Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zgłaszam akces do klubu wielbicieli polskich filmów i seriali .

 

jestem jedyna znaną mi osobą która bezkrytycznie uwielbia "SZtos", sam do końca nie wiem za co, ale z uczuciem tak bywa, jest tu ktoś taki jeszcze?

tomek

 

Tak , tak i jeszcze raz tak . A scena w restauracji i tekścik - co , było wleczone to " cóś pięknego" jak by powiedział niejaki Grucha . A wiadomo - Grucha towar ma najlepszy :wink:

 

Właściwie to chciałam napisać o innym filmie .

"Nad złotym stawem" - przepiękny kameralny film o jesieni życia , wzruszający i ciepły . Wspaniali aktorzy : Katherine Hepburn oraz Henry i Jane Fonda . Jakie to prawdziwe .

Ten film muszę koniecznie mieć w domowej filmotece . Czy moze ktoś z Was widział go na DVD ?

 

Pozdrawiam - Maxtorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wielki Błękit jest super, szkoda tylko, że w wypożyczalniach i EMPiK-ach można było dostać tylko jedna wersję z angielskim dubbingiem, i krótszą o jakieś 20 min od oryginału. Dla mnie the best jest "Ostatni Mochikanin" Michaela Mana z oscarową muzyką Trevora Jonesa i Randego Edelmana

Pozdrawiam Sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy męczyłam się na filmie, nie na taki rodzj filmu się nastawiłam .Chodzi mi o film "Zakochany bez pamięci" .Daleko mu do romantycznej komedii jak ma w opisie.Może byłam zmęczona ,ale jeśli lubicie pokręcone filmy w których niewiadomo o co chodzi to polecam.

Natomiast z przyjemnością zobaczyłam " Żony ze Stepfort" .Łzy leciały mi ze śmiechu , a mój małżonek rozmarzył się przez moment.Polecam wszystkim którzy lubią lekkie kino do zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Cieszę się, że znalazłam ten wątek, bo miałam nagłą potrzebę napisania hymnu pochwalnego o filmie "PAMIĘTNIK"!!!

 

Premiera była 1 październkika, dzisiaj jest 4 paździenika, czyli 4 dni od premiery a JA byłam już na nim 2 razy !!! ... i nie wiem co będzie dalej ...

 

Film jest pięknym, przejmującym obrazem o miłości mocnej, bezgranicznej, na dobre i na złe i tak silnej, że może przetrwać wszystko !!! Wspaniali aktorzy, doskonała muzyka i przepiękne zdjęcia plenerowe poprostu zapierają dech ...

 

Jest to mądra i wzruszająca historia, o uczuciu, którego szukają pewnie wszyscy, chociaż nie wszyscy się do tego przyznają.

 

Jestem oszołomiona - od 8 lat żaden film nie zrobił na mnie tak piorunującego wrażenia, żebym 2 dni pod rząd poszła do kina na to samo... Pewnie pójdę jeszcze z 5 razy, a jak wyjdzie DVD to kupuję w 20 kopiach, żeby mi do końca życia wystarczyły :D No i oczywiście kupię CD ze ścieżką dźwiękową, bo jest cudowna! Nie wiem co jeszcze napisać, bo umieram z zachwytu!

 

Czy ktoś z Was już widział ???

 

PS. Dzisiaj pół dnia "buszowałam" po stronie internetowej tego filmu. Jutro chyba pójdę znowu, bo nie wytrzymam... Pozdrawiam, ALiosn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Byłem na "Vinci". Szczerze polecam. Ciekawa intryga, dobra obsada (bez Pazurów, Lind, Zamachowskich & Co.), niezłe dialogi (dla mnie osobiście najlepsze to rozmowy Juliana i malarki) no i urzekający Kraków w tle.

Zaryzykuje i powiem, że "Vinci" godnie serie Vabanków kontynuuje.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypożyczyłam książkę "Pamiętnik" i jak skończę, to "skrobnę" słów kilka na temat różnic i podobeństw! Czy ktoś z Was widział już PAMIĘTNIK ??? Nie mogę doczekać się ocen innych :wink: Pozdrawiam!

 

 

Cieszę się, że znalazłam ten wątek, bo miałam nagłą potrzebę napisania hymnu pochwalnego o filmie "PAMIĘTNIK"!!!

Jestem oszołomiona - od 8 lat żaden film nie zrobił na mnie tak piorunującego wrażenia, żebym 2 dni pod rząd poszła do kina na to samo... Pewnie pójdę jeszcze z 5 razy, a jak wyjdzie DVD to kupuję w 20 kopiach, żeby mi do końca życia wystarczyły :D No i oczywiście kupię CD ze ścieżką dźwiękową, bo jest cudowna! Nie wiem co jeszcze napisać, bo umieram z zachwytu!

... Pozdrawiam, ALiosn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie zobaczyć " Pręgi" Magdy Piekorz !!!!!!

 

To jest najmocniejszy i najpiękniejszy film jaki widziałam od kilku lat

Michał Żebrowski -niesamowity, żaden tam laluś ale mocny , wrazliwy ,zagubiony i skrzywdzony przez ojca mężczyzna . Przepiękna scena intymna , niesamowite wyznanie miłości a koniec ? powalający !!!

Warto, naprawdę warto !!!!

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...