Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Tak, zmodyfikowany opcjonalny ruszt awaryjny.

Teraz jest to jedna całośc odlewu, którą można ułożyć w miejsce dolnego deflektora.

W celu korzystania z tego rozwiązania należy wyjąć oba deflektory.

 

Modyfikacja na prośbę uzytkowników, twierdzili, że obecne mocowanie daje zbyt małą komorę awaryjną."

 

:lol2::rotfl::D

 

A jeszcze nie tak dawno (przypomnieć kiedy?) potępiano w czambuł rozwiązania z Ogniwa, a Zawijana odsądzano od czci i wiary za propagowanie tego rozwiązania.

A teraz co?

MAŁPOWANIE rozwiązania z rusztem opcjonalnym.

 

Czy teraz widzicie Szanowni Czytelnicy tego forum dlaczego chcieli nas zagryźć?

 

Bo taniej im wychodzi małpowanie cudzych rozwiązań, niż przeprowadzenie własnych badań.

 

O tym, że do badań trzeba ... nie wspominam! Przez grzeczność.

 

I jak wam w buźkach????

:rotfl::p:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o p.......e :)

Jakaś przyczyna musi być.

Z płaceniem się nie pomyliłem :)

To mój stracony czas dla Was,fakt,ale jak już kiedyś to napisałem ,jestem otwarty na pomoc,testy itd itp,nie robię tego dla kasy ale dla tego,że mnie to kręci i tyle.

Dla kasy robię co innego :) a to ogłoszę jak wszystko będzie zapięte na ostatni "guzik" :)

Zyczę ci powodzenia wiem o co biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak, zmodyfikowany opcjonalny ruszt awaryjny.

Teraz jest to jedna całośc odlewu, którą można ułożyć w miejsce dolnego deflektora.

W celu korzystania z tego rozwiązania należy wyjąć oba deflektory.

 

Modyfikacja na prośbę uzytkowników, twierdzili, że obecne mocowanie daje zbyt małą komorę awaryjną."

 

:lol2::rotfl::D

 

A jeszcze nie tak dawno (przypomnieć kiedy?) potępiano w czambuł rozwiązania z Ogniwa, a Zawijana odsądzano od czci i wiary za propagowanie tego rozwiązania.

A teraz co?

MAŁPOWANIE rozwiązania z rusztem opcjonalnym.

 

Czy teraz widzicie Szanowni Czytelnicy tego forum dlaczego chcieli nas zagryźć?

 

Bo taniej im wychodzi małpowanie cudzych rozwiązań, niż przeprowadzenie własnych badań.

 

O tym, że do badań trzeba ... nie wspominam! Przez grzeczność.

 

I jak wam w buźkach????

:rotfl::p:bye:

 

TU BYŁO CO INNEGO... ale sobie odpuściłem....

 

System podwójnych deflektorów Sztokera jest autorskim rozwiązaniem, forma i kształt tych deflektorów również.

 

Ruszt z jednej całości znany jest od kilkunastu lat, gotowe tzw ruszty tabliczkowe idzie dostać w każdym sklepie metalowym. O piecokuchniach słyszano? Jego używanie wymaga demontażu i wygaszenia automatu.

Widziałeś te rozwiązania, że oskarżasz kogoś o kopiowanie?

 

Za takie oskarżenia powinieneś przepraszać producenta, firme KOMIZ

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyhamuj, ten ... oskarża kogoś o kradzież!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To jest szczyt wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A ja Ci też mówię - wyhamuj. Ten pracownik IChPW też mnie obraził, ale

nie odpowiadam na tym samym poziomie.

To próba wzniecania kolejnych awantur. Nie ma Zawijanów - jest spokój.

 

Proponuję ignorować wszystkie takie wpisy.

 

Pozdrowienia,

 

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chamie jeden, skoro nie umiesz kulturalnie, tylko na poziomie nocnika, kupy i oskarżeń o kopiowanie:....

Widziałeś prostaku te rozwiązania, że oskarżasz kogoś o kopiowanie?

 

Jarecki79....... nawet jeśli - teoretyzując - to co mówisz jest prawdą..... to używając takich epitetów w jakim świetle się stawiasz?

zaznaczam, że nie oceniam tylko po prostu stwierdzam.

 

naprawdę dajcie już qrwa na luz. :offtopic:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki79....... nawet jeśli - teoretyzując - to co mówisz jest prawdą..... to używając takich epitetów w jakim świetle się stawiasz?

zaznaczam, że nie oceniam tylko po prostu stwierdzam.

 

naprawdę dajcie już qrwa na luz. :offtopic:

pozdrawiam

 

Może masz rację, ale ciśnienie mi się zagotowało do granic możliwości.

 

Opluć, oskarżyć o kradzież....

 

ps. nocniki to akurat słownictwo zawijana.

 

Nie mniej skasuję wcześniejsze posty, bo to faktycznie prowokacja zazdrosnego człowieka.

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

System mocowania awaryjnych rusztów żeliwnych w kotłach Skam-P Premium na dwóch wysokościach jest z kolei naszym autorskim rozwiązaniem.

 

Górne mocowanie zostaje na stałe i tworzy przy okazji kanał dymowy (kolejny zakręt spalin), nadaje się do spalania małej ilości papierów lub drewna bez wygaszania automatu. Nadal zostaje mocowanie deflektora.... (również autorskiego)

 

Dolne mocowanie wymaga wygaszenia automatu oraz demontażu deflektora, ale umożliwia otrzymanie bardzo dużej komory awaryjnej. Wykorzystywane jest wówczas 100% powierzchni grzewczej wymiennika konstrukcji Skam-P.

 

Piszę na wszelki wypadek, bo może ktoś sobie autorstwo tego rozwiązania przypisze za jakiś czas....

 

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no i luz... bluzgac to mogę ja :) ( ostro piszę -ale staram się nie pisać personalnie( no... staram ))osoba prywatna, TY czy Władek_pid cze zawijany jestescie osobami prawnymi, którzy pracują w branży kotlarskiej i dzieki takim postom wystawiajacie sobie laurkę.....

 

Jestem Włodek, nie Władek. :-)

 

I myślę, że nie warto bluzgać ani na osobę prywatną, ani na instytucję.

Lepiej zachować dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaliście na wysokim poziomie? To teraz ja :)

Ze spalaniem węgla jest jak z bolącym zębem. Wydaje się prosta sprawa a jednak. Byłem u dentysty wyrwać gada i... jedno znieczulenie ząb boli, twarz drętwa, to ciach drugie znieczulenie- ząb boli, dentysta dała antybiotyk i z tym samym bólem wróciłem do domu. Tragedia żeby nie można wyrwać zęba ze znieczuleniem.

Tak samo jest z paleniem węgla niby takie proste podpalić a zarazem takie skomplikowane żeby dobrze spalić. Dobrej nocy i kolejna noc bez spania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaliście na wysokim poziomie? To teraz ja :)

Ze spalaniem węgla jest jak z bolącym zębem. Wydaje się prosta sprawa a jednak. Byłem u dentysty wyrwać gada i... jedno znieczulenie ząb boli, twarz drętwa, to ciach drugie znieczulenie- ząb boli, dentysta dała antybiotyk i z tym samym bólem wróciłem do domu. Tragedia żeby nie można wyrwać zęba ze znieczuleniem.

Tak samo jest z paleniem węgla niby takie proste podpalić a zarazem takie skomplikowane żeby dobrze spalić. Dobrej nocy i kolejna noc bez spania :(

podpalenie może się skończyć pożarem

wyrwanie zęba z ropniakiem sepsą i zgonem w paręnaście h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: Jarecki

 

Napisałeś o mnie tak:

"To jest publiczne oskarżenie o kradzież".

 

Wskaż zatem - proszę - gdzie i kiedy tak napisałem. Jeśli potrafisz udowodnić, to przeproszę Cię na tym forum.

Małpowanie, a kradzież, to dwie bardzo różne rzeczy.

Warto o tym wiedzieć.

 

Wszystko i na temat.

 

zawijan_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze nie tak dawno (przypomnieć kiedy?) potępiano w czambuł rozwiązania z Ogniwa, a Zawijana odsądzano od czci i wiary za propagowanie tego rozwiązania.

A teraz co?

MAŁPOWANIE rozwiązania z rusztem opcjonalnym.

 

Czy teraz widzicie Szanowni Czytelnicy tego forum dlaczego chcieli nas zagryźć?

 

Bo taniej im wychodzi małpowanie cudzych rozwiązań, niż przeprowadzenie własnych badań.

 

TU BYŁO CO INNEGO... ale sobie odpuściłem....

 

Widziałeś te rozwiązania, że oskarżasz kogoś o kopiowanie?

 

Za takie oskarżenia powinieneś przepraszać producenta, firme KOMIZ

 

To już było przekroczenie wszelkich możliwych granic.

Żądam, aby admin tego forum z tymi wpisami Zawijana2 coś zrobił, jeżeli sam z siebie nie przeprosi.

 

To jest publiczne oskarżenie o kradzież.

 

Co wyhamuj, ten ... oskarża kogoś o kradzież!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To jest szczyt wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Może masz rację, ale ciśnienie mi się zagotowało do granic możliwości.

 

Opluć, oskarżyć o kradzież....

 

ps. nocniki to akurat słownictwo zawijana.

 

Nie mniej skasuję wcześniejsze posty, bo to faktycznie prowokacja zazdrosnego człowieka.

 

Jarecki79

 

Ty – jak zwykle – nie rozumiesz, co czytasz. Za to – jak zwykle – czytasz to, czego nie napisano.

 

Przytoczyłem treść wpisu zawijana_2. Gdzie tam pisze o kradzieży, lub nawet o kopiowaniu?

 

zawijan_2 zarzuca Ci, że przez długi czas, w awanturach ze mną, upierałeś się, że awaryjny ruszt wodny jest rozwiązaniem zdecydowanie lepszym od wymiennego rusztu żeliwnego, bo… wystarczy wrócić do tych wpisów. A ja jestem … bo upieram się, że jest inaczej. A teraz – kiedy argumenty z naszych badań są jasne i jednoznaczne – zmieniasz zdanie (wiem, wiem – zastrzegłeś sobie prawo zmiany zdania) i wynosisz pod niebiosa takie właśnie rozwiązanie. Bo jest ono Twoje…

Użył tam wprawdzie zawijan_2 okropnego, rynsztokowego i obraźliwego słowa „małpowanie”, za które powinien - być może - siedzieć. Nie mogę jednak doszukać się w jego wpisie zarzutów kradzieży, czy kopiowania.

 

Natomiast TY … ho, ho. Szybko wymazałeś swoje obelgi, bo zdałeś sobie jednak sprawę z tego, co napisałeś.

 

A ja napiszę jeszcze tylko jedno.

Zarzewiem prawie wszystkich awantur na tym (i innych wątkach) jesteś właśnie TY. I dobrze byłoby, żeby admin tego forum coś z Tobą zrobił.

 

Ja ze swej strony zrobię to, żeby zawijan_2 już więcej na tym wątku się nie pokazał.

Edytowane przez zawijan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...