Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Jarecki, Wlodek - czyli nie pozostaje nic innego tylko przejechać się do pleszewa, gdzie mam wszystkie 3 kotły i sobie porównam.

Mam nadzieje, ze na miejscu pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy z równą pasją, jak Wy na forum wytłumaczą mi działanie tych kotłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy zakładają że eko groszek będzie mokry ? i zaraz trzeba będzie go suszyć.

Przy pominięciu wysokości palety to następne 100kg przy tej samej wysokości. Oczywiście tam gdzie można podjechać paleciakiem to nie ma sensu przerzucać.

 

Witam,

ja kupuję po tonie w sezonie grzewczym w workach i jeszcze nie zdażyło mi się aby był suchy.

Po zładowaniu do kotłowni otwieram po 3-4 worki i same przesychają a w miarę upływu czasu

reszta sama dosycha i po kłopocie.

 

Nawet latem(jak było sucho) jak dokupywałem do grzania tylko CWU zdażało się,

że był mokry ale nigdy aby się z niego lało.

 

Nie róbcie tragedii jak opał jest na początku mokry. Dobra wentylacja zrobi swoje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atika, jeśli jesteś z okolic Poznania, spróbuj

zobaczyć kocioł Sztoker z regulatorem Puma_PID.

 

Kocioł ma ciekawe rozwiązania konstrukcyjne

i doskonałą elektronikę. Trudno o tym pisać na forum,

podjedź i zobacz na własne oczy. Kocioł spala opał

o dowolnej granulacji - a więc zarówno groszek,

jak i miał.

 

Nie kupuj niczego "na odległość", tylko na podstawie

opisów lub zdjęć.

 

Producent http://www.komiz.pl.

 

 

Pozdrowienia,

 

 

 

Włodek

 

Nie ma doskonalej elektroniki,a Puma możne być co najwyżej dobra...Alle dobry chwyt nie jest zły....Jarecki przynajmniej się nie czai tylko wprost poleca własne produkty.:)

Edytowane przez jack18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jack18

Cobra, puma czy sztoker nie są moimi produktami.

 

Zawijan, znowu się czepiasz.

Wyniki sztokera- powtarzam do ściągnięcia ze strony komiz

Wyniki Skam-P 25kW czy 17kW pochodzą albo z OTGiS Łódź albo z IChPW

 

Testy odbywają się natomiast na obiektach testowych (przypominam,że na jeden wielokrotnie Cię zapraszałem), gdzie od ponad 2lat śledzona, sprawdzana jest praca eksploatacyjna kotłów w warunkach normalnych a nie laboratoryjnych. Dobrą opinię kotłów Skam-P potwierdza ich wieloletnia sprzedaż, produkt zweryfikował już rynek.

 

Chcesz wyniki spalania pellet z palnika TRIO- cofnij się kilka stron, były wklejanie.

 

 

Chciałbym zobaczyć jak u "Kowalskiego" czy "Iksińskiego" siedziałeś przez 2miesiące i non stop badałeś u niego kocioł...

Proponuję zejść na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jarecki, Wlodek - czyli nie pozostaje nic innego tylko przejechać się do pleszewa, gdzie mam wszystkie 3 kotły i sobie porównam.

Mam nadzieje, ze na miejscu pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy z równą pasją, jak Wy na forum wytłumaczą mi działanie tych kotłów.

 

Atika, tak się składa,że cały ten weekend majowy spędzam w Poznaniu.

Jutro po 16ej mam trochę czasu, możemy porozmawiać, mogę obejrzeć Twoją kotłownię, jeżeli chcesz.

 

Napisz na priva jakieś namiary na siebie, to możemy jutro porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atika jedź i kup, nie kupuj na odległość popatrz na zdjęcia poczytaj opisy.

 

Zobaczymy jakim handlowcem jest pan Jarecki jeśli dobrym to kupisz Skam-pa, jeśli słabszym to Sztokera, jeśli sama pomyślisz to kupisz kociołek ze sterownikiem eCoal. :)

 

Panie Włodku czy udostępni pan dla 3 chętnych osób pumę do testów tak jak to zrobili twórcy eCoala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś tylko dodać ze jesteś dystrybutorem i montujesz PC,(jak ktoś czyta forum to wie nawet jakiej firmy sprzet sprzedajesz) powiem brutalnie SPADAJ Z TĄ REKLAMĄ Z TEGO WĄTKU....

 

Jesteś głupi BOBEK gdzie tu widzisz reklamę.Równie dobrze ty działsz jak konkurencja.Ja montuję ale też użytkuję takie pompy .

Jeden z oich pracowników też ma ekogroszek .planuje założyć popmpę.Już kilka osób dostawiło sobie pompę nawet taką za 6000 zł.

Ale nie wszyscy o tym wiedzą .A forum ma dawać wiedzę .Tylko Bobkowi nie pasuje to zabrania i obraża jak Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atika, tak się składa,że cały ten weekend majowy spędzam w Poznaniu.

Jutro po 16ej mam trochę czasu, możemy porozmawiać, mogę obejrzeć Twoją kotłownię, jeżeli chcesz.

 

Ty to masz szczęście.... tam gdzie klient zainteresowany, tam jesteś w pobliżu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawijan

 

Nie mam sobie nic do zarzucenia w sprawie prac rozwojowych oraz przeprowadzanych testów wyrobów, produkty weryfikuje rynek a nie zazdrość pracownika laboratorium. Miałeś zaproszenie, mogłeś dojechać i sprawdzać.

Swoje kompetencje w tym zakresie już pokazywałem.

 

Z czystym sumieniem mogę wyroby polecić.

 

 

Wracając do pytania Atiki.

 

Pozostaje pytanie, ile koleżanka ATIKA ma wybudowane?, bo wprowadzić się może np. za rok albo 2lata.

Czy to same fundamenty jeszcze są, czy budynek w stanie surowym?...

 

Porozmawiać można natomiast jutro, jeżeli jest taka ochota.

Poznać się wzajemnie, uzyskać kilka odpowiedzi na nurtujące pytania z pominięciem złośliwości Zawijana i Darase.

Atutem polecanych wyrobów jest bliskość, wysoki poziom serwisu, pomoc kompetentnych osób na forum oraz wymiana doświadczeń z użytkownikami.

Można porozmawiać w jakimś miejscu w Poznaniu, zapraszam do kontaktu na priva, bo jak widać napastliwość i zawiść nie zna granic.

 

ps. do Krotoszyna śmigam często, do Kalisza mam rzut kamieniem, tez jestem często a w Poznaniu akurat spędzam weekend majowy, bo też mam blisko.... i też tu często bywam.

 

Wczoraj usłyszałem takie fajne słowa w piosence Ryśka Riedla:

"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy"

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele można by Cię czasami posądzać. Ale o kradzież ?

Eee, no raczej nie.

 

W połowie 2009r. - kiedy to założyłem znanego Wam bloga - pierwszymi dyskutantami byli Jarecki i Włodek_PID, którzy zaczęli dyskusję właśnie od zarzutów o kradzież przez nas cudzych myśli. Myślę, że nie zapomnieli tym jeszcze, choć już tego nie podnoszą. Ja czasami zaglądam sobie do archiwum komentarzy zdjętych z czasem z tego bloga, żeby - broń Boże - nie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...