.Kiedyś dawno temu,kiedy nie miałam miejsca na bidet,specjalnie zainstalowałam nad umywalką w wc, mały prysznic.

Teraz kiedy mam bidet,po pewnym czasie wróciłam do bidetty,jest niezastąpiona,wygodniesza i dokładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ORG
Mam pytanie.Jaka jest optymalna temperatura wody wypływającej z bidetu,lub innego żródełka azeby osiągnąć trwały długi orgazm?Czy dla kobiet inna a mężczyzn inna?.A moze są baterie z taką funkcją:Dziekuje serdecznie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wniebowzięta
Oj ORG Ty świntuszku. Nawet nie wiedziałam jaka to wspaniała zabawa.Mąż mnie mył i jednoczenie mierzył temperature wody termometrem akwariowym.Wyniki mogą byc niedokładne bo termometr akwariowy,ale wyszło około 38 C.Jutro ja będę mierniczą, zmierzę mu cos jeszcze poza temperaturą wody centymetrem krawieckim.Oj ORG Ty swintuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...