Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gajka - no to zdradzę: jesteś o rok starsza ode mnie. W Twojej wypowiedzi naliczyłem 11 kropek, a ja mam 10 lat (mężczyna ma tyle na ile się czuje) :wink:

Dziękuję. Miłej nocy i dobrego filmu na dobranoc :grin:

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2003-04-08 21:13 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Siesta-film i muzyka( pycha), Dzikość serca i wogole Cage, Blue Velvet, porachunki, przekręt, blues Bros dwie części, Gotyk, odmienne stany świadomości, pluton, SztoS, gorączka, Grease i gorączka sobotniej nocy, oczywscie miś, rejs, wniebowzięci i inne polskie komedie, jezuuuu mogę tak wymieniać w nieskończoność, oobym zapomniał Lsnienie z nicholsonem i caaaaaałe mnóstwo innych uwielbianych

pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam wczoraj w kinie i zostalam po prostu porazona! To byl film "Adaptacja", dawno, dawno nie widzialam czegos takiego, jest kompletnie inny od filmow jakie zazwyczaj sa w kinie lub w tv. Byl nominowany do Oscara w kilku kategoriach i powiem wam calkowicie zasluzenie. Nicholas Cage w roli braci blizniakow swietny, Meryl Streep rowniez, ale co jest najbardziej powalajacego to doskonale nietypowe zdjecia i intrygujaca fabula.

Goraco, goraco polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem miłośnikiem filmów Barei. Ostatnia powtórka "Nie ma róży bez ognia" to jest to co powinno być częściej. Gdzie te czasy, kiedy "Alernatywy 4" wyznaczały wysokie loty polskich seriali. Dzisiaj jak mam oglądać polskie, amerykańskie itp tasiemnce wolę wyłączyć telewizor i poczytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...