Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale nikt nie wspomniał dotąd o "Królestwie" Larsa von Triera ["Riget"] - nie znacie, czy nie lubicie? Podobno kręci trzecią serię... Biedna Pani Druse...

 

 

Z polskich seriali najbardziej ukochany to "Ziemia obiecana"...

A przedwczoraj powtóreczka "Dyzmy" z nieodżałowanym Wilhelmim...

"-To musi grać?!?

-Bo co?!!" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wow

co za radość

ale mnie ucieszył ten wątek.

 

Oboje z mężem jesteśmy miłośnikami kina, w sezonie (czyli roku akademickim) co poniedziałek jesteśmy w DKFie. Co prawda nie jest to kino z super nagłośnieniem itp., itd., ale ma tą zaletę, że rzadko zdarzają się szepty, szeleszczenie i nie ma okropnego zapachu prażonej kukurydzy.

Mam nadzieje, że jak budowa ruszy z kopyta nadal w poniedziałki o 18 znajdziemy czas na kino.

 

Lubię każdy gatunek filmu, no może nie przepadam za horrorami:).

A ostatnio bardzo podobała mi się "Frida", wyszłam z kina zafascynowana tą kobietą.

"Godziny" jakoś dziwne uczycie pozostawiły, mój ślubny stwierdził po tym filmie, że kobiety mają strasznie zakręcone umysły.

"Porozmawiaj z nią" jest niesamowite (jak wszystkie filmy Almadovara) i bardzo chciałabym to znów obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzalam w tv film "Gra w serca" (Playing by heart), obsada wyborowa - Sean Connery, Gena Rowlands, Ellen Burstyn, Dennis Quaid, Madeleine Stowe, Gillian Anderson, Angelina Jolie m.in. Film -miodzio, bardzo przyjemny do ogladania i przepiekne slowa o milosci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Jesli nie ogladaliscie ( a wlasciwie chyba -lyscie :) ) filmu "Oczy aniola" z Jennifer Lopez, to obejrzyjcie, goraco polecam, jest naprawde piekny, poplakalam sie bardzo.

A tak w ogole, to co sadzicie o Jennifer jako aktorce? Wedlug mnie swietnie nadaje sie ona do komedii i filmow romantycznych, a poza tym jest taka ladna, ze wystarczy na nia patrzec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle z zaskoku, TVP pokazała coś fajnego - dokument - wywiad Tomasza Raczka z Zygmuntem Kałużyńskim. Spóźniłem się, a w programie "stało" jak byk: Woodstock w Żarach! Wygląda na to, że naturalnym uzupełnieniem do programu jest teletext?

Zazdroszczę Kałużyńskiemu dwóch rzeczy: że ma pasję przez całe życie, i że jego umysł pracuje tak wspaniale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tylko ja filmy ogladam, no coz, widocznie taki los :)

Wlasnie wczoraj ogladalam piekny film "Purpurowe skrzypce", napradwe swietny z bardzo ciekawie poprowadzona akcja, wlasciwie kilkoma toczacymi sie watkami, ktore w koncu jakos tam sie splataja, a lacza je wlasnie te skrzypce, wspaniala muzyka, wspaniale zdjecia, po prostu bardzo dobry film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktoś przypomniał sobie o polskich komediach. Filmy zagraniczne są dobre jednak nie dorównają naszym. Co tu dużo mówic : "Seksmisja", "Brunet wieczorową porą" (a propo wczoaraj był na jedynce), "Rejs", "Miś" .... Te filmy można by oglądac ciegle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem, czy ktos ogladal w sobote "Corke generala" i jakie ma wrazenia. Mnie sie podobal, choc temat ciezki. Ale za to zdjecia, muzyka (!) i aktorzy - super.

Oglądałem, oglądałem... temet faktycznie ciężki ale wniosek jeden:

Kobiety nie powinny próbować dorównać mężczyznom w pewnych dziedzinach, bo i tak są lepsze... :wink: , tylko nie zdają sobie z tego sprawy... :-? , na szczęście... :wink:

Z drugiej strony kupowanie sobie kolejnej generalskiej gwiazdy za nieszczęście córki... obrzydliwość :evil: , ja bym gościom osobiście ... powyrywał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tylko ja filmy ogladam, no coz, widocznie taki los :)

Wlasnie wczoraj ogladalam piekny film "Purpurowe skrzypce", napradwe swietny z bardzo ciekawie poprowadzona akcja, wlasciwie kilkoma toczacymi sie watkami, ktore w koncu jakos tam sie splataja, a lacza je wlasnie te skrzypce, wspaniala muzyka, wspaniale zdjecia, po prostu bardzo dobry film :)

 

...śledząc losy przedmiotu (nie byle jakiego), poznaliśmy tak wiele kultur, rzeczywistości i ludzkich postaw na tle szybko biegnącej historii, że czymże jest człowiek... :roll:

pojawia się i znika... :cry:

... a skrzypce trwają i grają... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejejku !!!

 

Sprawdzałem, czy w październiku nie grają jeszcze przypadkiem filmu "Skrecz", a tu widzę, że Godfrey Reggio nakręcił trzecią część trylogii !!!

Zobaczcie tu KINO LAB, 3.10.2003. i później...

 

Może po dziesięciu latach pójdę wreszcie do kina...?

 

A "Skrecz-u" już nie grają :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam ... i nadrabiam zaległości dzięki Wam :D

Niedawno dowiedziałam się o powstaniu następnej części z sagi Diuna a mianowicie "Dzieci Diuny", i własnie staram się w jakiś sposób mieć ten film w swoim posiadaniu.

Heej Ponury63... znowu fajnie Cię spotkać... ooo i mbz-tka też tu bywa...

No i oczywiście Krystian tylko szkoda, że bez Kelcika, bo fajnie się o filmach rozmawia przy Kelciku... ale co tam można nadrobić w KK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze wreszcie sie troche ruszylo i nie ja sama filmy ogladam :)

 

A w niedziele ogladalm na wideo komedie "Skok zycia", grali tam m.in. Gerard Depardieu i Harvey Keitel. Tak swietnej komedii, zlozonej z roznych smaczkow, jednoczesnie sensacyjno-gangsterskiej to juz dawno, dawno nie widzialam :D :lol: Goraco polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio byłam w kinie na "Piratach z Karaibów", Johnny Depp jest świetny! Generalnie nie jestem miłośnikiem filmów przygodowych, ale ten jest świetny. Ubawiliśmy się wspaniale.

A wczoraj na kompie obejrzałam "Malena" z Monicą Bellucci". Niezłe, szczególnie jeżeli ktoś lubi Federico Felliniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...