Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie zmienia to faktu udupienia filmu, nie wiem czy wogóle trafił do kin, raczej od razu trafił na półki ,ew. moze był pokazywany na jakiś niezależnych festiwalach lub pokazach, a w tvp widziałem go tylko raz, nawet nagrałem, ale kaseta zaginęłą na przestrzeni lat ;-( , a piosenka kultu -super

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos polskich filmów. Co powiecie o "Siekierezadzie"? Na mnie duże wrażenie zrobił "Dzień świra" , może dlatego, że mieszkam na podobnym blokowisku co bohater w/w filmu i codziennie stykam sie z podobnymi problemami. Dlatego buduję domek i uciekam na peryferie miasta, gdzie "woda czysta i trawa zielona", że o ciszy nie wspomnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-05-19 22:05, zibi.maz. wrote:

A propos polskich filmów. Co powiecie o "Siekierezadzie"? Na mnie duże wrażenie zrobił "Dzień świra" , może dlatego, że mieszkam na podobnym blokowisku co bohater w/w filmu i codziennie stykam sie z podobnymi problemami. Dlatego buduję domek i uciekam na peryferie miasta, gdzie "woda czysta i trawa zielona", że o ciszy nie wspomnę.

Również oglądałam "Dzień świra" Najlepsza była scenka u lekarki....zgroza.A to blokowisko to katastrofa,na szczęście nie doświadczam tego.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, tak mi sie teraz nasunelo, ze piszemy tu o ulubionych filmach, a chyba ? nikt nie pisal o ulubionych aktorach i aktorkach. Zapraszam do podzielenia sie swoimi fascynacjami (:wink:)

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: mbz dnia 2003-05-28 13:30 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys wspomnialam, jezeli o chodzi o meski typ - zdecydowanie Sean Connery (nawet ostatnio kilka razy przypomniano na malym ekranie jego meskie lico :wink:).

Jezeli babka, to np. Susan Sarandon (moze inna pisownia, ale wiemy kto zacz).

Ale mam tez wiele typow polskich, miedzy innymi Piotr Adamczyk (zagral np. Chopina w filmie Antczaka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z facetów to connery, cage, nicholson, travolta, brando, penn, tim roth, pacino, de niro,z naszych to jan nowicki, czarek pazura, jan frycz,holoubek, wilhelmi, maklakiewicz, stuhr, a z pań to pfeiffer, angela basset, angelina jolie, o kurcze ciężko sobie te nazwiska przypomnieć, nie wiem czy wymieniać w kategoriach urody czy talentów aktorskich :wink:)))),bo to nie zawsze idzie w parze, stanowczo pań jest zbyt wiele by wymieniać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...