Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość Kacperek

Recommended Posts

czy może mi ktoś podpowiedzieć czy mam wystarczającą ilosć miejsca do zamontowania bidetty? myślałam o podtynkowej, ale obok mam umywalki więc może jakoś tam. Tylko nie rozumiem jednej rzeczy - wtedy bateria umywalkowa musi być też jakas inna? moge prosić o linki i łopatologiczne wytłumaczenie?łazienka syp.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skoro masz małą łazienkę, może dobrym rozwiązaniem jest deska myjąca? Mam chorą babcie i musiałam poszukać czegoś co nie jest zbyt skomplikowane w użyciu. Wybrałam [moderowano] bo to po prostu taka nakładka na sedes, która myje miejsca intymne. Dzięki temu nie musiałam już wstawiać do łazienki bidetu i martwić się czy wyjdzie. Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że [moderowano] jest dyskretny. Wiadomo, że deska myjąca nie będzie wyglądać jak zwykła. Ma widoczne przyciski i jest trochę większe, ale nie sądzę żeby to stanowiło problem zwłaszcza dla babci.. Ale o gustach się nie dyskutuje. Przyznam Ci się do jednej rzeczy. Kupiłam Biobidet bo otrzymałam na niego dofinansowanie z PFRONu. Łatwiej mi było kupić taką deskę niż robić generalny remont w łazience. Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

a jak mają się wspominane wady bidetu (np. niskie ciśnienie i niedokładne mycie) do desek/toalet myjących? Ten problem też występuje?

A może ktoś korzystał z bidetty i deski/toalety myjącej i jest w stanie porównać wygodę/dokładność/praktyczność tych rozwiązań (klasyczny bidet nie wchodzi w grę - brak miejsca)?

I właściwie jakie są praktyczne różnice miedzy deską a toaletą myjącą? Zdaje mi się, że deska myjąca praktyczniejsza bo w razie awarii łatwiej wymienić, ale może jest coś o czym nie wiem/nie biorę pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...