Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Słuchajcie…

Oni tutaj nie chcą gości zadających niewygodne pytania. Oni tutaj nie chcą gości dociekających istoty sprawy. Oni tutaj nie chcą gości, którzy nie wierzą w ciemno ich teoriom, żądając dowodów.

Cholewka co to za oni - to musi być jakiś UKŁAD :jawdrop:

Dobrze, że do mnie jeszcze nie przemówili za zadawanie niewygodnych pytań, dociekanie i brak wiary :rotfl:

 

Oni mówią nam WYNOCHA – to jest RANKING KOTŁÓW NA EKO GROSZEK. Zaśmiecacie ten wątek. Oni tutaj nie chcą nas… - my im tylko przeszkadzamy.

 

Kurcze Haloween jakiś czy co - skoro do was mówią a ja nie widzę tych wpisów :evil:

 

Czy wpisy użytkowników, którzy piszą o użytkowanych przez siebie kotłach – to ranking? Przecież nie. Te wpisy to sondaż – sondaż zadowolenia konsumenta, a nie żaden ranking.

Tym bardziej rankingiem nie są wpisy tych użytkowników, którzy opisują i hierarchizują kotły, których nie eksploatują, nie eksploatowali, nie badali... Jak to nazwać? Z pewnością nie rankingiem.

 

Każdy może podać tu własny ranking z uzasadnieniem lub bez - dlaczego chcesz tego zabronić ?

 

A już wpisy producentów, piszących niby to o różnych, a w rzeczywistości o swoich kotłach – to przecież marketing a nie ranking.

 

Czy możesz jako uzasadnienie podać nr posta w którym producent podał jakiś ranking ?

 

A może to jakaś zawoalowana samokrytyka - w końcu ze sprzedaży tych "swoich" kotłów o których piszesz także coś masz podobnie jak ci "producenci" ?

 

Ranking polega na pomiarze przez fachowców charakterystycznych parametrów wyrobu i – w oparciu o te wyniki – zhierarchizowaniu wyrobów według określonego klucza.

 

A kto ośmiela się sądzić inaczej w piekle smażyć się będzie :lol2:

 

A ci wszyscy, o których wspomniałem powyżej, nic nie mierzą, nie operują żadnymi konkretami… Po prostu piszą to co chcą. TO NIE JEST ŻADEN RANKING.

 

Tak, to na pewno UKŁAD :evil:

 

Ale pal ich sześć. Nie chcą nas – to dajmy im spokój. Niech siedzą sobie na tym wątku i zachwycają się sami sobą. Założyłem przed chwilą nowy wątek

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?181882-z-zawijanem-o-sterowaniu-kot%C5%82em-nieco-inaczej

Tam się przenieśmy (tak, jak nam radzą). Tam podyskutujemy, mam nadzieję spokojniej, wyjaśniając nurtujące nas problemy.

 

Ach jakież wybawienie - tam będziecie mogli przez 50 stron dyskutować nad tym czy sterownik kotła to regulator temperatury kotła i o innych aspektach najistotniejszych dla przeciętnych użytkowników kotłów.

 

Może uda się tam dyskutować bez ich głupawych zaczepek, przytyków, docinków… Chociaż wątpię, żeby chcieli to uszanować. Ale może…?

 

Pamiętaj, że "kto sieje wiatr ten zbiera burzę" więc jeśli sam się powstrzymasz to pewnie będzie ok.

Powodzenia życzę i mam nadzieję, że tak do końca nie wystraszysz się UKŁADU i czasem jednak napiszesz tu także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prawdę mówiąc - spodziewałem się, że Zawijan zniknie. Jest coś dziwnego

w tym poziomie agresji. Cała to wojna wydaje się nie mieć powodu.

 

Sprawa zaogniła się, gdy rozpoczęliśmy porównywanie różnych sterowników.

Testy robią użytkownicy. Wyniki są inne, niż oczekiwał Zawijan.

 

Z czego wynika różnica? Moim zdaniem to zderzenie teorii z praktyką.

Panowie z IChPW myślą, że badanie kotła na stanowisku laboratoryjnym

daje odpowiedź, jak kocioł będzie działał "w terenie". To całkowicie mylny

pogląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc - spodziewałem się, że Zawijan zniknie.

 

...gdy rozpoczęliśmy porównywanie różnych sterowników. Testy robią użytkownicy. Wyniki są inne, niż oczekiwał Zawijan.

 

Moim zdaniem to zderzenie teorii z praktyką. Panowie z IChPW myślą, że badanie kotła na stanowisku laboratoryjnym

daje odpowiedź, jak kocioł będzie działał "w terenie". To całkowicie mylny pogląd.

 

Jak zwykle.

Trzy zdania - trzy bzdury.

 

zawijan nie zniknął. Moja aktywność na tym forum (nie na tym wątku) raczej wzrośnie.

 

Nie oczekiwałem wyników Twoich (Waszych) porównań. I tych wyników nie ma. WYNIKÓW. I wątpię, żeby jakieś WYNIKI się pojawiły.

 

To nie praktyka zderzyła się z teorią. To praktyka zderzyła się z brakiem teorii. Tylko, że to zderzenie nastąpiło u Ciebie. Wyłącznie u Ciebie.

 

Nie łapcie za klawiatury i nie klepcie, że zawijan nie dotrzymuje słowa.

Nie będę się pchał na ten wątek, ale zareaguję na każdą wycieczkę osobistą pod moim adresem.

Przestańcie pisać o mnie. Zacznijcie o kotłach. Chyba, że na kotłach się nie znacie. Ale wtedy też nie piszcie o mnie. Może raczej o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc - spodziewałem się, że Zawijan zniknie. Jest coś dziwnego

w tym poziomie agresji. Cała to wojna wydaje się nie mieć powodu.

 

Sprawa zaogniła się, gdy rozpoczęliśmy porównywanie różnych sterowników.

Testy robią użytkownicy. Wyniki są inne, niż oczekiwał Zawijan.

 

Z czego wynika różnica? Moim zdaniem to zderzenie teorii z praktyką.

Panowie z IChPW myślą, że badanie kotła na stanowisku laboratoryjnym

daje odpowiedź, jak kocioł będzie działał "w terenie". To całkowicie mylny

pogląd.

Czekam z niecierpliwością na sterownik do testu.

Czy to takie trudne do załatwienia?

"Jeżeli to sprawa finansowa jestem skłonny za niego zapłacić".

Dodam,że z sterownikiem bruli.pl do testu nie miałem problemu,przyjechał do mnie na drugi dzień :)

Jak Wam twórcom COBRY nie zależy na testach i wynikach to mnie też nie.

 

Ps. Darase a po co mi teraz więcej ciepła?

Wróciłem z ciepłej Bułgarii to mnie jeszcze trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na sterownik do testu.

Czy to takie trudne do załatwienia?

"Jeżeli to sprawa finansowa jestem skłonny za niego zapłacić".

Dodam,że z sterownikiem bruli.pl do testu nie miałem problemu,przyjechał do mnie na drugi dzień :)

Jak Wam twórcom COBRY nie zależy na testach i wynikach to mnie też nie.

 

Ps. Darase a po co mi teraz więcej ciepła?

Wróciłem z ciepłej Bułgarii to mnie jeszcze trzyma :)

 

Bardzo mozliwe ze nie zależny. Moj post w tym temacie przeszedł bez reakcji Włodka. Ale może Włodek uznał ze nie będę bezstronna osoba do tego testu ,lub co gorsze- będę zbyt bezstronna osoba. Minertu z tym płaceniem to chyba się pomyliłeś? Nie chciałeś napisać ze Tobie zapłacą?To Twój stracony czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe ze nie zależny. Moj post w tym temacie przeszedł bez reakcji Włodka. Ale może Włodek uznał ze nie będę bezstronna osoba do tego testu ,lub co gorsze- będę zbyt bezstronna osoba. Minertu z tym płaceniem to chyba się pomyliłeś? Nie chciałeś napisać ze Tobie zapłacą?To Twój stracony czas...

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o p.......e :)

Jakaś przyczyna musi być.

Z płaceniem się nie pomyliłem :)

To mój stracony czas dla Was,fakt,ale jak już kiedyś to napisałem ,jestem otwarty na pomoc,testy itd itp,nie robię tego dla kasy ale dla tego,że mnie to kręci i tyle.

Dla kasy robię co innego :) a to ogłoszę jak wszystko będzie zapięte na ostatni "guzik" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale żeby była jasność, nikt nie płacił i nie płaci za testy sterownika Bruli jak i Cobry !!!!

 

Zle zrozumiałeś. Napisałem to z przekąsem w chwili kiedy minertu napisał ,ze zapłaci za ster zeby moc go testować. Po prostu nie do końca mi się normalne to wydało..

Edytowane przez jack18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumiałeś. Napisałem to z przekąsem w chwili kiedy minertu napisał ,ze zapłaci za ster zeby moc go testować. Po prostu nie do końca mi się normalne to wydało..

Przez to zastrzegłem że nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jak obiecali że dadzą to pewnie dadzą i płacić raczej też nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na sterownik do testu.

Czy to takie trudne do załatwienia?

"Jeżeli to sprawa finansowa jestem skłonny za niego zapłacić".

Dodam,że z sterownikiem bruli.pl do testu nie miałem problemu,przyjechał do mnie na drugi dzień :)

Jak Wam twórcom COBRY nie zależy na testach i wynikach to mnie też nie.

 

Ps. Darase a po co mi teraz więcej ciepła?

Wróciłem z ciepłej Bułgarii to mnie jeszcze trzyma :)

 

Minertu, Jack18 - błagam - cierpliwości.

 

Montaż kolejnej partii sterowników rozpocznie się za 2 tygodnie.

Potem testy i uruchomienie.

 

Karoka i Suspenser też czekali - przepraszam!!

 

Nie jestem w stanie niczego przyspieszyć. Dostaniecie sterowniki

w 2-giej połowie lipca.

 

Pozdrowienia,

 

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumiałeś. Napisałem to z przekąsem w chwili kiedy minertu napisał ,ze zapłaci za ster zeby moc go testować. Po prostu nie do końca mi się normalne to wydało..

Panowie nie róbcie z tego problemu.

Chodziło mi tylko o to,że trzeba długo czekać na sterownik w dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie z tego problemu.

Chodziło mi tylko o to,że trzeba długo czekać na sterownik w dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia.

 

Witam!

 

Może czegoś nie wiem, ale zapytam....

 

Z tego, co pamiętam, pisałeś, że obecnie testów nie chcesz robić, bo jest lato...

Wydawało mi się,że porównanie chcieliśmy robić jesienią... i takie ustalenia wstępnie padły...

Wówczas dostałbyś pewnie udoskonalony o dodatkowe sprawy sterownik...

 

tzn. dla mnie fajnie, jak jednak chcesz tryb letni porównać, aby nie było...

 

To juz kwestia ustaleń z Włodkiem

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy w tym wątku , aczkolwiek śledzę go od długiego czasu i co mnie irytuje to mało on mam wspólnego z ,,Rankingiem Kotłów Co ''

 

Dla mnie jako przeciętnego użytkownika jest WAŻNE ile będzie mnie kosztował PLN roczny koszt eksploatacji kotła firmy ,,X'' lub ,,Y''

 

I bym prosił użytkowników kotłów z podajnikiem o wypowiedź -

 

jakiego pieca używacie i ile metrów ogrzewa .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...