Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aniszkin,

nie jestem wielbicielem "Solarisa". Ten film zapadł mi wpamięć ponieważ wyraźnie wyróżnial sie spośród reszty popowej cooltury. MNie on nie znudził ale wiem, że wielu znajomych miało takie wrażenie. Niemniej w tym filmie podobnie jak w "między słowami" akcja toczy sie tak naprawdę "poza ekranem" i dlatego pozwoliłem sobie na porównanie.

Ze starszych filmów polecam "trainspotting"(w tym przypadku moge powiedziec, że jestem gorącym wielbicielem tego filmu-jest poprostu z....y), "Human traffic", "Bracie gdzie jesteś"

 

Pozdrawiam

 

Zapomniałe z tego wszystkiego o "dzikości serca" Nikolas"em Cage"m ale to klasyka, która pewnie kazdy ogladał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie wróciłam z kina

byłam na filmie Pasja

 

przez poł godziny nie mogłam dojść do siebie

jestem pod wrażeniem tego obrazu

nie odebrałam tego jako oznak antysemityzmu, bo pokazano szlachetne postacie choćby Szymon dźwigający krzyż czy Weronika z wodą i chustą

perzecież to też byli żydzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ostatnio po raz drugi obejrzalam "To wlasnie milosc" i podobalo mi sie bardzo :) Polecam tez komedyjke "Okrucienstwo nie do przyjecia", glownie ze wzgledu na aktorow: diabelnie przystojny George Clooney (dla Pan :) ) i niewarygodnie piekna Catherine Zeta-Jones (dla Panow :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...