Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

"Upiór w operze" - byłam wczoraj i jestem pod wrażeniem: magiczny klimat! piękna muzyka, nieziemskie głosy. Ten film to uczta dla zmysłów, szczególnie dla ucha.

Polecam... Fajnie jest od czasu do czasu zobaczyć coś w tym stylu ....

pozdrawiam

Edzia

... byłem dzisiaj no i też mi się podobało, muzyka jest fantastyczna, córka chciała iść od razu drugi raz... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

A ja obejżałam sobie władcę pierścieni.

Zabierałam się do tego już bardzo długoooooo.

Dawkowałam po jednej części na dzień.

I naprawdę dawno tak się nie wzruszyłam - płakałam jak bóbr.

Dla mnie rewelacja. :p

 

Ale pewnie wszyscy już dawno to widzieli :roll:

Jeżeli zanalzłby się ktoś kto nie oglądał to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimi - juz niedługo będą nam budować fajne - to nie trzeba będzie jeździć.

 

 

A czy ktoś widział "Skarb Narodów"?

 

Ja niestety chwilowo mam przymusowe leżenie, wiec z kina na razie nici - a baaardzo jestem ciekawa tego filmu.

To jeden z tych trzech które obejrzałem. Tego akurat nie polecam. Cage jako Indiana Jones nie za bardzo mi pasuje. Patriotyzm amerykański z gloryfikacją Deklaracji i traktowaniem jej jak jakiejś relikwii - też trochę śmieszny mi się wydaje. Jako kino akcji - też nieszczególne - taka np. Mision Impossible znacznie lepsza pod tym względem była. Bo w "Skarbie" właściwie nie znalazłem żadnej oryginalnej sceny która by trzymała w napięciu lub mnie zaskoczyła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam fragmenty "Skarbu Narodów" na kodowanym kanale.

Templaruszy zdecydowanie wolę w "Panu Samochodziku" - przynajmniej histori nikt nie naciąga, a ten "amerykansky" patriotyzm śmieszy mnie lub irytuje.

A Cage - tylko psuje mi wrażenia po ulubionej "Dzikości serca".Ale cóż - wszystko dla kasy :-?

 

No i nie mam za bardzo na co chodzić do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Ja się na tym zbytnio nie znam bo takiego odtwarzacza nie mam i DiViX-y na komputerze oglądam. Co sugeruję:

1) Sprawdzić w instrukcji lub w menu czy nie ma wyboru typu napisów (wiem z programów odtwarzających że są różne formaty zapisu tekstów - nie wszystkie programy czytają wszystkie formaty).

2) Czy w ogóle jest możliwość wyboru nazwy pliku z tekstem (może ustroistwo zakłada że plik z tekstem nazywa się tak samo jak plik z filmem tylko ma jakieś rozszezrenie np. .TXT)

3) Czy w ogóle ustroistwo potrafi wyświetlać napisy (np. czy są jakieś parametry związane z napisami).

 

Warto też w internecie poszukać informacji o tym konkretnym modelu (musisz podać jego nr). Możesz też w przypływie desperacji zapytać sprzedawcę - ale to już ostateczność - albo serwisanta (gorzej jeśli marka mało w Polsce popularna).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...