Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

...z tego co tu poznałem, poczytam trochę o kotłach: Defro, Skam, RBR, Sztoker, Tilgner, Lazar... widzę ze kilka osób z forum miało z nimi kontakt i nie widzę negatywnych opinii...

...jezeli możecie sie podzielić uwagami dot. powyższych kotłów to chętnie poczytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...z tego co tu poznałem, poczytam trochę o kotłach: Defro, Skam, RBR, Sztoker, Tilgner, Lazar... widzę ze kilka osób z forum miało z nimi kontakt i nie widzę negatywnych opinii...

...jezeli możecie sie podzielić uwagami dot. powyższych kotłów to chętnie poczytam...

Poproś sprzedawców niech ci jakieś kontakty podeślą aby kociołek zobaczyć, spytasz o czyszczenie, sterowanie, serwis i to będą wiadomości z pierwszej ręki.

Nie śpiesz się, to zakup na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki poleci Ci Skama bo go produkuje, Kobra lubi jareckiego to też go poleci, ja Ci też go polecę bo go sprzedaję, do tego polecę Ci Tilgnera, Sztokera i RBRa bo też je sprzedaję, wpadnie wuwok i poleci Ci Ogniwo, żeby zrobić na złość mi bo mnie nie lubi i całej reszcie którzy się tym trudnią, czyli produkcją i sprzedażą.

Takie masz polecanie, hehe

 

...moze napiszesz mi coś więcej o kotłach, które oferujesz, ale prosze nie ze względu na marżę ale tak naprawdę z doświadczenia - i kłopotów eksploatacyjnych, który kupilibyscie do swojego domu...z którego klienci sa najbardziej zadowoleni, nie ma z nim kłopotów, który jest z nich najlepszy w tej chwili?! ...i sprawdzony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
wczorajsza doba palenia z Cwu kosztowała mnie około 9zl...czyli to koszt ogrzewania domu 240m2 po podłogach.

Co prawda mam mniejszy dom ale wczorajsza doba kosztowała mnie 21kWh czyli 6,09zł z cwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
...ile stopni masz za oknem?

U mnie doba to od 22-22 i najwyższa temp.w ciągu tej doby to -9st.C o ok.15.00.

Teraz -12st.C

Grzanie od 22.00-6.00 i od 13.00 do 15.00,temperatura obecnie w najzimniejszym pokoju to 22,5st.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie doba to od 22-22 i najwyższa temp.w ciągu tej doby to -9st.C o ok.15.00.

Teraz -12st.C

Grzanie od 22.00-6.00 i od 13.00 do 15.00,temperatura obecnie w najzimniejszym pokoju to 22,5st.C

 

...i to kosztuje Cię 6zl...

...niezle!

...miałeś jakieś problemy z PW? jakiekolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moze napiszesz mi coś więcej o kotłach, które oferujesz, ale prosze nie ze względu na marżę ale tak naprawdę z doświadczenia - i kłopotów eksploatacyjnych, który kupilibyscie do swojego domu...z którego klienci sa najbardziej zadowoleni, nie ma z nim kłopotów, który jest z nich najlepszy w tej chwili?! ...i sprawdzony!

 

Ponawiam powyższe pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra stronka i nieźle staracie się JKJ nastraszyć na zakup kotła węglowego, zwłaszcza podoba mi się ten fragment z maską na twarz i żółtym dymie.

Ja ostatnio nawet przestałem się przebierać w ubranie robocze do załadunku i czyszczenia pieca bo nie ma się czym wybrudzić, jedynie kupiłem dłuższe rękawice, maski nigdy nie miałem bo niema się z czego pylić chyba że kupuje się groszek w workach materiałowych i jak ładuje to włączam tryb ręczny i dmuchawa się wyłącza i nic nie kopci, a na podajniku urządziłem sobie podręczny warsztacik bo czyściej mam w kotłowni niż w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra stronka i nieźle staracie się JKJ nastraszyć na zakup kotła węglowego, zwłaszcza podoba mi się ten fragment z maską na twarz i żółtym dymie.

Ja ostatnio nawet przestałem się przebierać w ubranie robocze do załadunku i czyszczenia pieca bo nie ma się czym wybrudzić, jedynie kupiłem dłuższe rękawice, maski nigdy nie miałem bo niema się z czego pylić chyba że kupuje się groszek w workach materiałowych i jak ładuje to włączam tryb ręczny i dmuchawa się wyłącza i nic nie kopci, a na podajniku urządziłem sobie podręczny warsztacik bo czyściej mam w kotłowni niż w garażu.

 

...faktycznie dobrz strona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...